Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wszystko za małe. Np. na moim małym tv nie byłoby widać w ogóle tego tekstu o Ziobrze ani napisu "na żywo".

Akurat moim zamierzeniem było zmniejszenie obecnej oprawy stacji, bo moim zdaniem jest za duża. Owszem, moja propozycja mogłaby być źle odbierana przez użytkowników telewizorów CRT, na których oba boki lekko byłyby ucięte i litery byłyby za małe (sprawdziłem na swoim CRT 21 cali), jednak na telewizorach panoramicznych wyglądałoby to dobrze - nie mam zbyt wielkiego - 26 cali, a wygląda dobrze, a większość Polaków kupuje od 32 cali wzwyż. Wiele światowych mediów ma mniejsze oprawy od TVN24 i wygląda to dobrze, tak w gwoli wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

A może adrian349 albo matik zechcą zrobić projekt logo HBO Gold (HD)? Kanał emitował by kino niezależne oraz klasykę. Najlepiej, żeby projekt był spójny z pozostałymi logotypami HBO. Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Poland, przy drugiej grafice "K" z przodu wydaje mi się zbędne.

To byłoby logo używane bardziej w celach marketingowych. Rzecz jasna jego elementy byłyby w przeciwieństwie do wstawionej przeze mnie propozycji w jednym odcieniu koloru zielonego. Na ekranie natomiast w czasie pasma lokalnego i koorprodukowanego obowiązywałby mój pierwszy projekt a w paśmie wspólnym to logo które ty zaprezentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tymczasem nieco bawiłem się grafikami zrobionymi przez jednego z użytkowników na forum tvnfakty.pl i po ich odświeżeniu wyszło mi mniej więcej coś takiego:

Wersja z małymi literami:

hkke.png

Wersja z małymi literami ale bez białego tła:

y84p.png

Wersja z małymi literami i miastami:

w5m.PNG

 

Wersja z małymi literami i prostym tłem:

0ign.png

Wersja z małymi literami, prostym tłem i miastami:

ona5.png

 

Wersja z dużymi literami:

bht8.png

Wersja z dużymi literami ale bez białego tła:

8mw7.png

Wersja z dużymi literami i miastami:

0xv4.png

Wersja z dużymi literami i pewną modyfikacją przy literze O:

n9oy.png

Wersja z dużymi literami i pewną modyfikacją przy literze O ale bez białego tła:

8mw7.png

Wersja z dużymi literami i pewną modyfikacją przy literze O a także miastami:

89q3.png

Wersja z dużymi literami i modyfikacją przy literze O ale bez białego tła:

vn3.png

 

Wersja z dużymi literami i prostym tłem:

jx11.png

Wersja z dużymi literami, prostym tłem i miastami:

959f.png

Wersja z dużymi literami, prostym tłem I modyfikacją przy literze O:

ubz.png

Wersja z dużymi literami, prostym tłem, miastami i modyfikacją przy literze O:

t8ns.png

 

 

Z tymi << wzorowałem się nieco na czołówce Kroniki z 1992 roku dostępną pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=hgZuqGV-x2U jednak w odróżnieniu od niej i ze względu na użycie białego odcienia w tle postanowiłem nadać symbolowi jednolity kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem chciałbym wrzucić korektę zaprojektowanych przeze mnie logotypów Kroniki TVP Kraków jakie to dzisiaj zrobiłem:

Wersja z małymi literami ale bez białego tła:

1py.PNG

Wersja z dużymi literami i modyfikacją przy literze O ale bez białego tła:

bi9.png

Do tego jeszcze dorzucam pewną nowość a mianowicie wersje z dużym logiem z litery K i małymi literami ale bez białego tła:

q9t0.png

Co za tym sądzicie o powyższych projektach ? Zapraszam serdecznie do rozmowy na ich temat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...