Skocz do zawartości

Migracja z "Cyfry+" do "platformy CANAL+" z samą kartą(ami)


Frazes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że moderatorzy wybaczą mi, że założyłem osobny wątek na ten temat i go zostawią, bo w wątku na temat oferty dla migrujących jest moim zdaniem zbyt duży bałagan, a poza tym ani na oficjalnym forum "NC+", ani na ich oficalnym "Facebooku" nie uzyskałem do tej pory konkretnej odpowiedzi w tej sprawie, a myślę nie tylko mnie, jako obecnego abonenta "Cyfry+", który posiada samą kartę by ona interesowała.

 

Piszcie więc tutaj czy komuś z dotychczasowych abonentów "Cyfry+", którzy posiadali własny sprzęt i samą kartę w "Nagra MA" udało się zmigrować do "NC+" i pozostać przy dotychczasowej sytuacji, czyli nadal używać samej karty we własnym sprzęcie, a jeśli tak, to na jakich zasadach zmigrowali (do jakich pakietów, w jakiej cenie i na ile czasu podpisali umowę???)???

 

Ja rozważam przejście albo na pakiet "Universe+", jeśli dostanę go w cenie 59-60 złotych, albo na "Canal+ Platinium" w cenie do 90 złotych, ale właśnie tylko pod warunkiem, że zostawią mi obecny układ, czyli samą kartę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego dekodera od nich NC+ jedynie do przełkniecia jest ale to od cyfry moduł CI lub nowszy CI+ mam jeden i drugi , tylko ten CI+ poprawnie współpracuje z nowym TV z gniazdem na cam CI/CI+ , stary moduł niektórych kanałów nie dekoduje poprawnie ale za to chodzi bezproblemowo ze spliterem w topfildzie gdzie są tylko dwa wejścia na camy CI bez slotu na kartę , reszta to arivy 200/100 bezproblemowa współpraca ze spliterem bezprzewodowym smartwi karty klienckie w slotach - czytniki uniwersalne ale do arivy 200 można włożyć zawsze moduł CI lub nawet CI+ musi jednak posiadając tryb legacy taki jak w NNK lub nowy polsatowski ten CI+ od cyfry trybu legacy nie ma więc w arivie 200 lub w topfildzie nie działa natomiast w nowym TV sprawuje się wyśmienicie nie to co ten stary moduł CI gdzie oprócz w/w niedogodności przełączanie kanałów trwa dość długo i ma kontrolę rodzicielską której nie można wyłączyć (w nowym można) i jeśli kanał przesyła ograniczenie wiekowe powyżej 16 lat to niestety trzeba wpisywać kod ( nie zabezpieczenie które jest widoczne na tv tylko przesyłane w strumieniu danych danego kanału jest tak na kilkunastu kanałach choć ustawa tego nie wymaga chyba robią to po złości bo albo jedna albo druga informacja o ograniczeniu wiekowym )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam :) Cena standardowa 119 zł/m-c tj. 109 zł/m-c pakiet oraz 10 zł/m-c multiroom no może te 15 czy 20 zł zyskałem. Zależało mi na czasie bo z końcem marca czyli za tydzień kończyła mi się umowa z cyfrą i nie chciałem wnikać czy można 10 zł taniej czy nie bo w końcu zostałbym bez telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii ale ja pierwszego dnia w APSie mogłem mieć to samo za 99 + 10 MR na razie się wstrzymałem gdyż moja umowa z cyfrą wygas za kilka mcy ale jak bym miał tak jak ty nóż na gardle to może nawet zgodziłbym się za 119+10 MR

masz już to za sobą a to najważniejsze - pozdrawiam nowych abonentów NC+ w tym oczywiście ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie miałem wyjścia i 119 zł/m-c to już za wszystko czyli z multiroomem :)

Rozumiem ,że masz swój sprzęt i nic nie wypożyczasz od cyfry.

Tzn. mam Sagemcom DSI87 na wynajem od Cyfry i Fergusona własnego zarówno na jednym jak i drugim wszystko działa prawidłowo jeżeli chodzi o pakiet Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...