Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

 

Ja to co ty za 99zł + PACE + umowa na 12mcy. To i tak postęp bo wciskali za 169 bodajże :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę więcej niż 10zl. ludzie z n dostają taka ofertę za 59-69 zl.

 

Ale my nie jesteśmy z N. Po drugie jakoś nie wierzę w te oferty. Niech pokażą skany, screeny :read: cokolwiek na potwierdzenie.

Moim zdaniem nie powinno mieć znaczenia skąd jesteśmy bo była fuzja obu platform. Oferty są wiarygodne, mój znajomy taka dostał. Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy płacić prawie dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

 

A jaki abo + dodatki/za ile miałeś wcześniej? Targowałeś się jakoś o mediaboxa za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, podpisujcie te umowy za 129zł, przecież to upust 10zł.

Boże.....jak tak będziecie się targować to nigdy nie dostaniemy oferty za np. 60zł.

Sam jestem z Cyfry i wiem, że można to mieć za 59zł (6xC + HBO) ale póki co dla tych z N-ki.

Poczekajmy trochę i nam też muszą dać to samo w podobnych kwotach.

Ale jak będziemy to brać za 99-129zł to nigdy z nimi nie wygramy.

 

Dlaczego N=kowcy potrafili się zjednoczyć i walczyć a my nie potrafimy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

Trochę drogo ci to wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi tylko o to ile drożej. Chodzi także o zasady. Byłem w n-ce. syn także. Na początku migrował na platynę i hbo w cenie 129 zł. Mówiłem zaczekaj, złożysz wypowiedzenie itp . Nie bo sport. Ja migrowałem 16 kwietnia i dostałem platynę, hbo, cinemax i filbox za 99 zł. Początkowo za sukces poczynałbym otrzymanie platyny i hbo za 109 zł. Składajcie wypowiedzenia. Nas starych enkowców być może sprowokował do tego słynny już list Juliana. Na starcie przed migracja i syn i ja mieliśmy fulla, czyli ofertę podobną do waszego superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nkowcy się jednoczyli tak samo jak cyfrowcy. Te obecne oferty po prostu odnoszą się do warunków dotychczasowów umów, a że w n były niższe ceny, to oni dostają teraz trochę lepsze oferty. Pisanie, że klienci n dostają teraz pakiet platinum za 60 pln to nie do końca prawda, bo w zasadzie różnice między pakietami w ofertach migracyjnych polegają na dostępie do usług dodatkowych typu vod czy możliwości wymiany dekodera, a osoby z pakietami universe i silver nie dostaną ani vod ani też np. takiego mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dartman - jakie zasady? Zdrowy rozsądek - jak najbardziej. Ale zasady? Tu chodzi o targowanie się, a nie o zasady. Bo gdyby chodziło o zasady, to po tym, co nc+ wyprawia od swojego pojawienia się wszyscy z zasadami powinni natychmiast - gdy pojawiła się taka możliwość - złożyć nieodwołalne wypowiedzenia i dać sobie spokój z tą szemraną platformą, niezależnie od tego czy jest czy nie rozsądna alternatywa. Ale jakoś wszyscy cudujemy i kombinujemy jak tu się nie dać zrobić na szaro. I dobrze - bo to tylko tv. Więc nie mieszajmy do tego zasad - bardzo cię proszę :wink: I twój syn nie słuchając Cię też raczej wykazał się brakiem rozsądku niż zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam złożyłem reklamację z tytułu nierównej oferty programowej dla abonentów migrujących przed i po 11.04

O kasę nie biega, zgodziłem się płacić, ale pytałem o HBO, Cinemax, MR - wszystko extra płatne; nagle przychodzi 11.04 - a tu wielkie rozdawnictwo - co niektórzy dostali wszystkie te opcje gratis do końca umowy.

To nie fair. Może nic nie zdziałam, ale też nic nie stracę, dlatego reklamacja poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

tak naprawdę to ty nic nie ugrałeś,pomijając fakt wymiany złomu na złom za 0.mi bez wypowiedzenia to samo proponują + 10zł za MR 2 camele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nkowcy się jednoczyli tak samo jak cyfrowcy. Te obecne oferty po prostu odnoszą się do warunków dotychczasowów umów, a że w n były niższe ceny, to oni dostają teraz trochę lepsze oferty. Pisanie, że klienci n dostają teraz pakiet platinum za 60 pln to nie do końca prawda, bo w zasadzie różnice między pakietami w ofertach migracyjnych polegają na dostępie do usług dodatkowych typu vod czy możliwości wymiany dekodera, a osoby z pakietami universe i silver nie dostaną ani vod ani też np. takiego mediaboxa.

 

jest bardzo mało chętnych na te ich wynalazki vody przez neta itd.ja np.nie życzę sobie aby miec to w abonamencie i płacić za to.i co?na siłe chcą mi to wcisnąć,wiedząc nawt,że pace nie obsługuje na razie tych ich dodatków internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to ty nic nie ugrałeś,pomijając fakt wymiany złomu na złom za 0.mi bez wypowiedzenia to samo proponują + 10zł za MR 2 camele.

 

Uważam, że ugrałem.

Mam święty spokój, nie czekam obgryzając paznokcie na telefon z ofertą :lol2:

 

Co do złomu to każdy ma swoje zdanie. Akurat z mediaBOXa jestem zadowolony. :smile:

 

Czekaj dalej, życzę lepszej oferty.

Napisałem, nie po to aby się chwalić, tylko w celach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś telefon i ponowna oferta na pakiet Platinum za 69zł na 12 miesięcy.

oferta jak najbardziej mnie satysfakcjonująca, ale aktualna tylko przy pozostawieniu mojego dekodera (Philips) lub za darmo wymiana na Pace...

odmówiłem bo po co mi Pace skoro serwisy z platinum nie będą działały ?

konsultant to potwierdził, ale przy wymianie na jakikolwiek ADB platinum już jest bez rabatu (99zł).

odmówiłem.

czekam na ofertą z jakimkolwiek dekoderem ADB

mają jeszcze 10 dni na zmianę zdania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...