Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem zrobić oprawę graficzną dla kanału Polsat Movies. Kanał ten mógłby wystartować zamiast Polsatu Film 2. Poniżej przedstawiam logo stacji, zaprojektowane przezemnie oraz link do filmu z oprawą graficzną.

 

9604895733d2ba34.png

 

 

Edytowane przez Kozaczek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[Kolejne basicowe grafiki dla Viacomu]

 

Dawno, dawno temu, w świecie w którym ludzie z Viacomu myślą w innych kategoriach uznano, że skoro VH1 gra hity (te nowe i te starsze), to VIVA skupi się bardziej na muzyce klubowej i rapie, a do tego doda jakieś kreskówki dla dorosłych, jakiś program o wpadkach który poprowadzi Tede, może to później wycofa, nie zrezygnuje z marki i oto mamy! Logo zostaje bo ma świetny charakter (tylko już nie lusterko), info o programie ograniczone do suchego napisu, belki z tytułem nieco inne. Reszta oprawy nie bazuje już na trójkątach, nie ma logo dla każdej audycji (trójkąty są bardzo ciężkie do tego żeby były fajnie użyte). Może czas ogarnąć programy do montażu żeby to zwizualizować inaczej niż w formie zapów.

 

Są też dwa sposoby wyświetlania numeru miejsca na liście. Pierwszy zaczerpnięty z oprawy 2009-2012.

 

37a902cca851f.png

2fb60973552ba.png

423edc0b9ffa9.png

532560d4d69f6.png

 

Drugi sposób zakłada większą belkę (i przez to wyżej położoną), żeby cyfry się zmieściły. Trójkąt z numerem może być wyświetlany cały czas.

 

4827230d873d2.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MIGUEL Rzuciłem sobie to na TV UHD i na prawdę robi wrażenie :D . Dobra robota. ? Mimo, że jestem do dziś zakochany w tym lusterkowym logo? i wielkim lusterkowym centralnie położonym trójkątem  z nazwą utworu? jaki widzieliśmy w polskiej czy niemieckiej VIVIE przed  ich śmiercią. to muszę przyznać, że Twoja wersji tez jest elegancka. Na prawdę duży LAJK ode mnie.

 

 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, nieczęstygość napisał:

Chyba bardziej przypadłaby mi do gustu rekonstrukcja oryginalnej oprawy w 16:9 HD 

Moim zamiarem był jednak zupełnie nowy projekt oparty o dotychczasowe oprawy - ukryłem w niej kilka "smaczków" niewidocznych na pierwszy rzut oka (jedynie górna belka GTC to moja prawie stuprocentowa inwencja). Niemniej szanuję twoją opinię, chociaż - co opieram o materiały z internetu, ponieważ z perspektywy czasu niestety nie było mi dane cieszenie się VIVĄ w tamtych czasach - kolorowe belki były najlepsze w pierwszym wariancie (2004-2005). :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wygląda nieźle, ale moim zdaniem ta oprawa w formacie panoramicznym niestety traci swój urok. Dlatego też - jak już wcześniej pisałem - postawiłem na nową kompozycję z nawiązaniem do dotychczasowych opraw. Brałem pod uwagę koncepcję "reanimacji" VIVY (Classic) jako stacji grającej hity lat 00. z naciskiem na dance i pop z domieszką rapu, stąd też postawiłem na niebiesko-żółte elementy. Ta oprawa którą zrekonstruowałeś (mam na myśli logo) zahaczała - nawet w Niemczech - już jednak o obecną dekadę ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...