Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że jak ktoś złożył wypowiedzenie (z cyfry+) pod koniec kwietnia (liczy się data stempla) to może negocjować do końca maja.

A co gdy moje wypowiedzenie jest już zarejestrowane w ich systemie? Umowa będzie zakończona dzisiaj czy w świetle komunikatu od UOKiK dopiero w maju?

 

Śledziłem dyskusję na poprzednich 100 stronach ale potrzebuję klarownej odpowiedzi :(

 

Zadzwoniłem dzisiaj po 19tej do DUK (rozwiązanie z dniem dzisiejszym):

Mam HD kompact bez C+ 38zeta

Pierwsza rozmowa:

Mowy nie ma abym miał 6xC+ nawet w Silver

 

Druga rozmowa:

1) Silver 69zł

6xC+

Pace 500 jak znajdę w jakimś punkcie ;-) to 0zł

bez HBO

 

Zaoferowała także Universe 59zł z 6xC+ ale po konsultacji z przelożonym powiedziano mi, że się nie da

Trzecia oferta najniższy pakiet goły za 29zł albo universe goły za 49zzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poinformowali cie ze do konca maja tez bedziesz mial dostep(promocyjnie) do obecnej oferty

Nie. Pytałem do kiedy mam zdać kartę. Odpowiedzieli, że do końca maja

 

@ jacek_m_11 Tak, w granicach tego co dostają inni.

 

To jak wiecie może do kiedy można negocjować lub anulować wypowiedzenie w moim przypadku? Do dzisiaj czy do końca maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wysłałem wypowiedzenie i jestem już po 2 rozmowach z konsultantami (DUK).

Uparcie twierdzą, że poza Platinum za 99 PLN nie można mieć wszystkich (6) C+.

Nie prawda bo można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wiecie może do kiedy można negocjować lub anulować wypowiedzenie w moim przypadku? Do dzisiaj czy do końca maja?

 

Tak, na zarejestrowanym u nich wypowiedzeniu wysłanym w kwietniu, masz czas do końca maja na targowanie się albo na to, żeby za zero zł pooglądać sobie tv i następnie wypiąć się na nich definitywnie oddając do połowy czerwca dek. Dopytane osobiście i potwierdzone mailowo przez ica nc+. Hough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do domu zalogowalem sie do ICA by sprawdzic czy juz w systemie zmienili mi opcje od 1 maja.

Zdziwienie juz zmienione.

 

Jednak jeszcze wieksze zdziwienie ze NC- oszukala mnie !!!!!

Mialem miec wlaczona Opcje Canal + PLATINUM za 89 zl PACE 0zl i Multiroom Cyfra 0zl

 

Mam Pakiet GOLD za 89zl multiroom 0zl pace 0zl!!!! Czyli CANAL x6 nie mam na 12 miesiecy !!!

Reklamacja i skarga juz napisana.

 

W rozmowie telefonicznej nagrywanej ani razu nie padlo slowo gold . Wszystko co czytal dotyczylo opcji PLATINUM!!!

Jesli jakims przypadkiem rozmowa im zaginela to uwazam ze takze nie maja dowodu iz ja wycofalem wypowiedzenie i zgodzilem sie na zmiane pakietu.

 

Nazwisko konsultanta mam !!!!!

 

Wczoraj wyslalem sobie uprawnienia do kart ze starym pakietem cyfry ze wszystkimi opcjami. Wiec wszystko swieci mi po staremu i nie widze sensu wysylac uprawnien z nowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam w ICA goły pakiet i też się boje wysłać uprawnienia. Ale gdzieś tu ktoś pisał że w ICA nie będą widoczne bonusy więc spokojnie, wątpię żeby oszukali i mnie i Ciebie.

Znając nc+ jestem pełen obaw ale jednak poczekam na rozwój sytuacji, dzień dopiero się zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mi się też zgadzała, ale nie było w opcjach dodatkowych HBO i Canal+Platinum OP wiec asekuracyjnie zadzwonilem. A ze jutro mija mi 10 dniowy termin na rezygnację to prosta piłka. Nie bedzie, leci rezygnacja. I po rozmowie z miłą Panią HBO już w opcjach widnieje, czekam jeszcze na Canal+Platinum OP.

 

Edit: Canal+Platinum OP dalej brak w ICA, ale świecą wszystkie. Także wszystko jak było uzgodnione działa. Byle do czerwca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam w ICA goły pakiet i też się boje wysłać uprawnienia. Ale gdzieś tu ktoś pisał że w ICA nie będą widoczne bonusy więc spokojnie, wątpię żeby oszukali i mnie i Ciebie.

Znając nc+ jestem pełen obaw ale jednak poczekam na rozwój sytuacji, dzień dopiero się zaczął.

u mnie HBO bonusowe w ica widnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...