Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Teraz sobie przypominam... na moje pytanie o Platynę, konsul powiedział, że nie ma dla mnie takiej opcji! O cenę nie zdążyłem się nawet potargować... W sumie chciałem to co mam.

Jak się skończy mecz Lechii z Barsą, odsłucham sobie pod tym kątem nagranie. :mrgreen:

 

PS

Ircios, z mojej strony, to cała krzynka piwa Ci się należy! 0drinks.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem. Od 1 sierpnia to co chciałem. Pełna Platyna 99 zł+HBO 0 zł.+MR Camele 10zł.+2 x Pejs 0 zł na 18 miesięcy.

Gratuluje @Ircios :-) Z tego co można zaobserwować i wyczytać na forum, to ciężko jest chyba wycisnąć w tej cenie do c+ platinum paczkę HBO i to na cały czas trwania umowy. Czy opłata 10 zł za MR to za 1 kartę?

Zobaczymy co ewentualnie uda mi się wynegocjować. Choć jestem zdecydowany w 98% na powrót do innej alternatywy odbioru tv, to jeszcze dam im szansę. W pamiętnym lutym jak dzwonili do mnie z ofertą to pamiętam, że również proponowali mi c+ platinum za 99 zł na 18 miesięcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam pakiet Komfort + HD za 62. Umowę mam do lutego następnego roku. Chciałbym zmigrować na dobrych warunkach poszerzając ofertę na univers+ z pakietem canal.

Dzwoniłem do nich i mówią mi, że mają dla mnie univers z 4 canalami za 59 ( canal+, canal+ sport, canal+ film i do wyboru jeszcze jeden ). Ogólnie to zależy mi na sporcie i poszerzeniu o kanały discovery,bbc i national geographic których nie mam wszystkich w ofercie.

Czy jest to dobra propozycja i czy mozna jeszcze wyrwać do tego full paczkę canal+ nawet z lekką dopłatą.

I jak to jest z tymi dekoderami. Posiadam starego sagemcoma i chciałbym wymienić na mediaboxa lub turboboxa a oni mi mówią, że nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to co chciałem, czyli:

 

Platinum / HBO / Cinemax / multiroom C+ Cameleon / Sagem DSI 87 / na 12 miesięcy - za 124 zł./m-ąc.

Czyli 62 zł. / m-ąc / za kartę Cameleon.

 

Może coś bym jeszcze "ugrał" jak to nazywacie ale nie mam charakteru i czasu, żeby stękać o 5-10 zł. mniej miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę postękać :oops: . Nie wiem jak się skończą tegoroczne 'negocjacje" ale dzięki ubiegłorocznemu stękaniu w kieszeni zostało mi, w rocznym rozliczeniu, ponad 500zł (porównując pierwszą, zaproponowaną na początku rozmów przez ICA ofertę i końcową, wytargowaną ). A to już sporo, przynajmniej jak dla mnie.

Ale oczywiście nie oceniam. Każdy wie co jest dla niego najlepsze. Jeśli to jest to co Cie satysfakcjonuje to gratuluje!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam pakiet Komfort + HD za 62. Umowę mam do lutego następnego roku. Chciałbym zmigrować na dobrych warunkach poszerzając ofertę na univers+ z pakietem canal.

Dzwoniłem do nich i mówią mi, że mają dla mnie univers z 4 canalami za 59 ( canal+, canal+ sport, canal+ film i do wyboru jeszcze jeden ). Ogólnie to zależy mi na sporcie i poszerzeniu o kanały discovery,bbc i national geographic których nie mam wszystkich w ofercie.

Czy jest to dobra propozycja i czy mozna jeszcze wyrwać do tego full paczkę canal+ nawet z lekką dopłatą.

I jak to jest z tymi dekoderami. Posiadam starego sagemcoma i chciałbym wymienić na mediaboxa lub turboboxa a oni mi mówią, że nie ma szans.

Powiem inaczej. Marne szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

umowa kończy się dzisiaj

przed momentem znowu telefon z byłej cyfry+ i ponowienie wcześniejszej oferty tj. universe+ MR z dwiema kartami i 2 dekoderami Pace 500GB w sumie za 59zł

nic więcej nie chcą dorzucić bo mówia że system nie puszcza

zależy mi na MR żeby mieć TV w dwóch róznych mieszkaniach

wytargował coś ktoś więcej?

 

Pewnie napiszecie że do końca dnia jeszcze kawał czasu :lol2: i żebym czekał ......... a co jak juz nie zadzwonią :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w maju zadzwonili kilka dni po zakończonej umowie. Dostałem to co mam w podpisie. Bez dyskusji sami się zapytali co mogą zrobić żebym został.

Twoje ryzyko. Masz Universe + multiroom dwie karty i dwa dekodery za 59 zł.

Zadzwoń do nich i zapytaj się gdzie masz zdać dekodery bo ci sie kkończy umowa dziś. Dzwoń na numer działu utrzymania klienta Cyfry+ a nie na normalną infolinię. Przekonasz się co zaproponują lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w maju zadzwonili kilka dni po zakończonej umowie. Dostałem to co mam w podpisie. Bez dyskusji sami się zapytali co mogą zrobić żebym został.

Twoje ryzyko. Masz Universe + multiroom dwie karty i dwa dekodery za 59 zł.

Zadzwoń do nich i zapytaj się gdzie masz zdać dekodery bo ci sie kkończy umowa dziś. Dzwoń na numer działu utrzymania klienta Cyfry+ a nie na normalną infolinię. Przekonasz się co zaproponują lepszego.

 

właśnie dzisiaj rano jak dzwonili po przedstawieniu oferty powiedziałem że nie jest interesujaca że polsat ma taniej i nie skorzystam na takich warunkach, zapytałem gdzie w swoim mieście mam zdać sprzęt i niestety podali mi adresy

 

numer do DUK to 22 22 00 191?

bo z takiego dostałem smsa że dostali wypowiedzenie i jestem zobowiazany do zwrotu sprzętu i pod takim nr uzyska listę punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc bo mnie szlag trafia ;/

 

Jestem z Cyfrą od 2005 roku. Umowa na czas określony skończyła mi się w maju 2013. Kilkakrotnie próbowałem przedłużyć umowę / zmigrować do Nki na warunkach jakie widzę tutaj na forum otrzymują inni. Nie udawało mi się to. Wysłałem więc wypowiedzenie, które jest już zarejestrowane i czeka na wyłączenie sygnału.

No ale to nie jest oczywiście tak, że chcę koniecznie od nich uciec. Na tę chwilę mam Canal+ Optimum HD oraz pakiet HBO HD i płacę za to 134 złote !!! I to mnie właśnie boli.

 

Chciałbym zmigrować do pakietu Uniwers + 6*Canal + pakiet HBO ( na forum wyczytałem, że ludzie w takiej konfiguracji płacą 69zł). Kilka konsultantek mówiło mi, że się tak nie da. Tylko pakiet Platinum + kanały HBO i chcą za to 129,90. I nie ma dyskusji. Nie chcą nic a nic rozmawiać o innych możliwościach. No nie wiem, albo mam kosmicznego pecha albo źle trafiam z konsultantami.

 

Poratujcie, poradźcie co mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie wyslales wypowiedzenia przed koncem Twojej dotychczasowej umowy czyli przed koncem maja to obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia zamiast 1 miesiecznego. W takim przypadku niewiele zwojujesz. Jakies normalne oferty dostaniesz przed okresu wypowiedzenia. Ja osobiscie kilka razy dzwonilem, z racji, ze nie zostawialem im zadnego nr telefonu. Czekalem na lepsza oferte, co mieli nawet odnotowane.Placilem prawie 100zl i zszedlem za to samo do 79zl z 2ma kartami. Gdybym ich mocniej cisnal pewnie dalo by zjechac te 10-20zl ale nie mialem juz na to czasu. Jesli zaspales z wypowiedzeniem to Oni dobrze wiedza, ze pileczka jest po ich stronie. Z koncem wypowiedzenia wszytko sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z przed chwili

Chciałem platynę + MR (cameleon) + 2x pvr pace na 18mc

zaoferowano mi to za 109zł ale konsultant się wygadał że to nie jest platyna tylko gold + op. platyna

skoro tak to powiedziałem że jak mogę mieć golda z opcją platyny na 18mc to chcę to z univers, on na to że nie da rady bo bym dostał za duży rabat (czy. za tanio). Podziękowałem, dzisiaj kończy mi się umowa, może jeszcze zadzwonią jak nie to ja jutro zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to co chciałem, czyli:

 

Platinum / HBO / Cinemax / multiroom C+ Cameleon / Sagem DSI 87 / na 12 miesięcy - za 124 zł./m-ąc.

Czyli 62 zł. / m-ąc / za kartę Cameleon.

 

Może coś bym jeszcze "ugrał" jak to nazywacie ale nie mam charakteru i czasu, żeby stękać o 5-10 zł. mniej miesięcznie.

 

 

Wg mnie 124zl to bardzo duzo. Mnie oferowali bez wypowiedzenia 119zl za gola Platyne. Z wypowiedzeniem, to samo co Tobie oferowali za 99zl

i to ja sam dzwonilem. Ale ze mnie nie iteresuje HBO i dodatki to chcialem nizsza cene z 6xC+ i dostalem. Podczas ostatniej rozmowy,

konsultant od razu wiedzial jakie sa moje oczekiwania. Czyli, ze wszytkie poprzednie rozmowy sodbie notuja i bez problemu sie dogadalismy.

Na pewno jesli ktos placil 100 lub wiecej to proboja naciagnac na podobna lub wyzsza ceny. Zreszta przy pierwszych rozmowach powiedziano mi,

ze nie ma szans na nizej, tylko Platyna, poniewaz placilem wiecej. Jak sie okazuje czym blizej konca wypowiedzenia tym bardziej zmiekcza sie stanowisko NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z przed chwili

Chciałem platynę + MR (cameleon) + 2x pvr pace na 18mc

zaoferowano mi to za 109zł ale konsultant się wygadał że to nie jest platyna tylko gold + op. platyna

skoro tak to powiedziałem że jak mogę mieć golda z opcją platyny na 18mc to chcę to z univers, on na to że nie da rady bo bym dostał za duży rabat (czy. za tanio). Podziękowałem, dzisiaj kończy mi się umowa, może jeszcze zadzwonią jak nie to ja jutro zadzwonię.

Miałem to samo,też dawali pakiet Platinium,ale przy czytaniu aneksu padł Gold z opcją C+ Platinium. Podziękowałem,przed ostatecznym tak. A wczoraj ugrałem to co chciałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem ankietę dla GfK dotyczącą telewizji satelitarnej, poniżej dwa pytania z kilkudziesięciu dotyczących oferty. Część pytań dotyczyła porównania nc+ z CP. Widać że robią badania za ile można sprzedać pakiety a zwłaszcza opcje premium czyli kanały Canal+.

 

A teraz proszę sobie jeszcze wyobrazić, że przez pierwsze 12 miesięcy może Pan korzystać ze wszystkich kanałów Canal+ oraz kanałów tematycznych nc+ (alekino+, Planete+, minimini+, teletoon+, kuchnia+, domo+ oraz nsport) w cenie 29 zł. Po 12 miesiącach może Pan zadecydować o wyborze jednej z opcji przedstawionych poniżej. Która w tych opcji najprawdopodobniej Pan wybrał?

nazwa cena - opis pakietu - premium w pakiecie - dekoder - rodzaj umowy

Universe+ 59 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Canal+ Sport - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

Universe+ 79 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Sport - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

Universe+ 99 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Pełny pakiet kanałów Canal+ : Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ FIlm2, Canal+ Family, Canal+ Family2 - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

 

A które 3 kanały z oferty Canal+ wybrałby Pan, gdyby miał Pan możliwość skonfigurowania własnego pakietu zawierającego te 3 kanały w cenie 20 zł?

* Canal+

* Canal+ Sport

* Canal+ Film

* Canal+ Film2

* Canal+ Family

* Canal+ Family2

W ogóle nie byłbym zainteresowany

 

Mam nadzieję, że gdy skończy mi się umowa, będzie można tworzyć sobie dowolnie swoje pakiety. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj miałem już chyba z 4 rozmowy, za każdym razem słyszałem że nie ma możliwości dostać Univers lub silver + op. platinum.

Nie licząc tego golda co mi proponowano z op platinum to najlepsza oferta to

Pełna platyna + MR 2 karty + 2x PVR Pace + HBO za 119zł na 12 lub 18mc

Taniej się nie da, nawet jak pytam ile mam czasu na zdanie sprzętu bo dziś ostatni dzień umowy.

Upierać się na Univers czy brać tą platynę za 119zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rozjaśnic @[beep] kolego o co Ci chodzi w Twoim poście ???

 

Rozumie ze pracujesz w call center gdzie robią ankiety ? Ale i tak cos tu nie gra z tego co widze

 

Źle rozumiesz. Jestem respondentem GfK Polonia czyli firmy robiącej badania rynku. Dziś brałem udział w badaniu pt. "Multimedia domowe".

Większość pytań dotyczyła tego czy wybrałbym ofertę CP czy nc+, w dalszej części były przedstawiane rożne opcje abonamentów nc+, niedostępne obecnie, czyli m.in. możliwość tworzenia własnych zestawów kanałów z paczki Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed sekundą dzwoniłem w celu aktualizacji danych i przy okazji kobitka przedstawia mi ofertę bo zauważyła że z końcem września kończy mi się umowa. oferta platinum za 99 zł na 18 miesięcy. Odmówiłem. a ona że już lepszej oferty nie będzie. no więc mówię że jeszcze 2 miesiące więc poczekam. a jutrowysyłam wypowiedzenie umowytomoże pójdą po rozum do głowy i dadzą jakąś dobrą ofertę z c+ za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem ankietę dla GfK dotyczącą telewizji satelitarnej, poniżej dwa pytania z kilkudziesięciu dotyczących oferty. Część pytań dotyczyła porównania nc+ z CP. Widać że robią badania za ile można sprzedać pakiety a zwłaszcza opcje premium czyli kanały Canal+.

 

A teraz proszę sobie jeszcze wyobrazić, że przez pierwsze 12 miesięcy może Pan korzystać ze wszystkich kanałów Canal+ oraz kanałów tematycznych nc+ (alekino+, Planete+, minimini+, teletoon+, kuchnia+, domo+ oraz nsport) w cenie 29 zł. Po 12 miesiącach może Pan zadecydować o wyborze jednej z opcji przedstawionych poniżej. Która w tych opcji najprawdopodobniej Pan wybrał?

nazwa cena - opis pakietu - premium w pakiecie - dekoder - rodzaj umowy

Universe+ 59 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Canal+ Sport - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

Universe+ 79 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Sport - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

Universe+ 99 zł - 109 kanałów w tym 34 HD - Pełny pakiet kanałów Canal+ : Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ FIlm2, Canal+ Family, Canal+ Family2 - najnowocześniejszy mediabox za 49 zł (płacone jednorazowo) i 5 zł miesięcznie - przez 12 miesięcy (po 12 miesiącach korzystania z kanałów pakietu universe +)

 

A które 3 kanały z oferty Canal+ wybrałby Pan, gdyby miał Pan możliwość skonfigurowania własnego pakietu zawierającego te 3 kanały w cenie 20 zł?

* Canal+

* Canal+ Sport

* Canal+ Film

* Canal+ Film2

* Canal+ Family

* Canal+ Family2

W ogóle nie byłbym zainteresowany

 

Mam nadzieję, że gdy skończy mi się umowa, będzie można tworzyć sobie dowolnie swoje pakiety. :brawo:

 

Jak NC+ zacznie tak kombinować z pakietami to ja zacznę kombinować znowu z Cyfrowym Polsatem.

Tak trudno zmniejszyć liczbę tych Canal+ (wystarczy wywalić duble SD i zostawić 3 HD: Canal+, Canal+ Sport oraz Canal+ Film) oraz sprzedawać paczkę jako całość za 29 zł ?!

Znowu nie rozumiem oferty.

 

PS. Utwórz nowy temat na forum o tych badaniach aby nie spamować tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu kopiować wszystkich pytań, ale generalnie odebrałem to jako rozpoznanie którymi kanałami z paczki Canal+ byłbym najbardziej zainteresowany, w jakiej cenie i w jakim zestawieniu. Były też pytania jakim typem promocji byłbym najbardziej zainteresowany czy też jakimi usługami dodatkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...