Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jurek1: Zalogowałem się do ICA znajomego. Jemu umowa kończyła się 30.04 (Cyfra+) ale aneksował ją (nc+) i ma dostępne MUTLI+ w pakiecie Comfort+. Całość: 29 zł.

Czyli mam rozumieć że te kanały co są w prezencie na 12 m. powinny świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1, wymyśliłeś to na poczekaniu?

 

No to gratulacje ! :)

 

 

Oj ojoj...Jego Cień widze ze nie możesz przeżyć ze niektórzy mają pakiet za ktory ty placisz 99 pln o prawie połowe taniej ale niestety nic już z tym nie zrobisz...było czekac do konca a nie od razu podpisywac umowe my mamy 6xc+ na 12 miesiecy i zrozum to wkoncu . Także nie rozwodz sie juz nad tym Platinum OP ,dla mnie tam moze nawet pisac platinum wc ,w du... to mam co tam pisze mam na 12 miesiecy i koniec kropka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Forum czytam od bardzo dawna i musze przyznać ,że wielokrotnie skorzystałem z cennych rad forumowiczów. Obecnie posiadam Cyfre Plus Pakiet Superpremium z HBO i MR dwie karty umowa ważna do 30.06.2013 . Wypowiedzenie z uwagi na koniec okresu minimalnego złożone i zarejestrowane - dotychczasowe oferty z DUK nie nazwe nawet smiesznymi ( w granicach 149-159 złotych). Prosze o porade za ile mozna wynegocjować Platinum + HBO oraz MR ( dwie karty). Pytam bowiem nie wierze w pseodo obietnioe konsultantów dotyczace działajacych wszystkich Canal Plus w pakietach Silver i Gold przez cały okres umowy. Dzieki za podpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Forum czytam od bardzo dawna i musze przyznać ,że wielokrotnie skorzystałem z cennych rad forumowiczów. Obecnie posiadam Cyfre Plus Pakiet Superpremium z HBO i MR dwie karty umowa ważna do 30.06.2013 . Wypowiedzenie z uwagi na koniec okresu minimalnego złożone i zarejestrowane - dotychczasowe oferty z DUK nie nazwe nawet smiesznymi ( w granicach 149-159 złotych). Prosze o porade za ile mozna wynegocjować Platinum + HBO oraz MR ( dwie karty). Pytam bowiem nie wierze w pseodo obietnioe konsultantów dotyczace działajacych wszystkich Canal Plus w pakietach Silver i Gold przez cały okres umowy. Dzieki za podpowiedzi !

 

 

Ja mam to za 59 zł - można taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to nie jest żaden cud !! Wojt44 !!!tylko opowieści z rodu własnych życzen.. ! Tu na forum co niektórzy dostawali podobno za mniej jak 50 złotych wszystko czyli ubijali super ineresy!! Dzisiaj co niektórzy opowiadaja tegoż im nie włączyli tamtego nie. A prawdą jest to co wynegocjujesz do 24 h włączą!! A rachunki ten znak minus za maj pokazuje ile się w maju zapłaci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu migrowałem na: Universe+ + 6xC+ za 59 zł. Dotąd płaciłem za Optimum + HD Optimum Promo + Pace = 81 zł (ostatni rachunek 101 zł, bo zapomniałem wyłączyć HBO ;)) Maj za darmo, umowa obowiązuje od 1 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Prestiż za 130 złotych.

wypowiedzenie skutkowało na koniec kwietnia (nie mam już umowy)

Oferta dla mnie niezmienna : platinium z hbo za 129 (lub universe + paczka C+ za UWAGA 124 złote) + 10 za MR cameleon lub 20 za MR premium

aktywacja standardowa za 199 mediabox i 99 za MR premium

 

ja chcę tylko platinium + hbo + mr premium za 129

i mam wrażenie, że lepiej jest mieć 129 niż nie mieć nic

lada dzień polsat dostanie 90 i pewnie będzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@jurek1, wymyśliłeś to na poczekaniu?

 

No to gratulacje ! :)

 

 

Oj ojoj...Jego Cień widze ze nie możesz przeżyć ze niektórzy mają pakiet za ktory ty placisz 99 pln o prawie połowe taniej ale niestety nic już z tym nie zrobisz...było czekac do konca a nie od razu podpisywac umowe my mamy 6xc+ na 12 miesiecy i zrozum to wkoncu . Także nie rozwodz sie juz nad tym Platinum OP ,dla mnie tam moze nawet pisac platinum wc ,w du... to mam co tam pisze mam na 12 miesiecy i koniec kropka :lol:

 

Jeszcze jestem na starej umowie Cyfry, więc mnie Wasze boje z ITI średnio interesują, takoż też i nie mogę nikomu niczego zazdrościć, bo to byłoby cośkolwiek nielogiczne. :)

 

Przyglądam się jednak mimo woli temu co Wam owa ITI czyni i nadziwić się nie mogę, że dajecie się tak wkręcać.

 

Tak więc ja sobie spokojnie zaczekam na rozwój wypadków i to zupełnie bezstresowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Prestiż za 130 złotych.

wypowiedzenie skutkowało na koniec kwietnia (nie mam już umowy)

Oferta dla mnie niezmienna : platinium z hbo za 129 (lub universe + paczka C+ za UWAGA 124 złote) + 10 za MR cameleon lub 20 za MR premium

aktywacja standardowa za 199 mediabox i 99 za MR premium

 

ja chcę tylko platinium + hbo + mr premium za 129

i mam wrażenie, że lepiej jest mieć 129 niż nie mieć nic

lada dzień polsat dostanie 90 i pewnie będzie zadowolony

 

a po co ci kłopoty jeszcze z tych ich MR?poczytaj trochę. MR z cyfry rozkłada na łopatki wynalazek z n.

 

Jego Cień, moja krew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wcześniej miałem Prestiż za 130 złotych.

wypowiedzenie skutkowało na koniec kwietnia (nie mam już umowy)

Oferta dla mnie niezmienna : platinium z hbo za 129 (lub universe + paczka C+ za UWAGA 124 złote) + 10 za MR cameleon lub 20 za MR premium

aktywacja standardowa za 199 mediabox i 99 za MR premium

 

ja chcę tylko platinium + hbo + mr premium za 129

i mam wrażenie, że lepiej jest mieć 129 niż nie mieć nic

lada dzień polsat dostanie 90 i pewnie będzie zadowolony

 

a po co ci kłopoty jeszcze z tych ich MR?poczytaj trochę. MR z cyfry rozkłada na łopatki wynalazek z n.

 

Jego Cień, moja krew ;)

Po co płacić za multiroom do tego wystarczy PS3 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem e-mail z zapytaniem czy mogą mi włączyć HBO z jakąś ceną promocyjną dla mnie bo właśnie teraz mi się skończyła promocja. Oto odpowiedź:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że promocja na opcję HBO HD jest dostępna w przypadku migracji do nc+.

 

W tym celu proszę o kontakt z Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 7-22."

ha ha ha :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho... Wciąż mają [beep] xD

Wyłączyli mi HBO, Cinemax i FIlmbox. OK. Wchodzę na ICA, reaktywuję karty jak mnie pouczono i... opcja Canal+ Platinum nie pokazuje się w ICA. A kanały świecą. Poza tym wciąż naliczają mi wzięte od nich z rzyci 20 zł za MR.

No to dzwonię na TCA. Pierwsza nowość to wybranie czy było się abo Cyfry czy Nki. Druga zmiana to prośba o wpisanie numeru PESEL przed połączeniem z konsultantem.

Przedstawiam sprawę, że MR po Cyfrze i MR od nich widnieje w ICA, że mam płacić za nie 20 zł, mimo, że miało być za darmo, powinienem mieć opcję Canal+ Platinum i co słyszę?

"W systemie tego co Pan mówi nie ma i wg umowy Pan tego nie ma"

No to ja odpowiadam, że dwa dni temu dzwoniłem do TCA, przekierowano mnie do Działu Płatności, gdzie potwierdzili, że mam taką umowę zawartą z tym co wcześniej wspominałem i na jakich zasadach ma się to pojawić w ICA (opcja Canal+ Platinum po reaktywacji karty, MR jeden znika, drugi za 0 zł, dekoder po odbiorze znajdzie się w systemie). Panią chyba to lekko zgasiło, powiedziała, że musi pójść to skonsultować (taaaa, jaaasneeee, pewnie kawę sobie zaparzyć), po czym wróciła i powiedziała, że rzeczywiście tak widnieje na umowie i już wprowadza zmiany. No to na ten moment czekam aż wklepie te zmiany w system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moja umowa kończy się 28 maja za abonament płace 102 zł za całość

i tyle tez policzyli mi za maj na moje to te dni po końcu umowy powinni odliczyć od rachunku a nie obarczać kwota za cały miesiąc

mam racje czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...