Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam przed chwilą z majówki. Wzięłam nawet kartę cyfry ze sobą ale życie towarzyskie kwitło i nie zrobiłam z niej użytku. Więc wracam godzinkę temu - wkładam kartę, sprawdzam - wszystko świeci. Obiecali upojny maj z TV za friko. Po paru minutach zgasło - co mnie nie zaskoczyło specjalnie. Umowa z cyfrą rozwiązana 30.04. Brak już dostępu do Ica cyfry. infolinie już nie pracują (już 23.00 prawie). I teraz tak, zgodnie z jakąś instrukcją, którą nie wiem skąd mam w głowie- wyłączyłam deka z sieci, wyjęłąm kartę, włączyłąm dek, włożyłąm kartę. Ustawiłam na 211 (tvp 1 sd) i czekam na sygnał. Czy wykonałam co należy i jak należy? A jeśli tak, to po jakim czasie - pytam tych co doświadczyli tych atrakcji - mogę się spodziewać sygnału?

No niestety ale bez tel. do CTA sie nie obejdzie, musza przeslac ponownie uprawnienia

ups widze ze odpowiedz juz byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania, w ica napisane jest,że ustawia się na tvp1HD,ale myślę,że na sd też powinny uprawnienia przyjść, tak jak z resztą i na canal+. FazaFm to powalczymy razem teraz ;).2 maja wypowiedzonko poszło,bo mam koniec umowy 31 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów SD polecam do ponawiania uprawnień TVP Info. Z tego co widzę po własnych statystykach, furga tam dość dużo EMMów. :P

 

Co do ponawiania uprawnień to 22 310 45 45 (później chyba "1" i "3") - można skorzystać z automatu i z klawiatury fona wpisać numer karty.

 

Tyle, że nie wiem czy w tym konkretnym przypadku faktycznie nie będzie potrzebna jakaś ingerencja konsultanta, bo możliwe że muszą coś ręcznie przestawić, skoro domyślnie spadła dezaktywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie :

 

C+Optimum HD = 65zl umowa do polowy 2014r

Do wakacji gratis : HBO;Cinemax;FilmBox;MGM i NSport

PVR i Multiroom (Cameleon) = Free

 

Warto starac sie o przejscie czy nic sensownego nie otrzymam ...

Mam dokładnie taką samą sytuację.Miałem do tej pory 3 telefony od nich i najlepszą ofertą była platyna+multiroom+PVR za 99zł.

Ja w lipcu wysyłam wypowiedzenie i czekam.Mogę migrować ale tylko w podobnej cenie czyli w granicach 65zł.Jeśli się nie uda zawsze można wypowiedzenie wycofać i dotrwać do końca okresu minimalnego(30.06.2014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28

tu nawet nie chodzi o sam jeden transponder tylko o polaryzację (Vertical lub Horizontal) i zakres częstotliwości danych kanałów (pasmo LOW BAND lub HI BAND). Także pooglądasz nieco więcej nagrywając coś jednocześnie ;)

 

A wracając do tematu - zaczął się maj i ludziska przestają się chwalić ofertami ? czyżby każdy już dostał co chciał czy NC+ położyła na resztę lache :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne część już zmigrowała inni są już znudzeni całą tą sytuacją a reszta poprostu świętuje.

Drugie moje spostrzeżenie to iż nasz najukochańszy król Verlej czy jak mu tam przestał się wypowiadać publicznie zdał sobie chyba sprawę że nienadaje się na rzecznika tej platformy i lepiej by było dla jego tworu jakim jest nc+ aby zamilkł na wieki gdyż swoimi dotychczasowymi wypowiedziami pogrążył wizualnie i nietylko nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy chyba sie za dobrze nie czujecie. maj co niektorym szkodzi wybitnie!!!! Skoro macie optimum hd + canal powiedzmy za 70 pln.. i macie pakiet gwarantowany do polowy 2014 r. I chcecie migrowac do nc?? To ja sie pytam poco???? Liczycie ze dostaniecie platyne w nc+ taniej jak macie obecnie w umowie z Cyfra??? Tak dostaniecie platyne ale drozej... Ja musialem migrowa, bo mialem koniec umowy!!! A przedluzenia w Cyfrze nie ma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem całkowicie z Cyfry. Umowa skończyła z końcem kwietnia 2013 roku. Zostaję przy n na kartę. Do tego karta TP za free;) oraz naziemna cyfrowa polska, czeska i niemiecka przy dobrej pogodzie. Do tego FTA z satelity Hotbird i Astra. Naprawdę da się żyć bez Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy chyba sie za dobrze nie czujecie. maj co niektorym szkodzi wybitnie!!!! Skoro macie optimum hd + canal powiedzmy za 70 pln.. i macie pakiet gwarantowany do polowy 2014 r. I chcecie migrowac do nc?? To ja sie pytam poco???? Liczycie ze dostaniecie platyne w nc+ taniej jak macie obecnie w umowie z Cyfra??? Tak dostaniecie platyne ale drozej... Ja musialem migrowa, bo mialem koniec umowy!!! A przedluzenia w Cyfrze nie ma!!!

a czemu niby nie skoro mogą miec universe+ z paczką c+ za 59zł,a ty się już przestań wypowiadać na ten temat bo tobie jeszcze bardziej chyba coś zaszkodziło biorąc platyne i dekoder Pace,już lepiej mogłeś zakończyć tą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest dużo abo. do migracji , od jutra się zacznie co komu za ile, to przez ten długi weekend mały zastój ,ja też czekam na potw. wyp. które dostali 30.04. ale oni go jeszcze nie widzą hehe.

 

I znowu przybędzie mi automatycznie odrzuconych połączeń w telefonie ;) Pewnie nie skuszą się na to, żeby zadzwonić pod obecnie aktywny numer telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają jeszcze trochę powiedzmy Optimum HD + Canal z MR za poniżej niż 70 zł, nie powinni być absolutnie zainteresowani migracją, ale jak są osoby którym albo pokończyły się promocję albo płacą po prostu więcej czemu mają nie migrować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia tłumu.

Ten migrował i ten i tamten

Migrował sąsiad i sąsiadka - czemu mam być ten gorszy - też se migruję.

I tak oto z dużej chmury mały deszcz. Tych co nie migrowali pozostaje coraz mniej.

Z własnej nieprzymuszonej woli nie zamierzam migrować. Jedną umowę Canal+ Optimum HD + dodatki rozwiążę całkowicie – wrzesień – bez żadnych negocjacji. Proste jak drut.

Z drugą Canal+ Prestige HD zamierzam trwać prawie do końca umowy – kwiecień 2014.

Chyba, że wcześniej sami grzecznie poproszą o migrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy chyba sie za dobrze nie czujecie. maj co niektorym szkodzi wybitnie!!!! Skoro macie optimum hd + canal powiedzmy za 70 pln.. i macie pakiet gwarantowany do polowy 2014 r. I chcecie migrowac do nc?? To ja sie pytam poco???? Liczycie ze dostaniecie platyne w nc+ taniej jak macie obecnie w umowie z Cyfra??? Tak dostaniecie platyne ale drozej... Ja musialem migrowa, bo mialem koniec umowy!!! A przedluzenia w Cyfrze nie ma!!!

a czemu niby nie skoro mogą miec universe+ z paczką c+ za 59zł,a ty się już przestań wypowiadać na ten temat bo tobie jeszcze bardziej chyba coś zaszkodziło biorąc platyne i dekoder Pace,już lepiej mogłeś zakończyć tą umowę

 

Panowie mozna spokojnie na 12 miesiecy pakiet Universe+ z C+ za 49pln plus dekoder bez dysku, ale trzeba ich troche zbywac zeby obnizyli do tej ceny ;)

mnie nadal ciekawi ten koniec sierpnia czy bedzie podstawa do ewent. rozw. umowy skoro zabieraja czesc programow i moze zniknac Eurosport HD i Eurosport 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilu84

Kanały Eurosportu w nc+ są kanałami niegwarantowanymi w tzw. promocji i nawet po ich wyłaczeniu dalej będzie trzeba płacić abonament.

Natomiast w Cyfrze+ od 1 lipca zabierają CNN, CN i TCM, i tu jak ktos ma je w umowie jako gwarantowane jest podstawa do rozwiazania umowy i ewntualnych kontaktów z Biurem utzrymania Klienta, a co za tym idzie dużo lepsze oferty przy migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden erurosport nie zniknie.w czerwcu CN i TCM skąd ty wziąłeś ten sierpień.?

 

nie jest powiedziane na 100% czy znikna z koncem 31 sierpnia, czesc programow zniknie tak mi konsultant powiedzial przez telefon. Dotyczy to sytuacji po migracji do nc+ z c+. Pytalem czy jest mi to w stanie zagwarantowac, ale tylko "wydawalo mu sie" ze nie powinny zniknac. Zapewne zostana w wersji SD, tak sadze a pozostale kanaly ktore odpadna to raczej taki "piach", ktory jednak wystepowal w ilosci ok. 10 kanalow

 

PS zmigrowal ktos z Was do nc+ z w/w pakietem? (tj. universe+ plus C+ na 12 mies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z majówki. We wtorek około południa dorwał mnie telefon z Cyfry na bezdrożach Sądecczyzny. Jak już wspominałem tu kilkakrotnie miałem optimum z paczką canal plus oraz HBO za 130 zł. Wypowiedziałem umowę i w ostatnim dniu konsultant zaproponował mi najpierw platinum za 89 zł - odmówiłem a w końcu coś co nazwał silver z paczką canal+ za 69 zł miesięcznie przez rok oraz dekoder hd bez dysku (nie zapamietałem nazwy) za 0 zł (dotychczas miałem dekoder SD). Umowa ma przyjść pocztą a dekoder odbieram jutro w serwisie (mam nadzieję). Na dekoderze teścia (sagem hd), u którego spedzałem urlop hulało chyba wszystko. Z tego co zapamietałem z rozmowy z konsultantem to po upływie umowy za ten pakiet będe musiał płacić 109 zł. PS. i jeszcze jedno - przy tym pakiecie, jak przed chwilą sprzwdziłem nie mam uprawnień do Cyfry+ online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział przez telefon bla..bla..bla nie wiem już czy takie wpisy to trolling czy co ?? Konsultanci wiedzą tyle co im się wyświetli na monitorze i tyle ile w wolnej chwili mogą poczytać na takich forach. Niestety dla wielu informacja straszna, ale konsultant niema wiedzy co znika a co nie. Jedynie może być niekompetentny i nie potrafić jasno powiedzieć jakie kanały są promocyjne czyli niegwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chcialem Wam podziekowac!

Do tej pory oferta z TV 3D LG, MR i Pace za 180 pln

przed chwila zmigrowalem do universe, MR, Pace, CanalPLus Platinum (6C+) za 0 pln i HBO za 0 pln na 6 miesiecy - calosc z umowa na 12 miesiecy za 59 pln

a jeszcze wczoraj na infolinii jedyna oferta to Platinum za 99 pln

znaczy warto bylo czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...