Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można wypowiedzieć umowy cyfrze w APS, tak mogą klienci N.

List polecony najlepiej za potwierdzeniem odbioru.

 

Można jak najbardziej dzisiaj wypowiedziałem mam potwierdzenie na piśmie z pieczątka Gościu stwierdził że do godziny wprowadzi i już będzie w systemie...

Potwierdzam , można..też dostałem kopię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzisiaj zmigrował do nc.

Umowę miał do końca marca ale nie zdał sprzętu (wcześniej posiadał pakiet Kompakt + Multiroom na 2 karty + Sagema HD wynajętego). Konsultant zaproponował mu Universe + Multiroom (na starych zasadach) + Sagema za 56 zł. Gdy kolega trochę ponarzekał że inni mają do tego jeszcze paczkę C+, to konsultant odpowiedział że jakby posiadał wcześniej w pakiecie C+ to nie byłoby problemu, żeby nadal go miał. Zamiast paczki C+ konsultant zaproponował mu HBO na 6 m-cy gratis i tym przekonał kolegę do migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może to była tylko gierka konsultanta, a może N-kowicze dostają teraz paczkę C+ bo wcześniej mieli N premium?

 

Dokładnie Ci co mieli npremium teraz dostają paczkę C+ a Ci co mieli cyfrę jak na tą chwilę też dostają C+ ale za 99zł :read:

Kto nie miał C+ albo npremium pakiet niższe tak ale bez " programów premium "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy:

N-kowicze (premium) dostali bez migracji całą paczkę Canal +,

N-kowicze dostają 1000 razy lepsze oferty migracyjne od cyfrowiczów

Cyfrowicze (premium) dostali bez migracji nSport (wow) :brawo::jupi::censored:

Cyfrowicze dostają badziewne oferty migracyjne

 

Ja się pytam - kto tu kogo kupił? N-ka cyfrę, czy może odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem na numer utrzymaniowy 222200191 oferta niby indywidualna dla mnie pakiet platinium za 69zl do tego hbo 25zl, poki co podziekowalem

50 złotych taniej od tego, co jest w cenniku, a Ty jeszcze marudzisz? Wziąłbym to z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofałem wypowiedzenie po tym jak nc+ ogłosiło ze nie bedzie musowej migracji. Place 61 za hdoptimum c+. Z cekawosci zadzwonilem i zapytałem o oferte dla siebie. Miły glos oferuje platyne za 99zl. Zapytalem kiedy moge spodziewac sie lepszej oferty. Mila pani dała wyraznie do zrozumienia zebym zapomnial o lepszej ofercie jak dla mnie :). Luzik, usmialem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu kończy mi się umowa 18-miesięczna. Może nie jestem za długo, ale wywalam co miesiąc 128 złotych i tu jest chyba pies pogrzebany. Pewnie nie chcą schodzić niżej, niż ktoś już płacił. Jeżeli tak będzie, to mam ich głęboko w [beep]ie. Wypowiedzenie wysłane i wezmę sobie kablówkę z C+ za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z nc+

Mieli zadzwonić kiedy będą mogli zaproponować coś lepszego niż ostatnio... a tu niespodzianka i powtorka z oferty, czyli:

platinum-109

platinum+hbo-129

 

Odmowilem i powiedzialem, ze wypowiem umowę przed czasem to gość mnie pyta czy jest sens wydawać 299pln na karę umowną ???

Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...