Skocz do zawartości

Kanały niegwarantowane


Morgoth1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie z NC+ i powiedzieli mi, że do końca sierpnia mają podpisane umowy na nadawanie wielu kanałów. Po sierpniu może się zdarzyć (ale podobno nie musi), że te kanały znikną z oferty, ale w zamian pojawią się ich zamienniki.

 

Oto kilka z nich:

 

EUROSPORT HD i EUROSPORT2 HD

 

Comedy Central i Comedy Central Family

 

Polsat News i Superstacja

 

wszystkie MTV

 

TV4 i TVP KULTURA

 

Nie bardzo wiem jakie zamienniki mogą dać np. za Comedy Central i Superstację? O co w tym wszystkim chodzi? Będziemy mieli podpisane umowy i brak dostępu do połowy (o ile nie więcej) kanałów, które oglądaliśmy do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno negocjują te umowy, a nie dają ich jako pewnika, żeby kanał nie mógł stawiać warunków hehehe

Eurosportu raczej i tak nie mogą se darować bo wtedy to na pewno wielu by odeszło hehe, albo i nie bo by nie mogło :)

Ale z CC i CCF już nie wiadomo, a jak dla mnie ten kanał jest w paczce priorytetowej :(

 

Z resztą, to jakaś paranoja, bo chyba umowy można przedłożyć przed ich końcem, a mieli na to dużo czasu, wiec chyba musi być coś na rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi kanałami niegwarantowanymi, ale jedno jest pewne przy tak horrendalnych cenach na pewno nie podpiszę umowy gdy jeszcze mają klauzulę, że nie gwarantują mi Eurosportów czy ESPN America.... I jestem niemal pewien, że ESPN America usuną. To cud że ten kanał w ogóle pojawił się na naszym rynku, gdzie 90% ludzi nie interesuje się amerykańskimi sportami, nie wspominając już o rozumieniu angielskiego.

Z resztą tych kanałów nie miałbym problemu, bo jest to zwykły [beep].

 

Chociaż, tak jak mówicie; nie zdziwię się jeśli wyłączą te kanały i powiedzą: paczka sportowa z Orange Sport, Polsat Sport News, Eurosport 1/2 i ESPN America za dodatkową opłatą 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi kanałami niegwarantowanymi, ale jedno jest pewne przy tak horrendalnych cenach na pewno nie podpiszę umowy gdy jeszcze mają klauzulę, że nie gwarantują mi Eurosportów czy ESPN America.....

 

Właśnie chodzi o to, co sam sobie napisałeś: nie gwarantują Ci tych kanałów, a Ty jeśli migrujesz, nie będziesz potem mógł wypowiedzieć umowy. Co do określenia "[beep]", to nie będę się wypowiadać, dla każdego inny kanał może być mało wartościowy, co Ty określasz [beep]em.

Może być tak, jak napisało kilka osób, nc+ jest w trakcie negocjacji w sprawie umów z nadawcami tych kanałów, a może szykują nowe płatne paczki kanałów. Jak zwykle wszystko wyjdzie kiedyś tam, już w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja powiem tak, choć to może mało sympatyczne, jeśli ktoś, kto jest rodzaju męskiego nie ceni sobie takich kanałów jak Eurosporty, to raczej jest to gender-facet, a nie facet. ;)

 

Nie wyobrażam sobie telewizji bez tych kanałów, bo tylko tam jest prawda bez fałszu, szczególnie na snookerku, czy lekkiej atletyce.

 

I tylko tam, tak naprawdę można odsapnąć od wszechobecnej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sobie wyobrażasz męskość, ale ja np. lubię uprawiać sport, a oglądam tylko sporadycznie. Ale co nie znaczy, że mają mi zabierać kanały sportowe. W końcu płacę teraz ponad 200zł i wkurza mnie to mocno. Z kolei bardzo mi zależy na kanałach informacyjnych, a zwłaszcza na Superstacji, bo tylko przy tym kanale mogę odsapnąć od wszechobecnego sportu, który poziomem (zwłaszcza polski sport) nie odbiega na plus od polityki na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś stracili prawa do Dreamworks i Paramount z tego co pamiętam było chyba jeszcze więcej tych wytwórni filmowych potem do serii A i jakoś nikt nie pomyślał by obniżyć Abonamentu a teraz wszystko że tak powiem wraca z powrotem do nich dźwigają abonament kasują niektóre programy całkowicie i jeszcze nie gwarantuje prawie 20 programów szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrożony wg mnie może być Eurosport 2, bo ten ma prawa do Bundesligi, a ta liga rośnie w siłę i co za tym idzie drożeją prawa.

Na Eurosporcie 1 to tylko skoki itp.

 

Kiedyś stracili prawa do Dreamworks i Paramount z tego co pamiętam było chyba jeszcze więcej tych wytwórni filmowych potem do serii A i jakoś nikt nie pomyślał by obniżyć Abonamentu a teraz wszystko że tak powiem wraca z powrotem do nich dźwigają abonament kasują niektóre programy całkowicie i jeszcze nie gwarantuje prawie 20 programów szok!!!

 

Taka polityka. Gdy rząd robił waloryzację emerytur to huczał o tym na prawo i lewo. Ktoś kto dostawał 700 zł dostawał 50 zł podwyżki i podobnie jakiś SB-ek, który ciągnie 5 tysiaków. Jak wrócili do procentowych podwyżek to cichuteńko, w TV newsy o papieżu i wypadkach drogowych...

Tu jest podobnie. Pisali tylko, że Serie A jest mało ciekawa. Teraz Serie A nagle jest silna i trzeba bulić za nią, bo pojawia się jako "nowość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi kanałami niegwarantowanymi, ale jedno jest pewne przy tak horrendalnych cenach na pewno nie podpiszę umowy gdy jeszcze mają klauzulę, że nie gwarantują mi Eurosportów czy ESPN America.....

 

Właśnie chodzi o to, co sam sobie napisałeś: nie gwarantują Ci tych kanałów, a Ty jeśli migrujesz, nie będziesz potem mógł wypowiedzieć umowy. Co do określenia "[beep]", to nie będę się wypowiadać, dla każdego inny kanał może być mało wartościowy, co Ty określasz [beep]em.

Może być tak, jak napisało kilka osób, nc+ jest w trakcie negocjacji w sprawie umów z nadawcami tych kanałów, a może szykują nowe płatne paczki kanałów. Jak zwykle wszystko wyjdzie kiedyś tam, już w trakcie trwania umowy.

Dlatego to się nazywa "opinia" i napisałem, że po za Eurosportami i ESPN dla mnie reszta to [beep] i mi na nich nie zależy. A więc nie oburzaj się tutaj bo każdy ma prawo do własnej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz tych chorych szarych trójkącików na logach kanałów istnieje gdzieś OFICJALNY wykaz programów niegwarantowanych? Przeryłem dokumenty, które dostałem od NC+ pocztą i nie znalazłem.

 

Na stronie: http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus przy ofercie i tych szarych trójkącikach jest na dole legenda, według której "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1".

Myślę, że to właśnie jest oficjalny wykaz programów gwarantowanych wraz z adnotacją o niegwarantowanych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak podpisać umowę, gdzie jest tyle nie gwarantowanych kanałów. No to co to za oferta, za takie drogie pieniądze. Wszystko jest bardzo nieprofesjonalne. Mało tego. Może z łaski swojej, przedstawiliby do kiedy mają jakie prawa przynajmniej na sport. To jak kupowanie kota w worku. Wchodzi gość do domu i nie przedstawia się. :shock: W tej ofercie, pewna jest tylko kasa abonenta i ogromne kary w regulaminie. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz tych chorych szarych trójkącików na logach kanałów istnieje gdzieś OFICJALNY wykaz programów niegwarantowanych? Przeryłem dokumenty, które dostałem od NC+ pocztą i nie znalazłem.

 

Na stronie: http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus przy ofercie i tych szarych trójkącikach jest na dole legenda, według której "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1".

Myślę, że to właśnie jest oficjalny wykaz programów gwarantowanych wraz z adnotacją o niegwarantowanych ...

 

Doszedłem do tego. Jednak wydaje mi się, że taka informacja powinna znaleźć się w jakimś bardziej oficjalnym dokumencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clf

A kiedy ty miałeś na Polsacie "Różowe lata 70" ?

Ja Lubie CC i bez gwarancji tego kanału nie podpisze umowy. Inni zaś bez ES

 

Żeby było w pełni sukcesu, klienci w punktach przy podpisywaniu umów nie są o tym informowani. 2 razy byłem w punkcie i 2 razy patrzyłem jak przedemna podpisują umowy na Universe :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa. Ty może dalej masz Cyfrę+ albo N, a nie NC+? Właśnie gadam z nimi i jedna pani twierdzi, że został wycofany z oferty, inny pan mówi, że z tym kanałem nie podpisali umowy na dalszą współpracę. Ale właściwie jak mogą wycofywać z oferty kanał FTA? CNN jest na liście kanałów FTA na stronie NC+. To kompletny brak szacunku dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...