Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mała wrzutka ode mnie.

Temat dotyczy polskiego ITV.

 

Co byście powiedzieli na reaktywację :P ?

xjbi.png

 

Czat podczas emisji teledysku (treść czatowych wpisów pochodzi z anteny iTV :P , czyli samo życie):

7ri8.png

 

PS. Dobijają mnie ograniczenia dotyczące umieszczania grafik na forum :/ Trzeba zmniejszać obrazki bo nie chcą wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni usunąć niebieskie tło do "DISCOSTACJI". Nawet TV.DISCO nie stosuje już białego tła do nazw magazynów.

Też tak myślę. U siebie ten kolor również zastosowałem, ale dałem w miarę dużą transparentność.

 

A co powiecie o zrobieniu Loga Nowego nieistniejącego kanału TVP Music Lub Muzyka

TVP miała kiedyś swój kanał muzyczny, który szybko upadł. Poszukaj na YT to znajdziessz jeszcze jakieś nagrania ;) Co do loga to myślę, że nie byłoby problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nudów przygotowałem małą propozycję dla Stars TV. Drobny lifting belki z tytułem i wykonawcą utworu oraz belki next.

 

Standardowa belka:

wems.png

tutaj w lepszej jakości i rozdzielczości: http://2.bp.blogspot.com/-QGWN7fufDY0/UiSr7P24edI/AAAAAAAAAQQ/lG5KOuA0Lp4/s1600/stars+tv+propozycja.png

 

Belka "NEXT"

z2v7.png

a tu w pełnej rozdzielczości: http://2.bp.blogspot.com/-qX_h16gNUwo/UiSsIFMCJzI/AAAAAAAAAQY/Bi5u89pNLWA/s1600/stars+tv+propozycja+2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
@PharellMan, W. Cejrowski będąc jeszcze w TVP realizował swój program w HD. Na dowód włącz sobie TVP HD, gdzie do dziś śmigają jeszcze stare odcinki realizowane natywnie w wysokiej rozdzielczości.

To, to ja wiem. :D Ale "Boso." leciał w TVNie w upscalu, dlatego jestem zdziwiony rozdzielczości obrazu. A "Karaiby", to była premiera na Pulsie, dlatego mogę o czymś nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian349 Mój mentorze, powiedz jak mogę "wyłapywać" czcionki w logo, w czym robisz swoje prace i jak dostosowywac logo do proporcji obrazu oraz jakie wymiary ma mieć "zaśmiecacz" KRRiT przy rozdzielczości SD i HD? I co najważniejsze.... podoba się PULS2?

 

Btw.

UWAGA!

Niedługo upublicznię projekt kanału Puls CNN (albo informacje, nie ma pomysłu :smile: ) Szczegóły wkrótce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...