Jump to content
Tokić

Problemy z odbiorem i sprzętem w Platformie CANAL+

Recommended Posts

OTT CP czarno wszędzie.

CP GO też dead i to nawet na kanalach typu TVN24 więc jakaś ogólna poważna awaria w CP...

Posted (edited)

Witam, 
Mam problem z NCGO.

Córka oglądała bajki na NCGO Mini Mini kanał, nagle się zawiesiło i nie odpalało kolejnych .

Zresetowałem dekoder 4k wchodzę w NCGO dla Dzieci, i ciemne są nazwy kanałów nawet, potem jak wchodzę aby wybrać jakiś film/bajke nie startuje. 

Pomożecie, poproszę.

EDIT :

Samo się naprawiło po pół godzinie. ZOstawiam dla innych info w razie czego.

Edited by east
Naprawiło się.

Posted (edited)

Odbieracie z satelity TVP2HD,ATM ?? Dzisiaj zupełny brak sygnału, a wczoraj na nowo ustawiałem antenę. A potem jeszcze ostro padało. To nie wiem czy ja coś popsułem czy to jakaś niezależna awaria??

Edited by Ramirez

24 minuty temu, Ramirez napisał:

Odbieracie z satelity TVP2HD,ATM ?? Dzisiaj zupełny brak sygnału, a wczoraj na nowo ustawiałem antenę. A potem jeszcze ostro padało. To nie wiem czy ja coś popsułem czy to jakaś niezależna awaria??

Nie działało jakieś 25 min ,ale teraz wszystko śmiga.

A jednak to u mnie było nie tak. Brakowało mi stacji nadawanych na 12xxx w polaryzacji V. I tak zacząłem myśleć gdzie błąd był. Padł konwerter, przełacznik diseqc czy coś innego. A tu się okazało że wina sumatora DVBT/SAT. Miałem założonego najtańszego Opticuma, a podkusiło mnie założyć innego nowego co się walał w szufladzie - telmora. No i się okazało że to jego wina.

A czy to była by strata jakby te kanały wyparowały? Zwłaszcza ATM, który stara się być kanałem.

ATM ... ASS to MOUTH 😂 aż dziw że to tak funkcjonuje 

Dzięki za info. Wielka szkoda. Utrzymuję pakiet Start+ praktycznie wyłącznie dla Ale Kino+. TV 5 było miłym dodatkiem!

Z wartościowych dla mnie kanałów FTA z filmami zostaje już tylko ARTE i RAI TRE ze swoim nocnym pasmem Fuori Orario...

TV 5 Monde możesz odbierać z Astry. W dekoderach PC+ jest na 729 pozycji listy kanałów.

Posted (edited)

Jak długo zazwyczaj trwa aktywacja uprawnień na karcie? Wiem, że może to trwać do 24h, ale chodzi mi o typowy czas aktywacji. Dziś zmieniałem dekoder na nowy (Ultrabox+ 4K). Minęły 3 godziny i dekoder wciąż wisi na ekranie aktywacyjnym. Do tej pory jeszcze nie zdarzyło mi się, aby trwało to aż tak długo. Boję się, że rano nadal może być to samo.

EDIT 1: Dzięki za poprawienie błędu, aż mi wstyd. Zastanawia mnie jeszcze jedno, w strefie abonenta w zakładce dotyczącej sprzętu ciągle widnieje mój poprzedni dekoder i karta. Zmieni się to dopiero po pomyślnej aktywacji czy może tu jest problem i osoba wydająca dekoder w punkcie coś namieszała i mogę sobie czekać w nieskończoność? Może jestem trochę niecierpliwy, ale jeżeli jest jakiś problem to w niedzielę pewnie już nie uda się go rozwiązać, a poniedziałek i wtorek siedzę po 12h w pracy więc wtedy wszystko się może przeciągnąć do środy :(

EDIT 2: No i niestety po 14 godzinach nowa karta wciąż się nie aktywowała.

Edited by Przemo_KRK
Ort! Poprawiono post.

Posted (edited)

W strefie abonenta powinien być chyba już widoczny nowy sprzęt. Przynajmniej ja po wymianie tak miałem, bo odczytywałem z zakładki nowy kod do aktywacji multiroom.Albo jest jakiś problem na Twoim koncie albo pracownik czegoś nie przeklikał prawidłowo ;)

Poproś o pomoc kolegów @P_Canal+ lub @Mikizncplus

Edited by Pawel
  • Confused 1

Posted (edited)

@Przemo_KRK

Najprościej będzie zadzwonić na infolinię i powiedzieć o całej sytuacji.

Możesz zadzwonić też do punktu w którym brałeś dekoder. 

Edited by ircios

OK. Dzięki. Napisałem już na czacie do konsultanta. Okazało się, że wymiana sprzętu nie została wprowadzona do systemu i poradzono mi bym wysłał przez panel klienta wiadomość ze skanem protokołu wymiany co oczywiście już zrobiłem. Nie wiem tylko jak długo to potrwa, ale przynajmniej wiem z czym jest problem

Zadzwoń do punktu najlepiej i im przedstaw sytuację to pewnie wprowadza to od razu. Zanim Wawka go prześlę do IT to może potrwać do wtorku :/

Dzięki. Taką samą radę dostałem od @P_Canal+.

Zadzwoniłem do punktu i udało się rozwiązać problem. Dzięki, panowie.

Też macie problem z odbiorem TTV?

zaktualizowałem uprawnienia, wskoczyły na 26.07.20 do tego jeszcze listę programów i dalej bez zmian - brak uprawnień do odbioru tego kanału.

Mam dekoder PACE PVR z softem 159 i kartę cameleon.

Mam Cameleona i swój dekoder i też ciemność na TTV. Czyżby rozpoczęło się uwalanie Cameleonów?

• Confused 1

To nie będzie działać na prywatnym sprzęcie. Na dekoderach operatora powinno działać.

Ciekawe czy będą tak przełączać po jednym kanale i czekać na reakcję abonentów? Czy wszystko na raz?

Posted (edited)

Zrobią to powoli pewnie...., aby nie było kolejek w APSach po Wifiboxy za 2 zeta miesięcznie :-D, a powinni to w 1 dzień zrobić. Info od dawna wisi na ich stronie.

Edited by ircios

Posted (edited)
6 godzin temu, [email protected] napisał:

Kanał przyłączyli na 6A

Co to znaczy przełaczyli na 6A? Kanal TTV zgasl mi dzisiaj, mam swoj tuner VU+, czy zostane zmuszony do zmiany tunera na taki od cyfry? A moze mam kupić moduł CI. Nie bardzo sie w tym orientuje. Cyfra sprzedaje takie moduły?

Edited by cactus