Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwonił konsultant i zaoferował mi pakiet Platinum + MR za 64 zł na 13 miesięcy. Dekodery mam własne.

Wcześniej wysłałem wypowiedzenie .Czy to dobra oferta?

 

Moim zdaniem masz świetną ofertę :brawo: Wszystkie c+ bez podejrzanego dołączania w promo i ew. z tym problemów. Ja bym w tym układzie próbowała wytargować dłuższą umowę.

 

jest jedno "ale" - musi ci na pewno zależeć na paczce 6 x c+. Bo wiesz jak tam teraz kombinują - przy podpisywaniu kolejnego aneksu tylko to samo albo w górę za dużo wyższą kasę. A po tych akcjach teraz będą bez litości :> Więc warto się zastanowić i brać tylko to, na czym ci naprawdę zależy.

 

Oby co ponowili tę propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze ugral juz nowa oferte z nc+ przez email?

 

Jesli tak, to na jaki adres email mozna do nich napisac z zapytaniem?

 

 

PS

dwa lata temu z C+ targowalem sie kilka razy przez telefon, ale w koncu najlepsza oferte dostalem przez email - moze teraz tez tak sie da.

 

Umowe z C+ mam jeszcze przez rok (Optimum HD, promo, HBO za darmo do konca czerwca za 72zl), ale bylbym zainteresowany Universe+ i 6xC+ ze wzgledu na ekstra kanaly dla dzieci w nc+.

Tymi kanałami dla dzieci tak się nie podniecaj bo co najmniej połowa jest niegwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zmigrowalem do nc+.Oferta moze nierewalacyjna ale lepsza niz do tej pory.

Pakiet Platinum+HBO+wymiana Pace na mediaBox bez oplaty aktywacynej 129zl+10zl za wynajem dekodera,umowa na 12miesiecy.Razem 10zl mniej niz placilem a umowe mialem z gazetem do 01.2014.

Wczesniej byla sztywna propozycja 149zl i Pace bez oplat.

Warunki negocjowalem przez 2tyg.droga mailowa.

Najwazniejsze ,ze pozbedne sie tego badziewia Pace PVR. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zmigrowalem do nc+.Oferta moze nierewalacyjna ale lepsza niz do tej pory.

Pakiet Platinum+HBO+wymiana Pace na mediaBox bez oplaty aktywacynej 129zl+10zl za wynajem dekodera,umowa na 12miesiecy.Razem 10zl mniej niz placilem a umowe mialem z gazetem do 01.2014.

Wczesniej byla sztywna propozycja 149zl i Pace bez oplat.

Warunki negocjowalem przez 2tyg.droga mailowa.

Najwazniejsze ,ze pozbedne sie tego badziewia Pace PVR. :D

 

rozumiem,ze pace ci nie odpowiadał,ale madiabox to też badziewie.sa zalety i wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zmigrowalem do nc+.Oferta moze nierewalacyjna ale lepsza niz do tej pory.

Pakiet Platinum+HBO+wymiana Pace na mediaBox bez oplaty aktywacynej 129zl+10zl za wynajem dekodera,umowa na 12miesiecy.Razem 10zl mniej niz placilem a umowe mialem z gazetem do 01.2014.

Wczesniej byla sztywna propozycja 149zl i Pace bez oplat.

Warunki negocjowalem przez 2tyg.droga mailowa.

Najwazniejsze ,ze pozbedne sie tego badziewia Pace PVR. :D

 

oferta wyższa niż dla nowego w salonie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zmigrowalem do nc+.Oferta moze nierewalacyjna ale lepsza niz do tej pory.

Pakiet Platinum+HBO+wymiana Pace na mediaBox bez oplaty aktywacynej 129zl+10zl za wynajem dekodera,umowa na 12miesiecy.Razem 10zl mniej niz placilem a umowe mialem z gazetem do 01.2014.

Wczesniej byla sztywna propozycja 149zl i Pace bez oplat.

Warunki negocjowalem przez 2tyg.droga mailowa.

Najwazniejsze ,ze pozbedne sie tego badziewia Pace PVR. :D

 

oferta wyższa niż dla nowego w salonie nc+

 

Ależ jesteś poinformowany - weż sprawdż oferte a nie piszesz takie głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dawna śledzę całą sytuację z nc+. Jestem abonentem Cyfry+ i chciałbym złożyć wypowiedzenie ze względu na zmianę programową. Tylko nie dostałem maila informującego mnie o tym i szczerze przyznam nie wiem czy ja miałem te programy, czyli:

13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic Mam pakiet Compact + HD promo + HBO. Mogę gdzieś sprawdzić czy miałem te programy i czy w związku z tym mogę wypowiedzieć umowę?

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie otóż zmigrowałem z cyfry do ncplus i dostałem rachunek w kwietniu za marzec za cyfrę i teraz dostałem rachunek za kwiecien w kwietniu za ncplus tak powinno być? I drugie moje pytanie otóż jak zamieniałem dekodery na turbo nie płaciłem w salonie przy odbiorze ani grosza i czy nie powinienem dostac tej opłaty do pierwszego rachunku? Pani w salonie powiedziała mi że dekoder cyfry moge oddac dopiero po 1 maja czemu tak pozno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto przechodził np. wczoraj na pakiet Universe + i 6xC+ nie ma nadal włączonych C+? Wczoraj pakiet U+ został mi włączony, ale Canal plus nadal nie świeci.

 

Mam dokładnie taką sytuację jak ty, miały być niby dziś, dzwonię nię bedzie dziś będzię, jutro rano jak nie będzie ja odstepuję od umowy mamy 10 dni od podpisania.

Dzwoniłem do 3 konsultantów wszyscy potwierdzili, że taką opcję mam zaznaczoną. tzn. 6C+na 18 miesiecy =0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do DUK, oferta z początku tygodnia Canal+Comfort za 79 zł.

 

Oferta na dzisiaj, którą zaakceptowałem:

 

U+ 6xC+ na 12 m-cy: 49 zł - 6m-cy, 59 zł - 6m-cy

 

Niestety nie było możliwe wzięcie przeze mnie oferty C+ Silver 6xC+, wcześniej miałem C+Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem nc+ (po rozmowie stwierdzam gosciu bardzo nieprzyjazny) chciałem sie zapytać o możliwośc rezygnacji z kanałów likwidowanych w Cyfrze+ od dnia 1 lipca 2013 r. są to: CNN, Carton network i TCM.

Stwierdził że mogę złoŻyć Rezygnacje do końca lipca 2013r. zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu.

Oferta przedłużeniowa będzie dopiero przygotowywana (na już to C+platinium za 149 zł lub ALL Inclusiv za 179 zł.)

Dodam, że posiadam C+superpremium HBO + MR z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem który zaoferował mi 79ł za kompakt + c+.

Przedstawiłem mu ofertę Universe + c+ + history hd + nowy dekoder za 59zł to powiedział, że nie ma takiej możliwości.

Obecnie mam kompakt hd z c+ wypowiedzenie złożone, a umowa do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium HD 109zł, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w lutym,jestem abo od 1998(Wizja).Dzisiaj 3-ci telefon(wcześniej propozycja Platinum+HBO 18mies 129zł) z ofertą Platinum+HBO 12mies 109zł.Mam jeszcze kilkanaście dni...

Pozdro

mi by pasowało...z MR ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...