Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

 

 

Z jakiego numeru miałeś taka oferte??? Co masz aktualnie, za ile i do kiedy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Poszło wypowiedzenie W APS Wrocław z powodu kończącej się umowy do końca czerwca jest, dzisiaj telefon ale nie wiem czy wypowiedzenie jest w systemie chociaż wątpię za szybko zapomniałem zapytać oferta przedstawiona

Platyna za 99zł plus dekoder 0zł i nic więcej nie ugrałem

Do Tej Pory C+ Cała Paczka Plus Kompakt HD za 59zł więc oferta godna mistrzów z NC+ oj słoneczko CP chyba się do mnie zbliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

To może byc oferta prawdziwa, ale tlko utrzymaniowa dla n-kowca.

Przypuszczam że to jest tylko twoje pobożne życzenie, poniewaz nie ma takiej osoby z Cyfry+ na tym forum oprócz Ciebie, aby tego nie zaakceptowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

To może byc oferta prawdziwa, ale tlko utrzymaniowa dla n-kowca.

Przypuszczam że to jest tylko twoje pobożne życzenie, poniewaz nie ma takiej osoby z Cyfry+ na tym forum oprócz Ciebie, aby tego nie zaakceptowała?

 

Za 59zł nawet bym się nie zastanawiał na twoim miejscu brałbym w ciemno ja nawet bym wziął za 79zł - taqk nawet za tyle bo widzę że jak nkowcy nie mamy szans za takie niskie ceny a na dzień dzisiejszy tylko 99zł :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkurza to że jak ktoś dostaje Platyne za 99 zł to piszę że wcześniej miał coś tam w Cyfra+ ale jak napisze że dostał Platyne plus HBO plus MR za 59 zł to już nie napiszę nic tylko np mam komunię. I człowiek się zastanawia oferta dla nkowicza czy po prostu jakiś troll próbuje się dowartosciować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkurza to że jak ktoś dostaje Platyne za 99 zł to piszę że wcześniej miał coś tam w Cyfra+ ale jak napisze że dostał Platyne plus HBO plus MR za 59 zł to już nie napiszę nic tylko np mam komunię. I człowiek się zastanawia oferta dla nkowicza czy po prostu jakiś troll próbuje się dowartosciować

 

Ten co "ma komunię" w stopce ma to: Canal+ Kompakt,MR...

 

Nie jest to kompletna informacja ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na platinum z HBO na 12 miesięcy za 99 pln, bez MR. Do tego mediabox za 199 pln. Miałem propozycję silvera 6C+ i HBO promocyjnie na 3 miesiące za darmo, później 25 pln co dawałoby ok. 90 pln miesięcznie za te same kanały co platinum, ale uwaga - bez dekodera od ADB (jakiegokolwiek, a teraz mam sagemcoma, którego chciałem się pozbyć), a zależało mi na nim ze wzgledu na Polsat HD i ogólnie sprawniejsze działanie. Jeżeli chodzi o platinum, to nie było możliwości zejścia z ceny 99 pln, jedynie skrócenia okresu z 18 miesięcy.

 

Dotychczas komfort C+ bez MR za 68 pln, umowa do końca kwietnia, wypowiedziana w lutym.

 

Czy ktoś z migrujących dostał może tego mediaboxa bez opłaty aktywacyjnej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na platinum z HBO na 12 miesięcy za 99 pln, bez MR. Do tego mediabox za 199 pln. Miałem propozycję silvera 6C+ i HBO promocyjnie na 3 miesiące za darmo, później 25 pln co dawałoby ok. 90 pln miesięcznie za te same kanały co platinum, ale uwaga - bez dekodera od ADB, a zależało mi na nim ze wzgledu na Polsat HD i ogólnie sprawniejsze działanie. Jeżeli chodzi o platinum, to nie było możliwości zejścia z ceny 99 pln, jedynie skrócenia okresu z 18 miesięcy.

 

Dotychczas komfort C+ bez MR za 68 pln, umowa do końca kwietnia, wypowiedziana w lutym.

 

Czy ktoś z migrujących dostał może tego mediaboxa bez opłaty aktywacyjnej?

Pozdrawiam.

 

Oferta średnia, ale jak Ci pasuje i stać Cię to jest ok :)

Gratuluję a my walczymy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że średnia, ale jak komuś zależy na mediaboxie, to chyba niewiele da się z tego zejść.

 

Patrząc na to co mam teraz, dorzucając paczkę HBO i biorąc pod uwagę atrakcyjniejszą ofertę programową Canal+, to i tak nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 12 mcach sądze ze może być klopot by utrzymać cene +/- 60 zł za universe+ c+ + mR, dlatego przy takiej opcji brałbym w ciemno 18 mcy. Być moze od kolejnej umowy juz nie bedzie MR na 2 Camelach, więc lepiej sie zabezpieczyć na dłuzszy okres, cena dobra za pełen pakiet programów + 6 szt. Canal+ . Myśle ze z ceny juz nie zejdą na kolejną umowe, bo to nierealne, jedynie utrzymanie tego pułapu cenowego moze wchdzic w gre. Bo to juz byłby Mt.Everest - potargować sie i wyrwac to za 50 zł ;p choć Polska to piękny kraj - "where amazing happens" ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę że za rok ewentualnie 18 miesięcy nc+ dowali takie ceny i będzie chcesz dalej oglądać ligi płać albo już będzie goodbye na zawsze będą musieli się odbić po tak niskich ofertach z tego roku. Za dobre filmy i takie ligi piłkarskie płaci się miliony złotych więc kasa musi się zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na platinum z HBO na 12 miesięcy za 99 pln, bez MR. Do tego mediabox za 199 pln. Miałem propozycję silvera 6C+ i HBO promocyjnie na 3 miesiące za darmo, później 25 pln co dawałoby ok. 90 pln miesięcznie za te same kanały co platinum, ale uwaga - bez dekodera od ADB (jakiegokolwiek, a teraz mam sagemcoma, którego chciałem się pozbyć), a zależało mi na nim ze wzgledu na Polsat HD i ogólnie sprawniejsze działanie. Jeżeli chodzi o platinum, to nie było możliwości zejścia z ceny 99 pln, jedynie skrócenia okresu z 18 miesięcy.

 

Dotychczas komfort C+ bez MR za 68 pln, umowa do końca kwietnia, wypowiedziana w lutym.

 

Czy ktoś z migrujących dostał może tego mediaboxa bez opłaty aktywacyjnej?

Pozdrawiam.

dałeś się wydymać z tym dekoderem i tyle w temacie.jak można płacić za aktywację będąc abonentem i migrując.powinno to byc za darmoche.tych pieniedzy juz nigdy nie zobaczysz.o polsacie hd to aż mi brak słów :crazy: .ale ok,jak chciałeś tak masz.każdy bierze co lubi i robi ze swoim sianem co chce... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie dekoder Philips PVR i kompakt hd. Czy przechodząc do nc+ na tym dekoderze wszystkie kanały będą mi poprawnie świeciły? Gdzieś czytałem że niektóre programy są zablokowane na dekoderach od c+ gdy na tych od n-ki działają i nie wiem czy to jest prawda czy to s-f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie dekoder Philips PVR i kompakt hd. Czy przechodząc do nc+ na tym dekoderze wszystkie kanały będą mi poprawnie świeciły? Gdzieś czytałem że niektóre programy są zablokowane na dekoderach od c+ gdy na tych od n-ki działają i nie wiem czy to jest prawda czy to s-f.

prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...