Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem mój autorski projekt grafiki dla nieistniejącego kanału Polsat Muzyka

 

Logo kanału:

polsatmuzyka+logo.png

 

 

Zap kanału zawierający logo ekranowe, opis pasma muzycznego, belkę z informacjami o emitowanym teledysku oraz oznaczenie wiekowe:

polsatmuzyka.png

 

Zap kanału z belką "Za chwilę":

polsatmuzykabelkanext.png

 

Wszystkie prace w większej rozdzielczości na moim blogu (link w podpisie).

 

Świetny pomysł na nową stację i super wykonanie. :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mała propozycja ode mnie. Nie kombinowałem zbytnio, chciałem zrobić projekt jak najbardziej realny, oparty na oryginalnej grafice

 

BBC News Polska

 

wersja zwykła

http://2.bp.blogspot.com/-YG7ypUBVI-s/UW7CoN10moI/AAAAAAAAACs/ba3VcC4xwiA/s1600/bbc+news+poland.png

 

wersja "pilne"

http://3.bp.blogspot.com/-Cn4uuQxpdlU/UW7C2GOsVgI/AAAAAAAAAC0/0uwoqo60Ct8/s1600/bbc+news+polska.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł może ktoś by stworzył coś z tych trzech punktów:

1. Nowe loga dla TVP Regiony i TVP Dokument

2. Modyfikacje wszystkich logotypów TVP a zwłaszcza tych od stacji głównych (w wersji ekranowej i głównej) gdzie większy nacisk będzie kładziony na główną nazwę a logo [T][V][P] będzie pomniejszone powiedzmy do wielkości takiej jak w TVP Seriale.

3. Całkiem nowe logotypy dla Telewizji Polskiej.

 

Mam nadzieje że moja prośba zostanie spełniona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz w TVP na to nie wpadli i walnęli kloca, który jest teraz. Ślij CV do telewizji :)

Aha, posiedź w weekend i wpleć elementy Husarii do logo. Kurde może być super. Już ja ci zleceń nawymyślam :]

A np do TVP Kultura jakiś kałamarz z piórem lub książka otwarta? ;) Ew maski teatralne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np do TVP Kultura jakiś kałamarz z piórem lub książka otwarta? ;) Ew maski teatralne :o

Hm, ale loga mają być spójne z resztą logotypów z rodziny TVP :?:

 

 

Potrzebowałem jednego dnia odpoczynku i w ramach niego postanowiłem zrobić oprawę dla TVN24 podobną do obecnej, tyle, że mniejszą i odrobinę zmodyfikowaną:

38046312.png

matik wykonanie bez zarzutu. Tylko powiększył bym nieco napis "na żywo" i troszkę nie zrozumiałem idei tego globu z prawej strony.

 

 

Kurczę, hobbyści lepsi od zawodowców z tv :]

Masz jakieś ciekawe kontakty? :P No to poleć nas tam, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, hobbyści lepsi od zawodowców z tv :]
matik wykonanie bez zarzutu.
:)
Tylko powiększył bym nieco napis "na żywo" i troszkę nie zrozumiałem idei tego globu z prawej strony.
Ten glob z prawej strony to zwykła imitacja jakiego kolwiek ozdobnika, jakie to pojawiają się przy wydaniach specjalnych, albo stałych programach cyklicznych jak np. "Piaskiem po oczach".

Poprawiona wersja - zmieniłem również kolor liter na dolnym pasku informacyjnym, na ciemniejsze tak jak na głównej belce:

77036346.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mała propozycja ode mnie. Nie kombinowałem zbytnio, chciałem zrobić projekt jak najbardziej realny, oparty na oryginalnej grafice

 

BBC News Polska

 

wersja zwykła

http://2.bp.blogspot.com/-YG7ypUBVI-s/UW7CoN10moI/AAAAAAAAACs/ba3VcC4xwiA/s1600/bbc+news+poland.png

 

wersja "pilne"

http://3.bp.blogspot.com/-Cn4uuQxpdlU/UW7C2GOsVgI/AAAAAAAAAC0/0uwoqo60Ct8/s1600/bbc+news+polska.png

Świetne, tylko BBC podaje local time jak jest korespondencja z innej strefy czasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...