Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie sobie spokój. Niestety ale nawet najbardziej pewne wróżby mijają się z rzeczywistością. Jedyne pewniki z tego krąży publicznie to ogólniki, które zawsze pasować będą do sytuacji jaka będzie w przyszłości. Wszelkie ambitne plany z nowinkami technicznym są bezlitośnie konfrontowane z kiepską sytuacja finansową i problemem odpływu abonentów.

 

Co ma być to będzie.

Edytowane przez lampomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację ale po co ryzykować :) Tak na chłopski rozum po jakiego grzyba cyfra wymienia za free Phila na Pace ? Co leżaki magazynowe mają hehe. Swoją drogą zamówiłem sobie tą antenę z konwerterem za 39 zł z okazji Świąt bo mój już zardzewiały i straszy :wink:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Informujemy, że od dnia 04.01.2017 zostanie wprowadzona blokada na wydanie kart Cameleon kod typu 40 dla dekoderów niesparowanych, wydawanych jako slave w sprzedaży i dosprzedaży.

Zatem od dziś jeśli zepsuje się karta a abonent posiada dekoder możliwy do sparowania, wymiana odbywa się tylko na podstawie kart cayman. Chyba że abonent posiada stary MR Cyfra +, kanał France TV lub Relaxx. które nie działają na kartach Cayman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że od dnia 04.01.2017 zostanie wprowadzona blokada na wydanie kart Cameleon kod typu 40 dla dekoderów niesparowanych, wydawanych jako slave w sprzedaży i dosprzedaży.

Zatem od dziś jeśli zepsuje się karta a abonent posiada dekoder możliwy do sparowania, wymiana odbywa się tylko na podstawie kart cayman. Chyba że abonent posiada stary MR Cyfra +, kanał France TV lub Relaxx. które nie działają na kartach Cayman. 

 

Czyli jeśli posiadam 2x DSI 83 i 2 karty Cameleon na starych warunkach z Cyfry+ mogę spać spokojnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz cayman zamiast camela proste.Mowilem o tym to nie wierzyliscie ze beda zastępować camelona caymanem.Stopniowo wybija camele.

Cayman do DSI 83? Czy to w ogóle możliwe?

 

I co jeśli moja umowa aktywna jest do listopada 2017? Czy mogą 'zmusić' mnie do zmiany karty itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Operator ze swoim sprzętem może zrobić wszystko. Wymienić tunery, karty itp. jeżeli posiadamy ich sprzęt na stanie. Jest to zapisane w regulaminie. A jeżeli od strony technicznej jest możliwość zmiany softu via satelita w tunerze to zrobią , aby cayman zadziałał. Tak zrobią teraz tak z Pejsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...