Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co teraz zrobic zeby znow dostac ta poprzednia oferte? powolac sie na rozmowe z soboty? wtedy jak zaoferowali mi te 109zl to chcialem to wziasc ale potrzebowalem jescze dekoder HD bo w tym momencie mam na wynajmie PACE i na wlasnosc jakies badziewie SD a chce miec oba HD ale proponowali jedynie kolejnego pace za 20zl/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rozwiazali umowe z dniem 7 maja, do konca maja ogladanie za darmo

ale co najlepszego - nie ma dla mnie zadnej propozycji migracji :)

Jedyna opcja - cofniecie wypowiedzenia :)

Tak im zalezy na klientach z najwyzszymi abonanentami :)

Umowa kończy się z końcem miesiąca a nie w ciągu miesiąca. Czyli w twoim przypadku z końcem maja a nie 7 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Ponoć w lipcu będzie możliwość rezygnacji z umowy z Cyfrą+, ponieważ wyłączony zostanie jakiś kanał. Chciałbym wykorzystać ten moment i złożyć z tego powodu wypowiedzenie, ale nie wiem, o jaki kanał chodzi i kiedy takie wypowiedzenie wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swoją drogą prawda. Tak być nie powinno. Cala oferta ma być albo rabat. Tylko że w ramach przeprosin zaproponują ci wwymianę dekoder na adb. W sumie to też nie fair. Dlatego trzeba pisać skargi do UOKiK dla zasady niech się NC+ uczy szanować klienta.

Dla mnie liczą się nie parowane karty i mój świadomy wybór. Z jednej sstrony się na to godzę ale miesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Ponoć w lipcu będzie możliwość rezygnacji z umowy z Cyfrą+, ponieważ wyłączony zostanie jakiś kanał. Chciałbym wykorzystać ten moment i złożyć z tego powodu wypowiedzenie, ale nie wiem, o jaki kanał chodzi i kiedy takie wypowiedzenie wysłać.

Chodzi o tcm, cnn, cartoon network, wyp. wysł. od 01.07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przechodząc z Cyfry+ do nc+ na własnym sprzęcie, tracimy nie raz, ale kilka razy:

 

- nie mamy dostępu do kanałów z oferty nc+, takich jak np.: Polsat HD, History HD, Sundance HD, ESPN America

- tracimy dostęp do kanałów, które były w ofercie C+, a których nie ma w nc+, takich jak np.: TCM, CN, Travel itp.

- wmusza się nam pakiety, w których skład wchodzą usługi, z których na dekoderach c+, albo niezależnych nie można skorzystać.

 

W sumie, jak tak zrobić bilans zysków i strat, to wychodzi to dla oferty ITI dosyć cieniuteńko, szczególnie jak jeszcze dodać do tego znaki zapytania w postaci kanałów niegwarantowanych.

 

Największego pecha mają użytkownicy droższych pakietów w Cyfrze+, bo dla nich bez specjalnych targów, system nc+ nie przewiduje żadnych korzystnych ofert i dopiero zwykle argumenty najcięższego kalibru odrobinę kruszą opory telemarketerów.

 

Dla mnie, osoby która tak czy owak musi połączyć oferty nc+ i CP, to bardzo trudny orzech do zgryzienia, szczególnie przy założeniach, że w sumie obie oferty nie mają przekroczyć magicznej granicy 140 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie migrowałem do nc+. Do tej pory posiadałem CANAL+ OPTIMUM HD, HBO HD, HD-OPTIMUM, MR (dwie karty Cameleon), dwa dekodery PACE 500. Za wszystko płaciłem miesięcznie 129 zł. Po migracji: CANAL + PLATINUM, HBO, MR bez zmian, dekodery bez zmian. Całość za 119 zł na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Ponoć w lipcu będzie możliwość rezygnacji z umowy z Cyfrą+, ponieważ wyłączony zostanie jakiś kanał. Chciałbym wykorzystać ten moment i złożyć z tego powodu wypowiedzenie, ale nie wiem, o jaki kanał chodzi i kiedy takie wypowiedzenie wysłać.

Wypowiedzenie wysylasz w lipcu i nie musisz wymieniac kanalow ktore beda wylaczone, wystarczy ze napiszesz ze nie akceptujesz zmian i chcesz rozwiazac umowe zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie po migracji do nc + powinny mi działać np. ESPN America i nickeloodion??

nickelodiony wszystkie powinny ci śmigać. @Jego Cień, skąd ty to wziąłeś,że saundance HD nie działa dla cyfrowiczów, skoro ten kanał ma też kodowanie seca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci dawnej cyfry cały czas mają możliwość wypowiedzenia umowy ze względu na niedziałające usługi kanały gwarantowane w pakietach.. Czyli teoretycznie każdy kto z migrowal z dawnej cyfry do nc+ ma podstawę regulaminową na wypowiedzenie umowy.. Ja na razie czekam jak liga dogra sezon.. ..Do tego nc+ ma czas dać to co oferują w pakiecie ..

re ircios

Mnie działa na tunerze Pace

Pobierz ponownie liste kanałów i spróbuj ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od konsultanta że Mediaboxa mozna otrzymać tylko do pakietu Platinum. Czy to prawda czy koś może otrzymał go z nizszym pakietem?

Czy ktoś otrzymał pakiet Platinum + Mediabox za mniej niż 99zł?

 

Czy w VOD Seriale lub TVP programy są darmowe czy dodatkowo płatne? Czy w VODnet to co tam jest jest płatne czy darmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...