Jump to content
Tokić

Problemy z odbiorem i sprzętem w Platformie CANAL+

Recommended Posts

Działa u was paczka TVN? Sygnał mam OK, ale czarny obraz jest.

W Cyfrowym Polsacie jest OK, właśnie patrzę na TVN24.

U mnie żaden kanał TVN nie działa. Chciałem Housa obejrzeć a tu zonk ;)

Edited by Ozzy666

A patrzysz na TVN24HD?

Oczywiście, 11 508 MHz

Mam pytanie. Wczoraj przedłużyłem umowę i dali mi HBO na 6 miesięcy, ale wciąż mam sygnał zakodowany. Co robić?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Należy przełączyć dekoder na kanał, który jest nadawany z transpondera, z którego z kolei przesyłane są do karty uprawnienia odbioru i poczekać ok. godzinę, aż karta załapie uprawnienia odbioru paczki HBO. Jeśli to nie nastąpi to ponowić uprawnienia odbioru ręcznie za pomocą serwisu "Moje nc+" albo kontakt telefoniczny z BOK.

Nie zawsze. Wszystko zależy od tego kiedy oferta ma wejść. Jeśli @natala wybrała ofertę z datą "startu" np. od września to dostęp do HBO będzie od września, a nie od momentu aneksu.

Aaa, no faktycznie. Nie pomyślałem o tym. :oops: @natala nie podała też informacji, od kiedy dostęp do HBO ma u niej obowiązywać, więc domniemałem, że od razu.

witam,

Czy ktoś ma pomysł jak odpalić camela na linuxowym dekoderze? czarno ostatnio, a gość z infolini mruczy coś że zaktualizowali camele na prośbę HBO itd i działają tylko z wybranymi dekoderami. Jakaś wtyka na linuxa?

A z czym konkretnie masz problem, na czym utknąłes?

A z czym konkretnie masz problem, na czym utknąłes?

Utknąłem na tym że wszystko czarne:) aktualny soft to openpli4 - aktualizuje do 6, nie wiem czy pomoże. Mam cameleona i nie mam obrazu :) jedyne co odbieram to darmówki i tvp polonia - którą nie jestem zainteresowany :DDD

Pisałem już w innym wątku że zmiana softu nie ma nic do tego i tylko tracisz czas, chyba że robisz update softu jeszcze z innego powodu. Jednak aby uruchomić kartę należy tylko i wyłącznie zająć się oscamem. Jak chcesz to mogę Ci takiego oscama bezpośrednio ze źródeł przygotować tylko napisz czy tylko pod jedną kartę tą która Ci nie dziala czy może jeszcze inną którą masz w czytniku? Napisz na pm aby nie zaśmiecać forum.

Edited by tail#

Witam!

Jestem użytkownikiem nc+ od paru dni. Montowałem ostatnio antenę satelitarną (80 cm + dekoder Ultrabox 4K) poziom sygnału jest pomiędzy 80% a 90%, natomiast jakość dla części kanałów utrzymuje się na poziomie 60% dla reszty są to okolice 70%+, czy to są prawidłowe wartości? Czy antena wymaga dodatkowej regulacji? 
Pozdrawiam

Ciężko określić czy są prawidłowe nie podając nic z parametrów na których masz 60, 70 czy 80 % ale tak jak kolega wyżej wspomniał normalnym jest, że na jednym będzie 60 % a na innym transponderze 80 %.

witam,

po dłuższych bojach z dekoderem sagem dsi87 mam go już powoli dość i tu pytanie - mam 2 dekodery Sagem w MR (jeszcze po cyfrze). Czy istnieje w ncplus możliwość wymiany jednego z nich na coś nowszego np. wifi premium box (oczywiście pewnie z dopłatą) czy może musiałbym wymieniać obydwa ?

regularnie się wiesza. Ale chodzi też o to, że ma problemy z wykryciem dysku zewnętrznego, gubi ustawienia internetu , a przede wszystkim działa mi pierońsko wolno. 

A tak z ciekawości, to jaki byłby koszt wymiany na rzeczonego wifi premiumboxa ?

To już musisz podać konkrety bo wymiany są w różnych cenach, najlepiej zadzwoń na infolinię albo podejdź do jakiegoś APS.

Witam,

mam obecnie NC+ z multiroomem na dekoderach NC+ (karty parowane), z których zadowolony nie jestem. Mam własne 2 deki Ferguson Ariva 102E, na których przed kilkoma laty korzystałem z dwóch Cameleonów. Obecnie kończy mi się umowa. Pytanie - czy jest jakakolwiek opcja by od NC+ wziąć tylko jedną kartę bez deka? Dwie Arivy można spiąć w multiroom więc multi od NC+ byłby zbędny.

Ogólnie najbardziej mi zależy na własnym deku, bo WiFi Premiumbox jest kapryśny zaś to co dostałem do multi to jakaś klęska. Już dwukrotnie zmieniałem pilot, raz zmieniałem dekoder i nadal są problemy z zawieszaniem się, brakiem reakcji na sygnały z pilota etc.

Edited by cosmo