Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nawet nie trzeba będzie przekręcać anteny, bo będzie fta na hb. Dla mnie ta cała sytuacja wygląda tak samo jak przed euro 2008, gdzie tez straszyli,że wszystkie mecze na żywo tylko w Polsat sport, a i tak były na zwykłym Polsacie.Ale trzeba pierw nałapać trochę "jeleni" a dopiero przed samą walką ogłosić, że będzie jednak ogólnodostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli RTL z n-ki będzie przeniesiony na bliższy kanał 109 z HotBirda ( http://media2.pl/media/83313-Adamek-Kli ... 40-zl.html ) tzn. że nie będzie kodowany przez RTL, tylko niektórzy nadawcy wyłącza na swoich przekazach ten kanał lub zmienia listę.

Inne ptytanie: co z kanałem 708 RTL FTA na dekoderach HD C+ z Astry, na których mozna odrzucic proponowaną aktualizacje listy - zapewne będzie mozna bezproblemu oglądąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być na: Cyfrowy Polsat kanał 248

Na 248 mam RTL Schweiz. Zwykłego RTL-u nie mogę znaleźć.

 

Kolego poczytaj sobie trochę wątek! Tutaj już wszystko napisane. A jak nie umiesz korzystać z opcji szukaj to proponuje przeczytać artykuł na głównej stronie SK Adamek-Kliczko: gdzie można obejrzeć?

Jak zarejestrowałeś się na forum to od razu wszystko wiedziałeś co i jak robić? Trochę wyrozumiałości dla nowego usera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Chcę uspokoić wszystkich kibiców w Polsce. Nie zamierzamy w jakikolwiek sposób kodować transmisji z tej walki. Takie coś jest niedopuszczalne, nie pozwala na to prawo europejskie - zapewnia rzecznik stacji RTL Matthias Bolhoefer."

 

źródło: wp.pl

 

W takim razie jak Cyfra moze zagluszyc ta stacje? Tylko poprzez usuniecie z listy czy w jakis inny sposob ?

 

@barti90

Nikogo nie zmusza do wcisniecia OK przy aktualizacji listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie obejrzę sobie tej walki bo nie mam zeza na Astrę.

Koszt walki równa sie z kosztem zeza na RTL z Astry jeżeli oczywiście posiadasz antene śr. min 70 cm, bo jak masz mniejszą to tylko przestawienie lub wymienic antenę wtedy na ok. 90 cm. - Na astrze oprócz RTL jest bardzo duzo programów FTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno RTL nie zakoduje sygnału na czas walki tak podaje dzisiejszy Super Express, pytanie tylko czy sama cyfra nie zakoduje sygnału RTL, ale chyba nie zrobi takiego świństwa swoim abonentom.

Cyfra nie może zakodowac rtl - może jedynie usunąć go z listy kanałów - wałkowane było już to w tym wątku.Rtl może zakodowac sygnał z HB ale n a astrze pozostanie niekodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...