Skocz do zawartości
shocco

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

Rekomendowane odpowiedzi

@MIGUEL podoba mi się twoja propozycja.

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalistyczna wizja 4FUN.TV HD:

97a9529615e0b.png

I uproszczona grafika Eleven Sports:

6e3891d683531.png

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem zrobić oprawę graficzną dla kanału Polsat Movies. Kanał ten mógłby wystartować zamiast Polsatu Film 2. Poniżej przedstawiam logo stacji, zaprojektowane przezemnie oraz link do filmu z oprawą graficzną.

9604895733d2ba34.png

Edytowane przez Kozaczek
  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Kolejne basicowe grafiki dla Viacomu]

Dawno, dawno temu, w świecie w którym ludzie z Viacomu myślą w innych kategoriach uznano, że skoro VH1 gra hity (te nowe i te starsze), to VIVA skupi się bardziej na muzyce klubowej i rapie, a do tego doda jakieś kreskówki dla dorosłych, jakiś program o wpadkach który poprowadzi Tede, może to później wycofa, nie zrezygnuje z marki i oto mamy! Logo zostaje bo ma świetny charakter (tylko już nie lusterko), info o programie ograniczone do suchego napisu, belki z tytułem nieco inne. Reszta oprawy nie bazuje już na trójkątach, nie ma logo dla każdej audycji (trójkąty są bardzo ciężkie do tego żeby były fajnie użyte). Może czas ogarnąć programy do montażu żeby to zwizualizować inaczej niż w formie zapów.

Są też dwa sposoby wyświetlania numeru miejsca na liście. Pierwszy zaczerpnięty z oprawy 2009-2012.

37a902cca851f.png

2fb60973552ba.png

423edc0b9ffa9.png

532560d4d69f6.png

Drugi sposób zakłada większą belkę (i przez to wyżej położoną), żeby cyfry się zmieściły. Trójkąt z numerem może być wyświetlany cały czas.

4827230d873d2.png

• Lubię to 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@MIGUEL Rzuciłem sobie to na TV UHD i na prawdę robi wrażenie :D . Dobra robota. 💪 Mimo, że jestem do dziś zakochany w tym lusterkowym logo😍 i wielkim lusterkowym centralnie położonym trójkątem  z nazwą utworu👌 jaki widzieliśmy w polskiej czy niemieckiej VIVIE przed  ich śmiercią. to muszę przyznać, że Twoja wersji tez jest elegancka. Na prawdę duży LAJK ode mnie.

Edytowane przez nieczęstygość
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak: na forum są ludzie, którzy spokojnie mogli pracować w działach opraw TV, a męczą się tutaj. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MIGUEL Wow, wygląda to nieźle. I ta fikcyjna wizja VIVY rapersko-tanecznej - mimo, że nie przepadam jakoś za polskim rapem, ale to już kwestia gustu - cudo. Nic tylko błagać jakąś stację o odkupienie praw do marki od Viacomu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi