Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie! Chciałbym otrzymać universe+paczkę c+6+HBO+HistoryHD i sundancehd+zmienić dekoder na pace pvr500. Za ile można to wytargować?

(Miałem c+kompakthd za 68zł, wypowiedzenie złożyłem.)

Proszę o pomoc.

Robert

 

Dla klientów Cyfry+ taka oferta to koszt ok 89 zł, z wliczonym MR. Bez MR pewnie ~79 zł, ale tego już nie jestem pewny.

 

Ja pakiet U+, 6xC+, MR i pace 500 dostałem za 69 zł, czyli bez HBO i HistoryHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam... i jeszcze poczekam bo wypowiedzenie dopiero co wczoraj wysłane. Do wczoraj miałam jasność co chcę dostać (i za ile oczywiście) - z filmowych pakietów: hbo i cinemax (które mam teraz). Aż tu [beep]a dywersja: na filmbox hd (który to kanał z całą paczką miałam i zrezygnowałam bo oglądałam tam tylko jeden serial) zaczęli drugą serię świetnego serialu BOSS. Specjalnie to robią, tak jak wypaśli teraz canal+. Pewnie potem nie będzie tam po co zaglądać.

 

Mam: superpremium hd+cinemax+pace 500 za 114zł (bez mr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK MI SŁÓW:

Wczoraj telefon, umowa podpisana:

GOLD (dostęp do całej paczki PLATINUM) + MR Premium = 99zł/m-c.

Idę do punktu odebrać sprzęt a tu się okazuje, że jednak MR Standard. Więc od razu wyciągam telefon i dzwonię do BOK. Konsultant przekazał sprawę do kobiety która podpisała ze mną umowę i miała po kilku minutach zadzwonić. Minęło prawie dwie godziny - TELEFON MILCZY.

 

CZEKAM max do 17 i rezygnuję totalnie, chyba, że dorzucą paczkę HBO na cały okres umowy.

A, żeby nie było: podczas rozmowy z konsultantką pytałem kilka razy, czy MR Premium, bo na takim mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę wam z tymi ofertami, już 3 razy dzwoniłem, myślałem ze to zależy od konsultanta ale ciągle jak grochem o ścianę, platinium 99 zł...

 

Wypowiedzenie złożone, obecnie c+kompakt.

 

Śmierdzą im moje pieniądze to założę sobie canalsat France w niewiele wyższej cenie z wszystkimi meczami i francuskimi kanałami.

 

Jak ja wczoraj pisałem, że to jakaś ściema, to mnie wszyscy z błotem zmieszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...