Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dla wielu którzy nie rozumieja, Rtl z astry nie będzie napewno kodowany powodów jest kilka pierwszy to taki że operator nie wypuszcza specjalnie dedykowanych odbiorników pod sporadyczne kodowanie sygnału a niemcy poza tym że owszem posiadaja Sky czy inne odbiorniki też posiadają tunery fta i to naprawde w duzej ilosci,jeśli zakodują to będzie oznaczać że liczą się z polakami (w co prywatnie nie jestem w stanie uwierzyć) a mają gdzieś swoich obywateli. Chyba to jest logiczne rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie o przestawianiu anteny na Astre, ale nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała sytuacja z RTL na HB. Ten jest przecież rozpoznawany przez niektóre odbiorniki jako kanał kodowany, więc może będzie tak jak jest :)

 

No właśnie u mnie na PACE PVR w C+ RTL świeci...

Co prawda dekoder wyświetla jakiś komunikat w stylu "nieznany system kodowania", ale gra :brawo:

Ciekawe czy w sobotę też będzie grał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie wynika. Na dekoderach niezależnych obok kanału jest znaczek $ i nie oznacza to definitywnego zakodowania kanału, tylko że ma dołączony jakiś system kodowania (w tym wypadku Cryptoworks). W momencie gdy kodowanie zostanie uruchomione, to zamiast obrazu zawita ciemność. Pozostanie tylko napis "nieznany system kodowania" :wink: RTL Schweiz w tej chwili nie jest kanałem FTA, tylko ma jakby mega-hiper-długie okienko z wyłączonym kodowaniem.

 

Problem tego napisu był przerabiany jakoś na początku tamtego roku (2010) w obliczu oglądania Formuły 1 na RTL Schweiz. Pokopajcie, a znajdziecie. W jakiś sposób dało się pozbyć tego komunikatu, ale nie pamiętam już w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie mijają dni, mijają lata i RTL Schweiz nie jest został wzięty "żywcem" do "kodowanego piekła". Nawet jakoś tej platformy Entavio Deutschland nie widać z Astry. To pewnie było naciągniecie na to, żeby się przesunąć na Astrę, żeby oglądać RTL w 2007 r.

 

 

Przepraszam, że odkopuję posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywałem z Astra 12188H i z HB 11054H.

Po prostu się dziwię że są aż takie rozbieżności w sygnale, oraz tym że na HB jest znaczek $ co oznacza że prawdopodobnie przekaz z gali boksu będzie zakodowany (przez naszych wspaniałych nadawców) i pozostanie tylko przekaz z Astry. Podejrzewam ze jak ktoś ma "zeza" lub obrotnicę nie będzie miał problemu z oglądaniem boksu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywałem z Astra 12188H i z HB 11054H.

Po prostu się dziwię że są aż takie rozbieżności w sygnale, oraz tym że na HB jest znaczek $ co oznacza że prawdopodobnie przekaz z gali boksu będzie zakodowany (przez naszych wspaniałych nadawców) i pozostanie tylko przekaz z Astry. Podejrzewam ze jak ktoś ma "zeza" lub obrotnicę nie będzie miał problemu z oglądaniem boksu.

Pozdrawiam.

 

Na HB ten znaczek jest od dobrych kilu lat ;] A zakodowali tylko jeden wyścig F1 i MŚ w piłce kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciał bym powitać wszystkich :smile: Jestem tutaj nowy :oops:

 

Posiadam Cyfrowy Polsat z tunerem echostar dsb 717. Na liście kanałów nie mam RTl-u. Na kanale 197 znalazłem jakiś RTL 2CH...

Ktoś mi może napisać krok po kroku jak znaleźć ten RTL, na który podobno ma być transmisja niekodowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...