Skocz do zawartości

Nasze strachy i lęki w TV


raf9900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DD się nie bałem, wręcz przeciwnie, uwielbiałem tego żółtego stwora. Ale kiedyś śniło mi się, że wpadłem do studni i mnie obserwował :lol2: Oczywiście dalej oglądałem "Małe Wiadomości DD", ale jakoś niechętnie.

 

Co mnie jeszcze przerażało?:

Hatifnatowie - wg. mnie gorsze i bardziej przerażające istoty od Buki

WOW - a właściwie jego głos

Pilotażowy odcinek "Chojraka - tchórzliwego psa" "Chicken From Outer Space", ale tylko za pierwszym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boję się odcinka Sąsiadów pt. "Cena prawdy", jak Michał Cwał-Wiśniewski próbował naprawić telewizor, nagle wybuchł, a potem rozbił telewizor oraz sceny z telewizorem. Kolejne z tych, co się boję to odcinek Bulionerów pt. "Kukła", jak Olo rozwalił telewizor siekierą. Do najstraszniejszych wg mnie zalicza się jedną scenę filmu "Superprodukcja", jak jakiś pan niszczy stary telewizor siekierą. Boję się również horrorów. Boję się również początku pierwszego odcinka Kiepskich, jak wybucha nagle Rubin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec

Bo mógłbym przyspieszyć tętno, a nawet dostać zawał, ponieważ nie mogę na te sceny patrzeć absolutnie. W jakichś odcinkach programu "Mr T i granice głupoty" po pierwsze jak koleś, co grał na konsoli rozwalił cienki telewizor kontrolerem grając w kręgle, po drugie strasznie się bałem, jak chłopczyk zamiast kontrolera użył kija baseballowego, w którym rozbił telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pamiętam jak kiedyś na jetixie promowano serial animowany A.T.O.M. Wtedy animowana pani w formie tj. wiadomości podawała że jakiś więzień uciekł z więzienia i proszą o podomykanie okien i drzwi :D I wtedy tj. znikał ten ekran tak jakby się telewizor wyłączało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja to się bałem tej czerwonej oprawy Polsatu, zawsze płakałem, a tata wtedy przełanczał.

Bałem się, że oglądając Toma i Jerry'ego, Jerry wyskoczy, a Tom się na mnie rzuci...

Buka- Poprostu nas****m w gacie raz, jak zobaczyłem tego stwora, ale przyzwyczaiłem się, i od tego momentu się nie bałem

Czarno-Białe telewizory- Zawsze bałem się takowy włączyć, bo myślałem, że wyskoczy jakiś program z PRL-u.

A do tego ostatnio odpalanie kaset VHS, bo zawsze śnieży, i jak wyjmie się kasete, czarny obraz energicznie porusza się we wszystkie stony, a do tego śnieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...