Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z konsultantem. Proponują Silver+6C+ za 69 zł. Drogo w porównaniu z innymi, ale nie to jest najgorsze. Ja mówię, ze chciałbym Multiroom na 3 tv. A on na to, że w takim razie nie może zaproponować takich rabatów i muszę wziąć wtedy Platinum za 99 zł. Idiotyzm. Czy to prawda, że do tych teoretycznie niższych zestawów nie dają Multiroomu? Dodam, że wcześniej nie miałem multiroomu i musiałbym dostać nowe dekodery ADB. Cóż, jutro mają ostatnią szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jutro kończy mi się umowa(Cyfra). Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane początkiem maja. Od tamtej pory cisza, żadnych telefonów z jakimikolwiek propozycjami. Wczoraj więc postanowiłem zadzwonić na 222200191. Potwierdzono, że wypowiedzenie jest zarejestrowane i miano zadzwonić wczoraj po południu z ofertą. I do tej pory cisza. Przyznam, że byłbym zainteresowany opcją Universe i cała paczka C+ (do 59 złotych- miałem C+start HD). Jednak chyba nic z tego skoro ze strony NC+ brak odzewu. Pozdrawiam i czekam na Wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raafmix daj znać czy ci się udało dostać universe+ i całą paczkę canal+ za 49/59zł. Jestem w podobnej sytuacji co ty, z tym że u mnie do końca umowy jeszcze trochę czasu. Bardzo jestem ciekaw czy ci się uda 8) Jak mi tego nie dadzą to przechodzę do polsatu, chociaż wolałbym nie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe ADB to tylko z aktywacją i opłatami miesięcznymi.

W przyszłści i tak wszyscy będą zmuszeni na przejścia na deki ADB

myślałem,że jesteś ogarnięty,a napisałeś jak trol.nikt nie będzie zmuszony do adb.nie jest nawet pewne jakie dekodery będą w przyszłości wciskane i nie wiadomo nawet jaki system kodowania będzie.wszystko to na dzień dzisiejszy plotki o adb i kodowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że jesteś bardziej kulturalny i twoja osoba przedstawia jakiś poziom ale widocznie się myliłem.

Chodziło mi o to że w przyszłości i tak wymienią wszyscy co będą chcieli deki na ich czyli nc+ nie będzie podziału na pocyfrowskie czy poenkowskie i skończy się problem z kodowaniem kanałów.Parowanie kart z dekami to według ciebie nie zmusi do nabycia ich dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...