Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście chodziło o 8 maja 2009. RTL2 nie jest raczej zagrożony zakodowaniem bo nie ma na nim relacji Live z imprez sportowych takich jakie mają miejsce na RTL. Zapewne po sezonie F1 kanał ponownie wróci do rodziny FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna komunikat od RTL z 21 kwietnia:

Von:Webmaster (at) rtl.de
Datum:21. April 2010

Hallo Herr [..],

vielen Dank für Ihre E-Mail.
Die unverschlüsselte Ausstrahlung von RTL CH über den Satelliten Eutelsat 13°Ost ("Hot Bird") wurde aus lizenzrechtlichen Gründen eingestellt. Ein Direktempfang von RTL über Eutelsat ist nicht mehr möglich.

RTL hat in der Vergangenheit den Satelliten Eutelsat in erster Linie für die Zuführung des RTL-Signals in verschiedene deutsche Kabelnetze genutzt. Diese werden inzwischen über andere Satelliten oder via Glasfaserleitungen versorgt. Als Alternative können Sie Ihren Empfangsweg auf den Satelliten Astra 1A umstellen, sofern Sie im Empfangsbereich dieses Satelliten wohnen. Bitte befragen Sie einen Fachmann, ob der Empfang unseres Programms über Astra 1A für Sie in Frage kommt.

Mit freundlichen Grüßen aus Köln

Szkoda, że wiadomość bardziej ogólnikowa, ale chodzi o prawa licencyjne, zapewne na niektóre wydarzenia sportowe. Wiadomo, czy RTL przeprowadzi jakieś wybrane transmisje z MŚ w piłce nożnej RPA 2010? W sumie można sprawdzić na stronie domowej, ale problem w tym, że jestem zbyt leniwy :lol2::P Odszukanie tego powyższego komunikatu trochę zajęło mi czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie uważacie, że RTL ostatnio się bardzo popsuł? Akurat mam go w kablówce, dawniej mi się zdarzało nawet czasem coś obejrzeć, teraz zupełnie nie ma co. Zostały już tylko wiadomości o północy. Reszta to same śmieci, zupełnie jak u nas na TVN-ie :( (nie mówię o sporcie, bo nie oglądam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...