Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pay-per-view to w Polsce nowość. Trudno powiedzieć, jakie mamy oczekiwania. Kathy Duva z Main Events liczy na wielką oglądalność, a ja... Cóż, wierzę, że to będzie sukces – tłumaczył nam Tom Loeffler z teamu Kliczki.

 

Przyznał, że taka forma sprzedawania prawa do oglądania walki jest eksperymentem. – Nie robimy tego w Niemczech, bo tam mamy inny kontrakt ze stacją RTL. Pay-per-view świetnie sprawdza się w USA, a teraz spróbujemy w Polsce. Sam jestem ciekaw, jak to wyjdzie. Oczywiście wiem, że jest zamieszanie z sygnałem RTL. Nie jestem pewny tego, że kibice będą mieć możliwość oglądania tej stacji. Część telewizji kablowych na pewno zakoduje sygnał. Szczegóły techniczne wciąż są ustalane – mówi Loeffler.

 

Zrodlo: przegladsportowy.pl

 

Wyglada na to, ze te kablowki, ktore beda oferowac walke w systemie PPV zakoduja RTL, a pozostale juz niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisalem to już w innym wątku o walce Adamek-Kliczko,ale jako że ma to związek z RTL-em,bo gdyby to była prawda to szkoda byłoby fatygi przestawiać antenę na Astrę.Ponoć walka ma być za darmo na Sportklubie.Transmisja od 20.30.Tak w każdym razie reklamują się na tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta siec kablowa która zakoduje sygnał RTL na czas walki. Złamie prawo w stosunku do abonenta, bo w umowie ze ma zapisanego punktu w którym było by napisane że cześć audycji na kanale RTL będzie niedostępna z powodu praw autorskich.

Więc będzie można wypowiadać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wizjaplus Nie oszukujmy się, w regulaminach też znajdują się zapisy zabezpieczające sieć kablową na wypadek "W". I jak udowodnisz im, że brak programu był spowodowany działaniem umyślnym, a nie np. burzową chmurką która pechowo zawisła nad stacją czołową?

 

Obawiam się, że powoli zbaczamy z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens kombinowania z sygnałem po FAKCIE.

Jako, że sprzedaż PPV zostanie zakończona kilka godzin wcześniej brak kodowania nie wpłynie na dochody PPV.

Chodzi tylko o ściemę, że najlepiej wykupić... a potem to i tak bez znaczenia. I dlatego ci co mają kodować zakodują, a reszta chyba ma ma powodu by utrudniać sobie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisalem to już w innym wątku o walce Adamek-Kliczko,ale jako że ma to związek z RTL-em,bo gdyby to była prawda to szkoda byłoby fatygi przestawiać antenę na Astrę.Ponoć walka ma być za darmo na Sportklubie.Transmisja od 20.30.Tak w każdym razie reklamują się na tej stacji.

Sprwadziłem program SportKlubu na sobote 10-08-2011r i przestawia sie tak: 20:25 Boks: Adamek – Kliczko konfrontacja PREMIERA

Uwaga: właściwa walka rozpoczyna sie dopiero o 23:00 a w SportKlubie wtedy rozpoczyna sie Piłka nożna.

Pozostaje tylko przełaczyc od 23:00 programy ze sportKlubu na RTL z Astry lub jak ktos ma n-ke to RTL z Hotbird`a.

Jezeli faktycznie tak wszystko sie ułoży to będzie superowo!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to różnica czy ktoś ma nkę czy nie?

Przecież jeśli RTL z HotBirda będzie niekodowany, to obojętnie czy ktoś ma nkę czy nie ma nki, to i tak będzie mógł obejrzeć. Wystarczy mieć nawet zwykły tuner FTA.

Zwykły tuner - sprawa jasna, zakładamy że RTL z HB nie bedzie wogóle kodowany to wtedy C+ czy CP mogą np. zmienic listy programów na czas gali i wtedy w nowych listach nie będzie RTL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na RTL z HotBirda bym nie liczył (to wersja dla Szwajcarii, z gotowym do pracy systemem kodowania), zresztą nie pamiętam jakiejś konkretnej transmisji live z tej pozycji.

Zupełnie co innego RTL dla Niemiec i Austrii.

Transmisje będą też na ukraińskim kanale Inter w BISS 4 West i m.im . Sport Italia FTA na poz . 31,5 Est

Widać z tego, ze jedynie w Polsce ściemniają o jakiejś walce 100 lecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bodajże wszystkich dekoderach CP, także można ręcznie skanować transpondery.

 

Z tym, że:
(niektóre dekodery Cyfrowego Polsatu reagują na obecność systemu kodowania i przysłaniają obraz komunikatem o kodowaniu)

Ale ten obrazek można jeszcze wytrzymać.

Ten komunikat na RTL występuje w sagemcomach. Można go usunąć pauzując na sekundę obraz, a później wpisać numer kanału z klawiatury pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładamy że RTL z HB nie bedzie wogóle kodowany to wtedy C+ czy CP mogą np. zmienic listy programów na czas gali i wtedy w nowych listach nie będzie RTL-u.

 

A nie jest tak, że jak jest nowa lista to musisz ją zaakceptować żeby została pobrana?

W sumie pewnym "zabezpieczeniem" może być pozostawianie dekodera cały czas włączonego, wtedy nie będzie aktualizacji listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja będę pobierał z C+ z ciekawości, ponieważ mam jeszcze dekode FTA z astra i nie mam niebezpieczeństwa utraty RTL-u - niezwłocznie poinformuję na formum w przypadku zauważenia zmian.

Dzieki PPV w Polsce znacząco zwiększy swoją popularność Astra, na której oprócz RTL, ZDF są jeszcze inne ciekawe programy sportowe FTA min. Eurosport, Sport1 ( w języku niemieckim oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualizację tez pobiore - sam sobie wyszukam rtl.tak na marginesie astra jest już dość popularna w Polsce mimo większości obcojęzycznych kanałów ale jak pamietam jak tylko kupiłem pierwszego analoga to dokupywałem zeza na astre i ogladałem np VIVE Germany (nie było vivy Pl) i wiele innych kanałów wtedy jeszcze niekodowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 września br. długo wyczekiwana walka bokserska. Na ringu staną naprzeciw siebie gwiazda polskiego boksu Tomasz Adamek i obecny mistrz świata wagi ciężkiej Witalij Kliczko. - Z przyczyn niezależnych od nas, musimy zakodować sygnał RTL na czas walki bokserskiej. Aby móc obejrzeć wyjątkową galę boksu zostanie uruchomiona usługa Pay-Per-View, dzięki której za jedyne 39,90 zł klienci ASTA-NET będą mogli obejrzeć na żywo transmisję z walki Kliczko vs. Adamek - informuje operator.

zrodlo: satkurier.pl

 

Jesli ASTA-NET musi zakodowac RTL z przyczyn niezaleznych od nich to najprawdopodobniej to samo beda zmuszeni zrobic inny operatorzy kablowi a takze platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczną możliwość to maja, tak inne kanały, z tym że musieli by dostać zgodę od RTL. Faktem jest że mogą usunąć z listy, zresztą kto kupi to PPV jak będzie RTL, możliwe ze dodanie PPV wiąże się z uśnięciem z listy, chociaż wątpię, RTL będzie FTA i to najważniejsza wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...