Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś potwierdzić parametry RTL niemieckiego z Astry, ponieważ znalazłem z oznaczeniem:

RTLTelevision na Astra 12188/H/27500 P163 V163 A104, z logo na ekranie "RTL", czy to ten RTL na którym będzie transmisja ?

Na Hot Birdzie jest zakodowany, mozna go odbierac tylko za posrednictwem operatorów satelitarnych np. C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24 Jeśli chcesz za darmo miec RTL z Astry - musisz przekręcic antenę na Astrę 19,2E - ale wtedy nie odbierzesz ani jednego programu z Hot Bierda, po gali muszisz od nowa antene ustawic na Hod Birda.

Najlepiej jak jest antena wilkości min. ok. 70cm (takie sa w zestawach od operatorów jeżeli wybieramy pakiety z HD), niezależny dekoder oraz wolne środki w kwocie ok 40 złotych. Kupujemy Konwerter single, przelącznik DiSEqC, multifeed oraz 2-3 m. kabla.

Robimy tzw. zeza na Astre, anteny wtedy oczywiście nie przekręcamy. Odbieramy zarówno HodBirda jak i Astrę.

Na astrze jest jeszcze niekodowany Eurosport po niemiecku oraz Sport1.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24 Jeśli chcesz za darmo miec RTL z Astry - musisz przekręcic antenę na Astrę 19,2E - ale wtedy nie odbierzesz ani jednego programu z Hot Bierda, po gali muszisz od nowa antene ustawic na Hod Birda.

Najlepiej jak jest antena wilkości min. ok. 70cm (takie sa w zestawach od operatorów jeżeli wybieramy pakiety z HD), niezależny dekoder oraz wolne środki w kwocie ok 40 złotych. Kupujemy Konwerter single, przelącznik DiSEqC, multifeed oraz 2-3 m. kabla.

Robimy tzw. zeza na Astre, anteny wtedy oczywiście nie przekręcamy. Odbieramy zarówno HodBirda jak i Astrę.

Na astrze jest jeszcze niekodowany Eurosport po niemiecku oraz Sport1.

Powodzenia.

To chyba logiczne,że jak kolega chce przestawić antenę na Astrę i te kilka minut popatrzeć na walkę to nie będzie wtedy chciał hot birda oglądać.Robicie problemy z banału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki Povietkin vs Czagajev i Helenius vs Lachowicz pokazywala stacja ARD a nie RTL.

 

aboutreka masz rację, zajrzałem akurat na podstronę RTL-u o boksie na której to były informacje o tym pojedynku, a sam przecież pisałem w innym wątku o tamtym pojedynku na ARD tydzień temu :lol2: . Też z gal Solis vs Klitscko, Haye vs Klitscko, czy Sosnowski vs Klitscko były tylko walki wieczoru więc pewnie też sama walka o pas WBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przekręcałem anteny na Astre od czasu jak ustawiłem swoją 60-tkę na HB.Zanim zacznę ustawiać trochę na lewo,to trzeba coś wpisać na dekoderze w parametrach odbioru? Chodzi mi o takie dane jak np.częstotliwość,polaryzacja,pasmo dolne i górne,PID,TID1 i TID2.Co zmieniać,a co nie?Może są to głupie pytania dla kogoś kto miał z tym do czynienia,ale ja nie miałem.Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...