Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem C+ Optimum HD. Pace 0 zł , bez MR. 6 mies. 57,50 , drugie 6 mies. 107,00 zł - średnia 80,00 zł/mies.

Po migracji umowa na 12 mies. - 79 zł/mies.

Gold , 6xC+ , HBO - 6 mies. Bez MR.Pace-0 zł - zostawiłem "starego" Paca , gdyż mam nagranych ok. 50 filmów i parę koncertów w 3D ,

a podobno nie ma jeszcze możliwości przegrania na inny nośnik po HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Doradźcie proszę. Dzwonili do mnie przedwczoraj z nr 222200545, ale akurat byłem w pracy i nie mogłem odebrać. Nie dzwonią drugi raz, a zostało już tylko dzisiaj i piątek, bo do 31 muszę oddać dekoder. Zadzwonić samemu czy czekać? Czy to prawda, że chcąc dostać od nich Mediaboxa nie dostanę opcji dodatkowej Platinum do żadnego pakietu?

Dzwon do DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba z innego forum otrzymala taka oferte po telefonie do duk

Umowa do końca tego miesiąca, wypowiedzenie wysłałem i nie miałem żadnego telefonu ze strony c+ aż dziś sam zadzwoniłem na numer 22 2200191 i od razu pierwsza propozycja ze strony konsultanta

 

C+universe z opcją C+platinum OP 59zł

MR 0zł

Pace PVR 0zł

Umowa 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

30 dni chyba każdemu liczą inaczej.

Tzn. czas ten liczony jest od momentu zerwaniu umowy.

W maju dostałem list z informacją, że koniec umowy nastąpił 06/05/2013 i od tej daty mam 30 dni na zwrot sprzętu.

Co prawda później zmigrowałem... ale fakt, faktem coś nie tak.

Umowa wygasa na koniec danego miesiąca, a nie w środku, czy też wtedy jak Cyfra raczy zaakceptować wypowiedzenie.

Reasumując: czekaj na list od cyfry, w którym napiszą konkretną datę.

 

Ps. nie śpiesz się ze zwrotem sprzętu - póki masz dekoder i kartę możesz negocjować dobre warunki migracji

Ps.2. dziś info na dekoderze o płatności za maj, który mam za free - widocznie dalej nie ogarnęli bałaganu w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 maja zgodziłem się na Comfort+ z paczką Canal+ z Multiroom 2x Cameleon z dekoderem Sagemcom na wynajem za 79 zł na 12 miesięcy

Wypowiedziałem to coś i dziś sam zadzwoniłem

Pakiet Canal+Silver za 64 zł plus opcja Canal+Platinum za 0 zł, Multirom za 0 zł, Dekoder za 0 zł na 12 miesięcy

 

Czyli dodali te kanały, które są w Universe a których nie ma w Comfort i jeszcze abonament o 15 zł obniżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- CANAL+ Silver w cenie 64 zł przez 12 miesięcy,

- bezpłatne użytkowanie Pace'a przez 12 miesięcy,

- bezpłatny odbiór opcji HBO HD przez 6 miesięcy,

- bezpłatny odbiór opcji Platinum CANAL+ przez 12 miesięcy,

- MR(2 karty) bezpłatny przez 12 miesięcy,

- umowa do 31.05.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam migrację od 1.06.2013. Numer DUK: 22 310 45 60

 

- Universe+ w cenie 59 zł przez 12 miesięcy,

- bezpłatne użytkowanie Pace'a przez 12 miesięcy,

- bezpłatny odbiór opcji HBO HD przez 6 miesięcy,

- bezpłatny odbiór opcji Platinum CANAL+ przez 12 miesięcy,

- MR(2 karty) bezpłatny przez 12 miesięcy,

- umowa do 31.05.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie bo ostatnio nie jestem z powyższym wątkiem na czasie. Zadzwoniłem dziś do nich m.in. w sprawie braku wyszczególnionej OPCJI Canal+Platinum w ICA (tu cała historia https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=31581&p=805730#p805730) i pół godziny po rozmowie pojawił się w ICA nowy zapisek. Co mnie jednak niezmiernie zdziwiło brzmi on Kanały CANAL+ Film i Premiere. Ktoś już się z tym spotkał? Wie co de facto oznacza? Bo wcześniej ludzie pisali o Canal+Platinum OP. A tu coś nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponują cały czas platinium za 99 coś tu jest nie tak

 

Również tak uważam. Mam umowę do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane, a najlepsza oferta jaką dostałem to 90 zł za Platinum. Ale nie chciałem nawet o niej słuchać. Od paru dni cisza. Konsultant zapisał, że chciałbym universe + 6C+ + multiroom i szef miał zdecydować. W czwartek pewnie nie pracują, więc został im piątek na złożenie oferty. Wkurza mnie ta sytuacja, bo jestem ich klientem od 5 lat, płacąc nie mało, a widzę, że naprawdę wielu osobom proponują coś, czego dla mnie już nie mają. Tylko ciągle słyszę od konsultantów pytanie: "a kto daje takie oferty o jakich pan mówi". To ja mówię, że właśnie oni. Po czym cisza. Dlatego mimo że zależy mi mocno na ich ofercie, to jeśli nie złożą nic lepszego niż to Platinum za 90 zł to mówię nara. Swoją drogą, to 2 miesiące temu to chyba byłaby niezła oferta. Tylko, że po pierwsze: nie interesują mnie te wszystkie vodotryski w pakiecie, a po drugie: oferta universe+6C+ za ~50zł zmieniła trochę sytuację. Żal, ale mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca czerwca (wypowiedzenie wysłane w kwietniu o nie przedłużanie)jestem u w c+15 lat i cały czas mam tylko propozycje platinium za 99 zł.No cóż maja jeszcze cały czerwiec by mnie zadowolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponują cały czas platinium za 99 coś tu jest nie tak

 

Również tak uważam. Mam umowę do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane, a najlepsza oferta jaką dostałem to 90 zł za Platinum. Ale nie chciałem nawet o niej słuchać. Od paru dni cisza. Konsultant zapisał, że chciałbym universe + 6C+ + multiroom i szef miał zdecydować. W czwartek pewnie nie pracują, więc został im piątek na złożenie oferty. Wkurza mnie ta sytuacja, bo jestem ich klientem od 5 lat, płacąc nie mało, a widzę, że naprawdę wielu osobom proponują coś, czego dla mnie już nie mają. Tylko ciągle słyszę od konsultantów pytanie: "a kto daje takie oferty o jakich pan mówi". To ja mówię, że właśnie oni. Po czym cisza. Dlatego mimo że zależy mi mocno na ich ofercie, to jeśli nie złożą nic lepszego niż to Platinum za 90 zł to mówię nara. Swoją drogą, to 2 miesiące temu to chyba byłaby niezła oferta. Tylko, że po pierwsze: nie interesują mnie te wszystkie vodotryski w pakiecie, a po drugie: oferta universe+6C+ za ~50zł zmieniła trochę sytuację. Żal, ale mówi się trudno.

 

 

Wydaje mi sie ze trzeba ich przeczekac. Ludziom ktorzy placili ponad 100zl za abonament nie chca tak latwo i szybko zejsc z ceny. Do mnie dzwonili we wtorek z platyna za 99 i odtad cisza. Swoja droga orientuje sie ktos jak umowa do konca maja to czy wylacza sygnal od razu 1 czerwca? i do kiedy mozna negocjowac zostajac przy starym sprzecie i kartach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak ktoś sie niecierpliwi niech dzwoni do DUK..,...nie dzwońcie na zwykłą infoilinie oni mniej wiedzą niż my i nie mają tyle uprawnień co(DUK)

Złożyłem wypowiedzenie po tygodniu zadzwoniłem do DUK....powiedziałem co chce i.....

mam to co widać w sygnaturce :D

 

ps.Dział promocji 122947879 8)

to info dla nowych bo starzy wyjadacze już nie raz o tym słyszeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...