Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
...

CANAL+ Platinum OP

...

Czy przypadkiem "OP" nie znaczy ograniczona promocja, czyli dla przykładu na 2-3 miesiące?

 

Bierzesz to pod uwagę, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę pod uwagę. Rzeczywiście jest to opcja dodatkowa max na 12 miesięcy ( tak mam nagrane i powtórzone parokrotnie w rozmowie). Chciałem wszystko na 18 miesięcy ale nie było takiej możliwości ( wtedy 6 C+ tylko na 2 miesięcy).

 

@mirasm

Migrowałeś z C+. tak? Od razu Ci dali tą ofertę, czy musiałeś negocjować?

Tak migrowałem z C+ (Superpremium HD). W sumie to była druga propozycja po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Wcześniejsze to z kosmosu były. Sam ją przedstawiłem i tak ją zaakceptowali (tylko muszę drugi tuner oddać bo wołają za niego 20 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@volcan, no widzisz jest problem, bo przeanalizowałem już ofertę CP pod każdym kątem, ale brak mi takiego zestawu kanałów, który idealnie wstrzelałby się w uzupełnienie pakietu Platinum w nc+.

 

Nie chciałbym kupować od razu Premium w CP, bo to razem z Platyną powoduje dubel wielu kanałów i dlatego ciągle liczę na to, że CP nie prześpi tej okazji i specjalnie dla spadochroniarzy z n/c+ włączy do oferty specjalnej właśnie taki zestaw, który wpasuje się idealnie w potrzeby.

 

Mam jeszcze 3 miesiące starej umowy, więc czekam spokojnie na rozwój wypadków.

 

 

Ja czekam na taką ofertę ze strony nc+ - tj. paczka Canal+ i kanały pokroju Planete+, Kuchnia+ itp. (w sumie poza Canal+ taka paczka jest na rynku i się nad nią poważnie zastanawiam).

 

Umowę miałem do końca lipca, ale perspektywa "zapłacenia" 3 x 0 złotych za telewizję na 2 TV zamiast 3 x 128 złotych (na 1 TV) a potem 12 x 104,90 zamiast kwoty nieznanej (ale raczej nie niższej - najkorzystniejsza propozycja to 99 za Gold bez Canal+, 10 za dekoder i 15 za MR - razem 124 zł) + kosztów aktywacji nowego sprzętu, bo Philipsa PVR wielokrotnie miałem ochotę roztrzaskać o ścianę ;) była bardzo kusząca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jego Cien - juz opisywalem swoj przypadek wiec nie bede sie powtarzal w calosci. Ja w ICA mam widoczna opcje GOLD chociaz mialem miec PLATINUM. Dzwoniac do BOK konsultant sprawdzil i powiedzial ze widzi dodatkowa opcje na wszystkie kanaly Canal + na 12 miesiecy chociaz w ICA sie nie wyswietla. Mimo iz jest to prawie PLATINUM ja sie na taka opcje nie decydowalem i bede upieral sie przy swoim aby zmieniono na PLATINUM. Czy mam prawo z rezygnowac w terminie 10 dni jelsi nie wyrazilem zgody na natychmiastowe swiadczenie uslugi ? 25 kwietnia rozmowa telefoniczna. 1 maja wlaczona oferta. Mam taki przywilej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jest słaby sport, a zwłaszcza nędzna oferta dla kibica piłki nożnej.

 

Powiedzmy inaczej: w nc+ jest słaby sport, a zwłaszcza nędzna oferta dla kibica siatkówki.

 

Tak na poważnie - zależy kto co lubi - ja piłki nożnej kompletnie nie oglądam. Ligi zagraniczne nie interesują mnie wcale, żałosna liga polska tym bardziej. Mecze reprezentacji omijam, bo szkoda czasu na oglądanie [beep]chów, którzy boją się odnieść kontuzji, żeby pieniążków klubowych nie stracić. Okazjonalnie oglądam mecze Ligi Mistrzów i tutaj oferta TVP jest dla mnie wystarczająca (nawet nie wiem kto gra w jakiej drużynie). Lubię czasem oglądnąć jakiś film (tutaj Canal+ się świetnie sprawdzał), przeważnie oglądam programy popularno-naukowe lub przyrodnicze, czasem "w tle" leci jakaś muzyka. Cyfra+ sprawdzała się dość dobrze - poza tym, że musiałem "dziadować" oglądając siatkówkę ograniczoną do tego, co było w ramówce Polsatu Sport. Do tego nie miałem dostępu do części wyścigowego weekendu Formuły 1. W chwili obecnej mam mimo wszystko szerszą ofertę programową - bo jest więcej kanałów filmowych (HBO, Cinemax, Filmbox, marny - przyznajmy - Polsat Film i pozostałe wspólne z nc+ pozycje), jest więcej kanałów popularno-naukowych - bo jest paczka Viasat, jest bardzo fajny dla młodzieży DaVinci Learning, brakuje mi trochę Planete+, nie miałem okazji nigdy oglądać Discovery Historia, więc nie wiem co "straciłem" ;) Szersza jest oferta programów dla dzieci i więcej interesującego mnie sportu. Brakuje mi trochę (czysto z przyczyn "technicznych" - podoba mi się relacja od strony wizualnej) GP na żużlu, ale za to mam siatkówkę w HD.

 

Co do zmiany oferty, przejścia do nc+ i propozycji z ich strony - po prostu się spóźnili. Ja wyjeżdżałem na miesiąc (więc musiałem się zmieścić w terminie wypowiedzenia do końca kwietnia), złożyłem swoją propozycję - została zignorowana, kontrpropozycje były śmieszne - kilkadziesiąt złotych więcej za kilka kanałów mniej, niż miałem dotychczas (nsportu i kilku marnych produkcji od n nie wliczam jako wartość nabytą - gdyby mi na nich zależało - byłbym abonentem n a nie c+), brak możliwości wymiany sprzętu w cenie migracji, brak darmowego MR itp. itd. - więc podziękowałem za współpracę, część pieniędzy zostało w kieszeni, część zasili teraz portfel podmiotów należących do p. Solorza. Co chcieli mi zaoferować dzwoniąc ponad 80 razy (z czego po mniej więcej 50-tym telefonie żona, do której z nieznanych mi przyczyn zadzwonili, podała im mój zagraniczny numer, na który nie zadzwonili) - nie wiem i już mnie to nie interesuje. Jeżeli za jakiś czas oferta nc+ mnie do siebie przekona - wtedy pewnie wrócę - chociaż oferty przedłużeniowe Polsatu są trudne do pobicia.

Co kto lubi. Mnie dosyć niszowe sporty jak siatkówka lub całkowicie niszowe jak żużel zbytnio nie interesują. Spory procent dotychczasowych abonentów C+ wybierał tę platformę właśnie dla piłki nożnej /ja konkretnie dla naszej ligowej kopaniny/. Gdyby nie to i nie korzystne oferty "last minute" z DUK C+ pewnie już bym był w CP, ale teraz to się najzwyczajniej obawiam zawarcia umowy z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do paczki Universe+ z Canal+ tak to wygląda w ICA, płatności 49 jeszcze nie wprowadzili

 

universey.jpg

 

No i się zrobiło reklamacyjnie. Zamiast 49 w ICA mam 119 do płacenia. Reklamacja zgłoszona, zobaczymy co wymyślą :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza

Wydaje mi się, że nie ponieważ załączyli Ci pakiety w TV. Z drugiej strony nasze rady tutaj i tak można o kant d... potłuc, bo oni są tak nieprzewidywalni, że szkoda słów. Chyba najlepszą opcją jest 1. telefon i "kłótnia" lub 2. reklamacja.Na wypowiedzenie chyba masz najmniejsze szanse choć w trakcie rozmowy możesz tak blefować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ICA nie wyświetla CANAL+PLATINUM OP ale na karcie śmiga 6xC+. Więc [beep] mają. Na infolinii kobitka nie wie, dlaczego się w ICA nie wyświetla, choć ona w szczegółach kontaktu ma. Wczoraj HBO też nie pokazywało w ICA, ale po telefonie się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do paczki Universe+ z Canal+ tak to wygląda w ICA, płatności 49 jeszcze nie wprowadzili

 

universey.jpg

 

No i się zrobiło reklamacyjnie. Zamiast 49 w ICA mam 119 do płacenia. Reklamacja zgłoszona, zobaczymy co wymyślą :x

 

 

To Wam już faktury przychodzą?

Mi wyświetlało za All chyba 300 albo i więcej a do zapłaty miałem 179.

A faktura przyjdzie pewnie w okolicach 6.

 

Podejrzewam, że te 119, to kwota bez odliczonych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OP to jest opcja

 

Ale HBO nie ma dopisku opcja a tez jest opcją dodatkową. Cos może jest na rzeczy. Czekamy aż ktoś się dowie co oznacza OP

OP to jest Opcja Platinum.

 

Bo HBO moze wchodzić w skład pakietu dlatego nie ma dopisku opcja dodatkowa. Mam canal+ platinium+HBO opcja dodatkowa cinemax i filmbox.

Wychodzi na to że opcje dodatkowe to wszelkiego rodzaju bonusy w moim przypadku cin i filmbox do końca roku free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wam już faktury przychodzą?

Mi wyświetlało za All chyba 300 albo i więcej a do zapłaty miałem 179.

A faktura przyjdzie pewnie w okolicach 6.

 

Podejrzewam, że te 119, to kwota bez odliczonych promocji.

 

Pojawiła sie jako moja płatność, którą zwykle płacę i się zawsze zgadzała, normalnie za ten pakiet w "Mojej ofercie" pokazuje mi 149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...