Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Migracja 2 maja. Zadzwonilem sam. Wypowiedzenie wyslane z powodu usuniecia kanalow i zarejestrowane. Tel od nich 30 kwietnia ale oferta odrzucona.

 

Migrowalem na nastepujacych warunkach:

Universe- 54zl

6*Canal+- 0zl

HBO- 25zl

Multiroom- 0zl

Pace PVR- 0zl

2 Pace PVR- 20zl

Cinemax na pol roku gratis.

Miesiac maj za darmo.

Calosc 99zl

 

Wszystko smigalo po godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po coś się chłopie śpieszył.... na ICA jest wygenerowany rachunek za maj i ... WY płacicie.

Nie płacą ci, co zrezygnowałi do końca kwietnia, a jeszcze nie podjęli decyzji o przedłuzeniu... maja czas do 14.06 i wtedy pewnie i czerwiec free

tak jest w przypadku znajomego rezygnacja-migracja 27.04. i już potrącone z rachunku 13 zł za maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, obecnie posiadam cyfre+ pakiet za 200zl ze wsytzkimi oplatami, jest to full. Chcialem zmigrowac do nc+ ale najlepsze co mi proponuja to platyna plus stary MR za 109zl bez zadnych dodatkow plus dekoder drugi z nagrywarka za 20zl miesiecznie. Z tego co widze duzo ludzi tutaj dostaje duzo lepsze oferty, mam takie pytanie jak to jest z tym wypowiedzeniem?

 

Slyszalem ze jak dam wypowiedzenie zaczna proponowac lepsze warunki i teraz pytanie na jakiej podstawie moge wypowiedziec obecna umowe? do konca pozostlo mi jescze sporo czasu. Poradzcie co zorobic.

\

Pozdrawiam

 

PS: zadowolony bede jak zostawija stary MR, platyna 99zl za miecha max i gratis dekoder Pace PVR 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z dekoderem PVR 500 Pace... nie nagrywa mi niczego dzisiaj w czoraj nagrał raz i koniec zmieniłem na pojedynczy konwenter ale jak dam dwa to też nic nie nagrywa.

Ikonka zmienia kolor jak powinna ale po chwili staje się niebieska i sprawdzam i nie ma żadnych nagrań.

Programuje to na dwa sposoby więc na pilocie b i tam dalej b nagraj czas program itp oraz prog na pilocie czyli epg i też nic a czasami mi się tak dzieje że daje nagrać przychodzi czas nagrania jest komunikat że nagrywa i dwie opcje ok przerwij b zostaw i co bym nie dał nie nagrywa wie ktoś o co chodzi jak tak proszę o pomoc bo mniej już trafia a na necie nie mogę dorwać co by pomogło

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...