Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 wyczytałem dzisiaj,że moduł od NC+ współpracuje tylko z CI+ ...

"Moduł CAM CI+ współpracuje wyłącznie z urządzeniami obsługującymi technologię CI+.Moduł nie współpracuje z poprzednim standardem CI"

Czy model UNO 4K posiada właśnie CI+,bo nigdzie nie moge tego wyczytać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam oto taki problem. Korzystam z mulitroom 2x Pace 500 + Cameleon. Dwa dni temu na jednym z dekoderów, pojawił się napisz 'Karta uszkodzona lub włożona nieprawidłowo”. Zabrałem kartę do salonu, gdzie okazało się, że jest uszkodzona. Po konsultacji z infolinią, otrzymałem nowego Cameleona. Po powrocie do domu, kanał 11, reaktywacja i po paru minutach, obraz wskoczył na ekran. Dziś dokładnie taka sama sytuacja. Oglądałem telewizję jeszcze przez 17-tą, wyłączyłem dekoder, a teraz o 19-tej ten sam komunikat. Karta włożona jest bezpośrednio do dekodera. Na drugim zestawie odpukać, nic się nie dzieje. Mam pytanie, czy mam uszkodzony dekoder, czy padłem ofiarą celowego dezaktywowania karty ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba dopadlo mnie fedc.Posiadam dwie karty Cameleon i Pace PVR.Druga karte uzywałem w Fergusonie i niestety praktycznie wszystkie kanaly zniknely i sa zakodowane.Co w takim przypadku mozna zrobic?? Dodam tylko ze druga karte przekladalem do Pace i wszystko chodzi, czyli tylko nie dziala w Fergusonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Prędzej, czy później ta wiekopomna chwila musiała nadejść... :/

Wiadomo było praktycznie od samego początku istnienia platformy nc+, że dni nieparowanych kart po dawnej CYFRZE+ są policzone. :(

Całe szczęście, że w porę uciekłem od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie coś dziwnego. Po restarcie oscam czyta kartę,a po zmianie kanału już tylko czyta z innego serwera. Czy to może mieć jakiś związek z FEDC?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat paruje, bo tak to bym od wuja karte przelozyl do swojego Fergusona i sprawdzil, czy to rzeczywiscie czytnik czy fedc.

 

Możesz włożyć do czytnika swojego tunera kartę od Cyfrowego Polsatu. Jeśli czytnik kart jest sprawny to mimo iż karta Cyfrowego Polsatu jest parowana, powinna być przez tuner "widziana" i powinien być widoczny komunikat coś w stylu "Box Key missing", czy jakoś tak. Kiedyś tak próbowałem z moją kartą Cyfrowego Polsatu, która na co dzień "siedzi" w module CAM tegoż operatora, że włożyłem ją bezpośrednio do czytnika kart mojego Fergusona i tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...