Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nikomu naprawdę nie udało się wymienić w pakiecie universe/silver dekodera na ten z byłej n-ki? Z chęcią bym przeszedł i wymienił ten ciągle zawieszający i zastanawiający się 5 sekund nad zmianą kanału Philips PVR, ale idą na razie w uparte a ja już tracę cierpliwość do swojej padaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jeśli powiedzmy jutro wyślę im wypowiedzenie, to umowa wygaśnie z końcem miesiąca? Bo boję się, że nie zdążą już do mnie zadzwonić z duk :)

 

Raczej z końcem tego miesiąca umowa ci nie wygaśnie bo muszą rozpaczyć twoje wypowiedzenie a to trwa nawet 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij w ostatni dzień kwietnia.będziesz miał czas na negocjacje do końca maja.

 

Ostatni dzień kwietnia to za póżno na wyslanie wypowiedzenia

nie będzie.ten temat był już poruszany.

 

Czyli jeśli dobrze rozumuję ,to dla nich liczy się pieczątka na kopercie, a nie data wpłynięcia wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

O zachowaniu przewidzianych Regulaminem terminów do składania oświadczeń woli przez Abonenta lub Operatora CYFRY+ decydować będzie data stempla pocztowego przesyłki zawierającej takie oświadczenie.

W tym przypadku mamy termin 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia zmian (czyli od 1.04.2013).

 

---

brutu w przypadku pakietu Start również można złożyć wypowiedzenie, ale należy to inaczej uargumentować. Kolega który pytał miał pakiet Superpremium, stąd uprzedziłem go żeby przypadkiem nie skorzystał z szablonu/porady dla abonentów Startu, bo obie te sprawy są mimo wszystko różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam słodowy

 

Przestań wypisywać bzdury. Skuteczna (i ostateczna) data oświadczenia woli - tj. nadania pisma z rezygnacją to 30.04. Data zakończenia świadczenia usługi jest już związana z datą otrzymania pisma przez operatora, więc umowy, które zostały skutecznie wypowiedziane w kwietniu (tj. wypowiedzenie umowy dotarło do operatora w kwietniu) kończą się zgodnie z regulaminem 30.04, natomiast te, które dotrą w maju kończą się z końcem maja. Żadnego innego wariantu z punktu widzenia prawa po prostu nie ma.

 

1. Czy jest to dobra wg Was oferta

2. Rozumiem, że w tym wypadku odbieram multiroom na starych zasadach/sprzęcie, tzn mogę oglądać te same kanały na w 2 RÓŻNYCH mieszkaniach ?

 

1. Zależy jakie programy Cię interesują :)

 

2. Nie możesz oglądać w 2 różnych mieszkaniach, ponieważ zabrania tego regulamin, natomiast ogólna zasada działania tego MR jest taka, że nie ma dla prawidłowości działania wymogu łączenia sprzętu kabelkiem, zamiany kart itp.

 

ale działają w sd?

 

Działają, ale History HD i SD nie mają identycznej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wysłać wypowiedzenie, niech wysyła. Nie doczekacie się tutaj jednoznacznej interpretacji terminów. Jak zdąży dotrzeć w tym miesiącu, to muszą je uznać za terminowe. Na wszelki wypadek wystarczy 30 kwietnia zadzwonić. Jak nie zdąży, to dojdzie w maju. Wtedy wystarczy zadzwonić i zapytać jak z tym wypowiedzeniem. Jeśli stwierdzą, że jednak już za późno, to kolejna okazja przyjdzie w lipcu. Ale już wtedy wysyłajcie 1. Nie czekajcie na koniec i nie pytajcie w koło o to samo. To już nudne, a nawet irytujące. Też miałem podobne dylematy, gdyż od poniedziałku rozmyślałem: zdążę, nie zdążę. We wtorek poszedłem do APS i złożyłem. Na wszelki wypadek miałem gotowe pismo do wysłania pocztą. Mam je nadal w kieszeni. :smile:

 

Jaki problem.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba napisał(a):JA zmigrowałem na warunkach : C+ Platinum -99 zł hbo -12 miesięcy gratis multiroom -gratis sagemcom -gratis łącznie 99 zł na 12 miesięcy powodzenia.

 

 

Jaki miałeś wcześniej pakiet. Czy był MR i jakiś ich dekoder

 

superpremium z mutti i sagemcoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam słodowy

 

Przestań wypisywać bzdury. Skuteczna (i ostateczna) data oświadczenia woli - tj. nadania pisma z rezygnacją to 30.04. Data zakończenia świadczenia usługi jest już związana z datą otrzymania pisma przez operatora, więc umowy, które zostały skutecznie wypowiedziane w kwietniu (tj. wypowiedzenie umowy dotarło do operatora w kwietniu) kończą się zgodnie z regulaminem 30.04, natomiast te, które dotrą w maju kończą się z końcem maja. Żadnego innego wariantu z punktu widzenia prawa po prostu nie ma.

Wypowiedzenie żeby było skuteczne musi być wysłane do 30.04. tj. data stempla poczt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam prestiż z multiroomem za 132 zł da radę ugrac przy wysłanym wypowiedzeniu platinum + multiroom + mediabox + ten biały box + ewentualnie hbo za 99 zł ?

 

Miałem to co Ty ale bez MR. I dostałem to o co pytasz za 99 zł. Ale aktywacje za mediaboxa i białego musiałem zapłacić (niecałe 250 zł). HBO do końca roku za darmo. Gościu zadzwonił w poniedziałek, klepnąłem umowę i mówił, że do trzech dni powinien dojść do mnie sprzęt, ale jak zna życie to na drugi dzień będzie. I faktycznie w godzinkę po rozmowie miałem informacje od firmy kurierskiej, że nadano do mnie przesyłkę. I we wtorek w południe odebrałem. Mediabox w parenaście minut się aktywował a z białym trochę walczyłem, bo inny nr karty był wpisany na głównym. Ale też już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam prestiż z multiroomem za 132 zł da radę ugrac przy wysłanym wypowiedzeniu platinum + multiroom + mediabox + ten biały box + ewentualnie hbo za 99 zł ?

 

Miałem to co Ty ale bez MR. I dostałem to o co pytasz za 99 zł. Ale aktywacje za mediaboxa i białego musiałem zapłacić (niecałe 250 zł). HBO do końca roku za darmo. Gościu zadzwonił w poniedziałek, klepnąłem umowę i mówił, że do trzech dni powinien dojść do mnie sprzęt, ale jak zna życie to na drugi dzień będzie. I faktycznie w godzinkę po rozmowie miałem informacje od firmy kurierskiej, że nadano do mnie przesyłkę. I we wtorek w południe odebrałem. Mediabox w parenaście minut się aktywował a z białym trochę walczyłem, bo inny nr karty był wpisany na głównym. Ale też już działa.

 

 

Jaki czas trwania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą telefon Z DUK Platyna za 69zł na 12 miesięcy ze wszsytkim co jest na stronie plus dekoder Pace i może jakis gratis Cinemax albo Filmbox na 6 miesięcy

Będzie dzwonił o 17 bo umowa na dziewczynę.

Czy opłaca się wymienić dekoder Sagecom HD na tego Pace chodzi mi czy szybciej chodzi itp bo ten Sagem to lekki muł co o tym myslicie??

Oczywiście ofertę raczej przyjmę tylko chce jeszcze jakiś gratis wyrwać.

W sobotę była oferta Silver za 64zł plus paczka C+ więc za platyne dać 5zł więcej jest ok

Miałem Teraz Compacy HD plus paczka C+ za 62 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...