Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spróbuje przygotować grafikę:

1. dla kanału Travel Channel, gdzie z obecnego logo zostaje tylko napis? Obecnie jest coś (chyba bilet) z wyciętym napisem "Travel Channel" to w tej grafice zostałby tylko ten napis. Najlepiej, gdyby był już format 16:9 i logo zachowało obecne wymiary.

2. dla VH1 z logo takim, jak w Stanach Zjednoczonych?

3. jakąkolwiek dla RBL.TV? Obecna bardzo mi się nie podoba a sam nie potrafię wymyślić, co w niej zmienić, żeby była jakaś lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sam E250, nie wiem jak jest u Francuzów. Nie jestem zwolennikiem całkowitego usuwania logo stacji z ekranu, jak również nie jestem zwolennikiem mocno kolorowych i wyrazistych logotypów ekranowych.

 

@adrian349: Czy np. w przypadku Superstacji na pasku jest to zwykły gradient zrobiony w Inkscape, czy coś więcej?

Nic więcej, wszystko w obrębie Inkscape.

 

Jay Liam to propozycje ode mnie:

Travel:

travelp.png

 

VH1 Polska (click na link):

http://img197.imageshack.us/img197/6136/vh1nowe.png

 

Co o nich myślisz :?:

 

Zastanawiam się czemu mają służyć te wszystkie Wasze starania, jak i tak żadna z prac nie została wykorzystana przez daną stację. :lol2:

To jest po prostu zabawa. Nie wiem co ci tu przeszkadza :?: Jest to forum o telewizji - tak, jest to dział hyde park - tak, można tu pisać na luzie lub wymyślać różne zabawy - tak. Więc w czym problem?

A inspirację do założenia tematu zaczerpnąłem z innych for, gdzie, wierz mi, niejednokrotnie widziałem prace i pomysły, których nie powstydziłyby się stacje telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycję (nie umiem żadnej zrobić) dla RBL.TV, ale jest troszkę skomplikowana

1. logo jest przesunięte trochę bardziej w stronę krawędzi, bo obecnie za bardzo odstaje

2. gdy zaczyna się piosenka, logo nagle się powiększa a w środku napis NOW, od niego pojawia się poświata, na której widnieje biały wykonawca i tytuł (to samo, co na 4fun.tv, tylko że na dole i z innym "NOW")

3. po belce NOW, logo wraca do poprzedniego stanu

4. w górnym rogu nazwa pasma zmienia się w NEXT, a następnie widnieje cały czas aktualny wykonawca i tytuł (to samo, co na 4fun.tv, tylko dostosowane do RBL).

 

jakby było ciężko zrozumieć, co napisałem, to napisałem, że są tam elementy z 4fun.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mój autorski projekt grafiki dla nieistniejącego kanału Polsat Muzyka

 

Logo kanału:

polsatmuzyka+logo.png

 

 

Zap kanału zawierający logo ekranowe, opis pasma muzycznego, belkę z informacjami o emitowanym teledysku oraz oznaczenie wiekowe:

polsatmuzyka.png

 

Zap kanału z belką "Za chwilę":

polsatmuzykabelkanext.png

 

Wszystkie prace w większej rozdzielczości na moim blogu (link w podpisie).

Chciałem ocenić tą pracę. Wykonanie fajne, ale Oznaczenie wiekowe nie pasuje do Polsatu. Polsat ma nieco większe i o jednym kolorze, a to takie bardziej w stylu Eski.

 

PS: Ja jak nie zapomnę, gdy będę miał czas, to też wrzucę jakieś moje wymysły na wygląd stacji. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...