Skocz do zawartości

Jakość przekazu HD w Polsat Box


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wykupił. Na transponderach NC+.

Zresztą i jedna strona i druga ma to gdzieś, więc szkoda czasu na to.

Obydwie platformy idą po całości równo w dół.

 

Śmieszy mnie tylko zachwycanie się chwilowym skokiem bitrate na festiwalu Disko Polo - to jest target CP. Disko Polo, abo 19,99 i jazda do rana.

Edytowane przez dddl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie śmieszy, trzeba coś więcej widzieć o emisji niż tylko znać pojęcie bitrate. Nowoczesne algorytmy kompresji sygnału w multiplekacji dynamicznej dają lepsze efekty niż  kilka late temu. Dosył sygnału też jest istotny. Za jakość obrazu na kanale jest odpowiedzialny właściciel kanału,który wykupuje usługę u danego nadawcy. 90% oglądających nie ma bladego pojęcia kiedy obraz jest dobry a kiedy zły, więc o czym piszesz. Każdy kanał HD będzie wyglądał źle (rozmyty) na tv UHD o wielkości powyżej 50 cali.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz sygnał HD z bitrarte średnim 3,5 mega to dobre źródło nie pomoże.O ile dla kanału informacyjnego to wartość wystarczająca o tyle dla sportowego to zdecydowanie za mało.Przy szybkich ruchach kamery obraz się sypie.Algorytmy owszem są coraz lepsze ale bez przesady.

Niestety nadawcy maja nas głęboko w pewnej części ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Od czego zależy format dźwięku poszczególnych stacji? Od nadawcy czy od CP. Mam kino domowe w formacie 5.1, zdecydowana większość programów nadawana jest jednak przez CP w formacie 2.0. Jedynie pojedyncze, np. Animal Planet - nie wiedzieć czemu, bo tu akurat użytecznośc jest znikoma - nadają w 5.1. Od czego to zależyi czy jest szansa na upgrade w przewidywalnej przyszłości? 

Edytowane przez Mr. Orbita
Pytanie nie dotyczy konkretnie dekodera - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Format dźwięku nie jest zależny od naszej firmy w związku z czym, nie mam informacji na temat wprowadzenia tego formatu w przyszłości na poszczególnych kanałach. Jeśli chcesz otrzymać informację na ten temat, skontaktuj się z producentem danego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...