Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednego nie rozumiem bo trochę się pogubiłem w tym wątku Poczty Polskiej. Przecież dzisiaj jest 24 kwietnia to czemu ktoś sie pyta czy można wysłać list 30 kwietnia skoro może już dzisiaj??

Wysłałem 19.04 priorytet z wypowiedzeniem umowy. Dostał ktoś turbodekoder z Cyfry+ za abo 60-70 zł?? warto w ogóle o niego walczyć?

Jezeli wysle wypowiedzenie dzisiaj to moze sie okazac ze nie bedzie mial juz mozliwosci negocjacji(np.zarejstruja wypowiedzenie 30 kwietnia i koniec umowy)

Natomiast jesli to zrobi 30 kwietnia bedzie mial czas do konca maja

Dlaczego w takim razie każdy konsultant mówi mi o 3 miesiącach wypowiedzenia (pisma o migracji do dzisiaj nie otrzymałem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koniec tematu ! Nie będę się już wypowiadał w temacie dat, stempli, doręczeń itp. Nie ma sensu prowadzić w tym wątku polemiki z gostkiem, który coś tam wygooglował, z kolejnym który zarejestrował się dzisiaj po to aby napisać 3 maile pseudo prawniczego wywodu. Ci co są w Cyfrze+ nie od dzisiaj i nie od wczoraj, którzy wysyłali wypowiedzenia nie raz i nie dwa doskonale znają procedurę. I wiedzą, co jak i kiedy wysyłać. Nie bede udowadniał nikomu, że zawsze po poniedziałku jest wtorek, a po nocy przychodzi dzień. Skoro w regulaminie jak byk jest napisane ze jest 1 miesiac kalendarzowy na wypowiedzenie z uwagi na zmiany programowe to jest 1 miesiac kalendarzowy i wali ich i mnie to czy ktos wysyła w pierwszy dzien jak zniknęły kanały, czy też czeka do 30 lub 31 dnia miesiąca aby wysłać wypowiedzenie. I to i to bedzie respektowane. Kwestia tylko do kiedy bedzie umowa. Jak wypowiedzenie dotrze do 30 kwietnia to koniec umowy jest 30 kwietnia, jak zostanie wyslane 30 kwietnia i dotrze 2 maja to koniec umowy jest 31 maja. Dla mnie to tyle w tym temacie. Ja od nc+ co chciałem uzyskać to uzyskałem. Jak co umowę zresztą. Od lat.

 

PS. A pozniej sie dziwic, ze ludzie nie umieją napisać wypowiedzenia w dosłownie jednym zdaniu. Tylko wzory, szablony, a pozniej reklamacje, płacz, reklamacje na reklamacje itp. Jeden [beep]nie, że trzeba wysyłac z potwierdzeniem odbioru (zółta kartka), to kolejny to powiela. A mozna wyslac zwyklym poleconym i tez gitara.

 

PS2. Zycze wszystkim aby ugrali to, co bedą chcieli i z czego będa zadowoleni.

 

slayer: dokładnie, masz 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho masz co nieco racji .Regulmin przetargu etc. mowi zazwyczaj wyraznie np liczy sie data stempla pocztowego i zaznacza sie zazwyczaj nadeslane otrzymane oferty pokretnym terminie nie. beda uwzgledniane.. Co do apelacji.. zaden szanujacy sie adwokat nie sklada apelacji listownie!!! zazwyczaj cos takiego jak apelacja sklada w sadzie . czyni to w dwu egzemplarzach . i dlatego to czyni w ostaynim dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednego nie rozumiem bo trochę się pogubiłem w tym wątku Poczty Polskiej. Przecież dzisiaj jest 24 kwietnia to czemu ktoś sie pyta czy można wysłać list 30 kwietnia skoro może już dzisiaj??

Wysłałem 19.04 priorytet z wypowiedzeniem umowy. Dostał ktoś turbodekoder z Cyfry+ za abo 60-70 zł?? warto w ogóle o niego walczyć?

Jezeli wysle wypowiedzenie dzisiaj to moze sie okazac ze nie bedzie mial juz mozliwosci negocjacji(np.zarejstruja wypowiedzenie 30 kwietnia i koniec umowy)

Natomiast jesli to zrobi 30 kwietnia bedzie mial czas do konca maja

Dlaczego w takim razie każdy konsultant mówi mi o 3 miesiącach wypowiedzenia (pisma o migracji do dzisiaj nie otrzymałem)?

3 miesieczne wypowiedzenie jest wtedy jesli jestes na umowie na czas nieokreslony

My tu piszemy o wyslaniu rezygnacji z powodu wylaczenia kanalu/kanalow gwarantowanych i na to jest czas do konca kwietnia(mozesz rowniez z tego skorzystac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednego nie rozumiem bo trochę się pogubiłem w tym wątku Poczty Polskiej. Przecież dzisiaj jest 24 kwietnia to czemu ktoś sie pyta czy można wysłać list 30 kwietnia skoro może już dzisiaj??

Wysłałem 19.04 priorytet z wypowiedzeniem umowy. Dostał ktoś turbodekoder z Cyfry+ za abo 60-70 zł?? warto w ogóle o niego walczyć?

Jezeli wysle wypowiedzenie dzisiaj to moze sie okazac ze nie bedzie mial juz mozliwosci negocjacji(np.zarejstruja wypowiedzenie 30 kwietnia i koniec umowy)

Natomiast jesli to zrobi 30 kwietnia bedzie mial czas do konca maja

3 miesieczne wypowiedzenie jest wtedy jesli jestes na umowie na czas nieokreslony

My tu piszemy o wyslaniu rezygnacji z powodu wylaczenia kanalu/kanalow gwarantowanych i na to jest czas do konca kwietnia(mozesz rowniez z tego skorzystac)

A widzisz... tego mi już nie powiedzieli!!! DZIĘKUJĘ. Z tego wynika, że w najgorszym razie będę płacił im haracz do końca maja.

Tak jeszcze zapytam, jakich kanałów "brakuje", żebym wiedział na co się powoływać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugaloo

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaakceptowałem Platyna 99+0MR+2xPace 0zl.Na 6mies hbo ,cinemax,filmbox.

Dosłownie to samo co miałem wcześniej tj.Superpremium z dodatkami jak wyżej.Wypowiedzenie mieli zarejestrowane.Kartami się dziele wiec mi pasuje.Wiem że niektórzy mają taniej ale mi oferta pasuje

 

 

 

 

nie ma reklam bo dobrze sie sprzedaje ;),a raczej dużo migruje.nie potrzeba im nowych abonentów :)

 

grzejnik, w superpremium miałeś HBO na pół roku? nie to samo ugrałeś.powinieneś mieć HBO na 12 m.za 6 miesięcy zapłacisz 154.

 

Nie wiem jak Ci wyszło 154 skoro od 1 stycznia 2014 kanały same znikają.Ale jak dobrze wiesz wcale nie muszą bo karty będą w blokerach czyli zamiast 6 wyjdzie 8 miesięcy :D.Po za tym w moim przypadku wychodzi 25zł ''na głowę''.Wyprzedzając posty innych użytkowników: tak karty w różnych miejscach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisalem teraz koledze umowe- za 4 telefonem dopiero ustapili mi:)- 59zl Universe, paczka c+pelna, pejs, filmboxy na pol roku:) dobra:)?

 

ty dzwoniłeś czy dzwonili do ciebie

ja, wszystkie 4telefony wykonalem. Za kazdym razem mowilem, ze jestem zainteresowany niestandardowa oferta. Zawsze mowilem, ze dobrze wiem, ze daja do universe paczke c+. Przez 3tel udawanie wariatow, ze pierwsze slysza, ze gadam glupoty itd. Za 4tel gosc mowi tak "no dobrze, skoro pan cos nie cos wie, to ja mam dla pana dobra propozycje.." i zaproponowal mi to co wyzej. Wczesniej Silvera maks chcieli dac za 64 z paczka c+- za 3cim tel

 

Filmboxy juz chodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisalem teraz koledze umowe- za 4 telefonem dopiero ustapili mi:)- 59zl Universe, paczka c+pelna, pejs, filmboxy na pol roku:) dobra:)?

 

ty dzwoniłeś czy dzwonili do ciebie

ja, wszystkie 4telefony wykonalem. Za kazdym razem mowilem, ze jestem zainteresowany niestandardowa oferta. Zawsze mowilem, ze dobrze wiem, ze daja do universe paczke c+. Przez 3tel udawanie wariatow, ze pierwsze slysza, ze gadam glupoty itd. Za 4tel gosc mowi tak "no dobrze, skoro pan cos nie cos wie, to ja mam dla pana dobra propozycje.." i zaproponowal mi to co wyzej. Wczesniej Silvera maks chcieli dac za 64 z paczka c+- za 3cim tel

 

możesz podać nr pod który dzwoniłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

222200191

HBO nie chcieli na pol roku dac, bo niby wczesniej w umowie HBO nie bylo- a tylko takim daja. Ciekawe, czy to prawda- ale ustapilem. Filmboxy chociaz wyrwalem:)

 

a mam takie pytanie- czy oplata aktywacyjna za pejsa bedzie? Wczesniej go nie mial kolega, poza tym konsultant ani slowa o tym nie mowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z C+ złożone w APS ( nie wysyłane poleconym) 12.04

Do dziś zero telefonów, wiec sam dzwonię, żeby sprawdzić, czy zarejestrowane w systemie.

Pan po chwili zwłoki i konsultacji oświadcza, ze nie dotarło z punktu do nich i trzeba powtórzyć, lub mam wysłac skan potwierdzenia złożenia wypowiedzenia mailem.

No dobra jak już dzwonię to pytam o ofertę - Pan, ze teraz będzie słaba, dopiero jak wypowiedzenie to lepsza.

Ja, żeby mimo wszystko przedstawił najlepszą na teraz ( obecnie Canal+ Optimum HD Promo + Multiroom i PVR)

I miał zacząć mówić, ale przełącza mnie do innego konsultanta, a tam Universe + 6xCanal za 59, mówię, że chcę też multiroom w tej cenie.

Nie da rady - końcowa oferta ( przypomnę, że w sumie bez zarejestrowanego wypowiedzenia, choc konsultant zarzeka się, że traktuje mnie jak by wypowiedzenie jednak było) to Universe + 6x Canal+ za 54 zł/12 m-cy + 10 zł multiroom na 12/m-cy + PVR za 0 zl ( jak do tej pory).

Czekałem na platinium + MR za 99 zł, a tu taka niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaakceptowałem Platyna 99+0MR+2xPace 0zl.Na 6mies hbo ,cinemax,filmbox.

Dosłownie to samo co miałem wcześniej tj.Superpremium z dodatkami jak wyżej.Wypowiedzenie mieli zarejestrowane.Kartami się dziele wiec mi pasuje.Wiem że niektórzy mają taniej ale mi oferta pasuje

 

 

 

 

nie ma reklam bo dobrze sie sprzedaje ;),a raczej dużo migruje.nie potrzeba im nowych abonentów :)

 

grzejnik, w superpremium miałeś HBO na pół roku? nie to samo ugrałeś.powinieneś mieć HBO na 12 m.za 6 miesięcy zapłacisz 154.

 

Nie wiem jak Ci wyszło 154 skoro od 1 stycznia 2014 kanały same znikają.Ale jak dobrze wiesz wcale nie muszą bo karty będą w blokerach czyli zamiast 6 wyjdzie 8 miesięcy :D.Po za tym w moim przypadku wychodzi 25zł ''na głowę''.Wyprzedzając posty innych użytkowników: tak karty w różnych miejscach 8)

 

nie no myślałem,że zostawisz kanały,dlatego wyszło 154.co do dalszej części posta to rozumiem bardzo dobrze co jest 5 :brawo:8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawostke,wypowiedziałem im umowę w związku z brakiem do kanałów gwarantowanych oraz postraszyłem ich sądem że brak jest możliwości z rezygnacji w terminie 10 dni i co dzisiaj reklamacja uznana powrót do starej oferty cyfry+,tak więc nie podawajcie się tylko piszcie wypowiedzenia tak jak ja,jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniła konsultantka, w tym miesiącu to chyba 12 telefon od nich i tym razem "hiper super oferta" 99 zł za platynę....innego pakietu dla mnie nie ma... Jeszcze kilka takich telefonów i moja cierpliwość się skończy do nich...Obecnie mam C+Optimum z HBO za 83zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balarion to kolejny user co to pittoli !!!pitpli od rzeczy!!! ja nie mialem zadnego wczesniej hbo i dostalem na 6 miesiecy za zero pln.

a mitomania o paczce 6 x canal dalej jest opowiadans!!!

jest cos takiego ale dla tych co mieli wczesniej paczke canal i pakiet npremium

 

n

a te opowiadanka na temat jak to z 130 pl utargowano na 40 pln. to koniowi na ucho moze uwierzy. Czekam na dowody tych super ofert!!! Jak na razie ich brak i tez nie spodziewam sie by byly takowe!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś około 18.Najpierw standardowa oferta przedstawiona taka jak w apsie. Jak powiedziałem że umowa mi się kończy i na jaki adres wysłać wypowiedzenie to powiedziała miła Pani że może mnie jeszcze przełączyć do działu gdzie mogą więcej . Po 25 minutowej rozmowie oferta platinum 99 +hbo 0 zł na 6 mc umowa na 12 mc. Chciałem jeszcze MR ale powiedział że nie miałem wcześnie i teraz nie może dodać, gdybym miał choć jeden dekoder od nich to coś by się udało ale tak nie. Proponował multiroom na nowych dekoderach na co szybko odpowiedziałem mu ,iż nie będę ciągnął kabli przez dwa pokoje ,by dostać się kablem do drugiego dekodera. Wtedy powiedział że jak zrezygnuje z MR to doda mi parę kanałów, ale do końca umowy nie będę mógł włączyć usługi MR nawet na nowych zasadach. :/ Mam się zastanowić w piątek będzie dzwonić. Do tej pory mam superpremium za 99 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balarion to kolejny user co to pittoli !!!pitpli od rzeczy!!! ja nie mialem zadnego wczesniej hbo i dostalem na 6 miesiecy za zero pln.

a mitomania o paczce 6 x canal dalej jest opowiadans!!!

jest cos takiego ale dla tych co mieli wczesniej paczke canal i pakiet npremium

 

n

a te opowiadanka na temat jak to z 130 pl utargowano na 40 pln. to koniowi na ucho moze uwierzy. Czekam na dowody tych super ofert!!! Jak na razie ich brak i tez nie spodziewam sie by byly takowe!!!!!

 

 

Dokładnie żadnych dowodów na to że takie pakiety są dostępne.miałem już 6 tel. i cały czs pakiet platinium za 99 + dek,mutli i hbo na 6 m.Jestem w C+ od 14 lat ,pakiet optium hd promo plus inne [beep]oły typy multi, dekodery i dodatkowe kanały za 85zł .umowa do konca 6/13 wypowiedzenie o nie przedłużaniu wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31.05 wypowiedzenie wyslane 2 tyg. temu, dzisiaj zadzwonilem potwierdzic czy dotarlo, potwierdzenie ze juz jest i propozycja pakiet silver 79zł + 6xCanal+ do tego MR za 0zł i PVR Pace za 0zł = 79 zł. Chciałem HBO gratis na 6 miesiecy, nie dali wiec czekam dalej

 

Do tej pory mialem Canal+ Optimum z Optimum HD, MR i PVR za 75zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...