Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robienie logo w programach do grafiki rastrowej odradzam. Najlepiej zrobić je w grafice wektorowej. Będziesz mógł sobie je potem skalować i przerabiać na różne jego wersje.

A do tego nie trzeba specjalnych umiejętności graficznych. Jeśli chodzi o program do tego typu grafik, to polecam Inkscape .

Ja używam tego tablet graficzny XP-Pen Deco 01 do pracy z grafiką wektorową w Inkscapeze . I to działa sprawnie .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska świetna, ale dlaczego logo nie ma normalnych kolorów? Poza tym chyba KRRiT wymaga oznaczenia wiekowego po lewej stronie ekranu.
Logo TVP Info wygląda średnio, natomiast belki są świetne, przydałoby się, żeby logo było spójne na ekranach w studiu i na oprawie ekranowej. Ponadto programy informacyjno-publicystyczne nie wymagają oznaczenia wiekowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, jak wszyscy dobrze wiemy w UK jest kanał MTV 90's UK & Ireland. Niestety jest on tylko tymczasowy, dostępny jest dla widzów Wielkiej Brytanii i Irlandii. A co jakby zrobić z niego oddzielny kanał? Wiem, że jest już MTV Classic, ale kanałów ze starymi hitami nigdy za wiele. A w Polsce raczej nie ma dostępu do MTV Classic (jeśli ktoś ma to przepraszam). Bez względnego przedłużania przedstawiam wam polską wersję kanału MTV 90's. 

 

https://imgur.com/TKth7xL

Edytowane przez Viva_Poland_FAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,
Może nie mam żadnej pracy, ale zdaje mi się, że to odpowiedni wątek aby zapytać o pomoc. Czy za pomocą After Effects i Photoshopa osoba początkująca w tych programach mogłaby odtworzyć belki z Club MTV? Bardzo mi się spodobały i chciałbym zrobić podobną animację. Macie jakieś porady co do tego? Ktoś z forum zna się na takich rzeczach? Może jakiś poradnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...