Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem do nc+

 

19 kwietnia wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia 13street. 30 kwietnia ok 15 telefon i propozycja 99zl za platyne to ja, że drogo to kolejna propozycja Uniwerse+, 6xC+, MR, PACE za 59zł i na 18 miesięcy. Ogólnie jestem zadowolony płaciłem teraz 53,50 a od maja miało być 107. Dodatkowe kanały włączone od razu, a 1 maja sprawdziłem z ciekawości płatności w ICA i jest do dzisiaj -59zł. Konsultant jak czytał warunki kilka razy się go pytałem i jakie kanały wchodzą w 6xC+ i za każdym razem potwierdzał ze wszystko na 18 miesięcy.

Przed wypowiedzeniem oferta była za 109zł na platyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zadzwoniłem przed momentem do DUK NC+.

Opcja 6 canał+ tylko w platynie.

Platyna najtaniej za 99zł.

Oferty 6 c+ z universe,silver,gold,owszem były, ale do końca kwietnia.

 

Ja i tak non stop dostawałem za 99zł.

Wysłane wypowiedzenie,umowa wygasa 30 czerwca.

Jeszcze czas mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie jesteś na wypowiedzeniu to czasem negocjacje są jak grochem o ścianę...

może być Ci ciężko coś ugrać...

 

up>>

dzięki za tak liczne odpisanie ;)

czyli wychodzi na to że wszyscy tak mają, że w ICA nie jest wpisana ta opcja platinum.

no ale póki wszystkim na razie wszystko świeci... to nie problem. I oby tak zostało ;)

 

o ten dekoder faktycznie będę się upominał u kilku dystrybutorów.

nie mam zamiaru dłużej siedzieć na philipsie, ale parę dni czekania nie jest dla mnie problemem.

 

Ja dostałem e-maila bo chciałem potwierdzić 6C+ w mojej ofercie odpisano mi że C+ i C+sport dostałem w promocji do końca okresu minimalnego w razie co jest dowód na wprowadzanie w błąd i reklamacja :lol2: Także o paczkę C+ byłbym spokojny. Myślę że po takiej fali niepowodzeń powinni być już grzeczni :lol2:

 

Jeśli chodzi o wypowiedzenie to ja czekałem długo do 19 kwietnia i bez wypowiedzenia traktowało się mnie jak durnia a po wypowiedzeniu jeden telefon i migracja następnego dnia odebrałem dekoder jeszcze lepszy niż miałem dostać a kanały świeciły po 10 minutach. Jednym słowem bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No i otrzymałem wczoraj tel z NC+,zgodziłem się na dosyć dobre warunki-69zł.

Umowę skutecznie z Cyfrą wypowiedziałem 30.04.WE wczorajszej rozmowie kilkukrotnie pytzałi i zapewniano mnie ,że maj 2013,zgodnie ze wcześniejszym komunikatem będzie za darmo.Dziś po zalogowaniu się do ICA i telefonie do nich okazało się ,ze za maj mam płącić wedle starej umowy!!!Szlag mnie trafia z tą firmą!

Oczywiście reklamacja itd.

Dopiero co 1 maja rano wyłączyli mi sygnał,który miał być przez maj za darmo i wtedy konsultantka przekonywała mnie,że przecież umowa się moja zakończyła.....już ponoć włączyli (nie ma mnie w domu,więc nie mam jak sprawdzić).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o. na wszystkich pismach od nich mam tak

Pismo od nich z 13 marca 2013 roku:

IMG_0403.jpg

Wcześniej faktycznie było sp. z o.o.

ja nie dostałem w tym roku jeszcze pisma od nich,wiec wzorem dla mnie jest nazwa z tamtego roku.i tak to nie ma znczenia z o.o. czy s.a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No i otrzymałem wczoraj tel z NC+,zgodziłem się na dosyć dobre warunki-69zł.

Umowę skutecznie z Cyfrą wypowiedziałem 30.04.WE wczorajszej rozmowie kilkukrotnie pytzałi i zapewniano mnie ,że maj 2013,zgodnie ze wcześniejszym komunikatem będzie za darmo.Dziś po zalogowaniu się do ICA i telefonie do nich okazało się ,ze za maj mam płącić wedle starej umowy!!!Szlag mnie trafia z tą firmą!

Oczywiście reklamacja itd.

Dopiero co 1 maja rano wyłączyli mi sygnał,który miał być przez maj za darmo i wtedy konsultantka przekonywała mnie,że przecież umowa się moja zakończyła.....już ponoć włączyli (nie ma mnie w domu,więc nie mam jak sprawdzić).

pozdrawiam

Kolego normalnie za maj płacisz po staremu [jak płaciłeś do tej pory, ale oglądasz już po nowemu] a od czerwca będziesz płacił według nowej umowy 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...