Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam..przed chwila tel. o DUK. Wypowiedzenie zarejestrowane. Chce wziasc gold z 6xc oraz hbo za 79 plus tubrodekoder albo mediabox. Pani oferuje mi silver + 6xC + hbO na 6msc za 64 zł. Jak przejde na dekoder adb to pani twierdzi ze nie moge skorzystac z promycyjnych ofert i moge wziasc golda za 79 ale 4xC + 10 mediabox ? Czy tak jest faktycznie ?

Mi mówili tak samo, jak chciałem wymienić dekodery cena za pakiety była wyższa + opłaty za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jak przechodzę z cyfry do nc+ i idę po nowe dekodery do aps to muszę od razu oddać stary dekoder który wymieniam czy mogę go oddać po 14 dniach od przedłużenia umowy ?

migrujesz ze sprzetem co masz.chyba,że wymienisz dzierżawiony sprzęt to wtedy idziesz z nim do aps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja z innej beczki ci wszyscy którzy wypowiedzieli umowy z dniem 30 kwietnia w maju całkowicie za darmo będą oglądać dalej to co mieli a nawet więcej .. Czy też ewentualnie za maj zapłacą abonament taki jak w kwietniu..?? Doszedł już ktoś do tego..???

 

Odpowiedź z ica (wypowiedziałam "programowo"):

"Szanowna Pani,

 

odpowiadając na email, uprzejmie informuję, że w związku z zakończeniem Umowy zaplanowanym na 30 kwietnia 2013 roku, prognozowana opłata abonamentowa za maj 2013 roku wynosi 0 zł.

 

Wyjaśniam, iż po tym terminie sygnał będzie udostępniany promocyjnie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej wszyscy, bo sami do tej pory nie wiedzą kto złożył wypowiedzenie. Wszystko wprowadzą do systemu w maju.

Chodzi im aby mieć możliwość ewentualnych negocjacji z "każdym" kto złożył wypowiedzenie.

Przedłużając czas do 31 maja - kupili sobie miesiąc czasu.

 

Doradzcie mi proszę, czy przy ewentualnej migracji opłaca się walczyć o przesiadkę z Sagemcoma na Pace PVR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę z cyfrą+ mam do Września. W tej chwili za c+kompakt+multiroom+pace 500 gb+ phillips 250 gb płace 46 zł. Ale od Lipca kończy mi się promo 50% i będę płacił ostatnie 3 miechy 87 zł. Do tej pory nic nie robiłem nie wysyłałem wypowiedzenia, bo ceny za platyne były odstraszające i nad migracją miałem myśleć dopiero od Czerwca gdy skończy mi się promo. Teraz widzę, że ceny za universe z c+ i multiroomem są satysfakcjonujące i chętnie bym migrował z tym, że widzę, że takie oferty dostają osoby które wysłały wypowiedzenie. Ja w Czerwcu kiedy najbardziej by mi się opłacało migrować nie będę miał argumentu na wysłanie wypowiedzenia, dopiero jak coś w Lipcu w związku z wycofaniem cartoon network, no ale wówczas już mnie obejmie miesiąc za 87 zł.

Dlatego dziś stwierdziłem, że jednak lepiej byłoby migrować już teraz.

W związku z tym mam zamiar wysyłać dzisiaj wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału 13th street. Tylko mam taką obawę. Że jak wyślę wypowiedzenie i je zaakceptują to od razu zakończą umowę i wyłączą mi sygnał bez negocjacji, a tego bym nie chciał :wink:

Więc czy jeśli dziś poślę wypowiedzenie i dojdzie im pewnie po weekendzie majowym to czy po zaakceptowaniu podejmą ze mną negocjacje? czy będzie mi świecić sygnał do końca Maja? I czy jeśli się nie dogadamy i nie dostanę tego co oczekuje to czy będę mógł wycofać wypowiedzenie i czy po jego wycofaniu wrócę do obecnej oferty, czy może dostanę standardowe ceny>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jak przechodzę z cyfry do nc+ i idę po nowe dekodery do aps to muszę od razu oddać stary dekoder który wymieniam czy mogę go oddać po 14 dniach od przedłużenia umowy ?

 

Przerabiam podobną historię, jak dany dekoder jest dostępny w apsie to idziesz i Ci go wydają, a sprzęt Cyfry oddajesz do końca miesiąca, w moim przypadku do końca maja, przynajmniej tak mnie poinstruował pracownik apsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę migrowałam do nc+ (warunki w podpisie). Dzisiaj po aktualizacji uprawnień pojawiły się wszystkie kanały a na stronie ICA informacja o posiadanym pakiecie i opcjach dodatkowych. Niestety zniknęły kanały Canal + więc musiałam zadzwonić na infolinię. Już działają.

 

Aktualizacja 01-05-2013

I wszystko się zgadza. Pakiet, opcje dodatkowe i cena.

c21009b460ff4406med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonie do nc aby sie dowiedziec jaki jest moj nr.klienta poniewaz chce sie zalogowac do nc+go a on mi mowi ze to niemozliwe poniewaz migrowalem na starym sprzecie a nie na adb. Jak migrowalem to konsultant zapewniał mnie 3 razy ze nc+go bedzie dzialac bez problemu! Czy moge w związku z tym wypowiedziec umowe i pozegnac nc+? Aha i nawet ponoc nie moge przez najblizsze 12 miesiecy przejść sobie na ich sprzęt? Zna ktoś odp. na te pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonie do nc aby sie dowiedziec jaki jest moj nr.klienta poniewaz chce sie zalogowac do nc+go a on mi mowi ze to niemozliwe poniewaz migrowalem na starym sprzecie a nie na adb. Jak migrowalem to konsultant zapewniał mnie 3 razy ze nc+go bedzie dzialac bez problemu! Czy moge w związku z tym wypowiedziec umowe i pozegnac nc+? Aha i nawet ponoc nie moge przez najblizsze 12 miesiecy przejść sobie na ich sprzęt? Zna ktoś odp. na te pytania?

 

Reklamacja.

Odsłuchają rozmowę i cofną Cię do poprzedniej oferty.

Wtedy zadzwonią i zaproponują migrację wraz z dekoderami ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...