Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, tail# napisał:

Ktoś kto ma kanał playboy tv w pakiecie i korzysta z własnego sprzętu z kartą w czytniku, to niech sobie sprawdzi czy działa, bo były ostatnio zmiany. Dotyczy 1813, 1884 i 0B01. ;)

U mnie 1813 kanał odpowiada found ale niestety ciemny obraz. Tuner Vu+ Uno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 16:12, ircios napisał:

Dzięki temu przyspieszą wymianę zabytków na nowsze dekodery. 

Tu się z kolegą  nie zgodzę-mają tego szrotu cała masę i jeszcze przez kilka lat będą go wciskać. Jeżeli dziś będąc w punkcie C+ klientce sprzedawca wcisnął do nowej aktywacji WiFi-BOX, to jeszcze przez lata będą utylizować ten sprzęt (na końcu w prepaid dorzucając w gratisie wypasione pakiety aby tylko pozbyć się go dając na własność abonentom). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Od razu nadmienie, ze jestem laikiem i TV uzywam sporadycznie .

Mam dwie karty cameleon. Uzywalem ich w dekoderze Octagon SF1008SE+ ,

jakis czas temu zaczely znikac programy.  Przeczytalem ten watek i stad wiem, ze nadawca miesza

i wylacza SECE. Na razie jako remedium znalazlem w szafce stary dekoder Technisat

Digyboxx i na nim smiga wszystko ok ale obraz tylko 720p.

Jednak chcialem uzyc druga karte w sypialni

i co powinienem zrobic?

 

1. Zaktualizowac Osccam do Octagona ( nie wiem czy dam rade bo

robilem to ostatnio chyba z 10lat temu)?

 

2. Wziac karte Cayman i nowy modul CAM od operatora i wlozyc do starego Octagona?

 

3.Modul+karta wlozyc do TV?

 

Octagona bardzo lubilem bo byl dosc szybki i mial super obraz w rozdzialce 1080p na

plazmie Panasonic.

 

Niestety Digiboxx ma tylko 720p lub 1080i i obraz nie jest juz taka zyleta. Czy na tym module

CAM bedzie obraz podobny jakosciowo do Octagona?

 

Dodam, ze umowe mam na czas nieokreslony od 2lat i nie chce pakowac sie w jakies kontrakty gdy ciagle cos zmieniaja.

Aha mam jeszcze Pace UltraBox+/PVR, nigdy go nie uzywalem, lezy w kartonie. Moze jego uzyc? Pewnie go trzeba

jeszcze zaktualizowac i sparowac z karta, czy moge to sam zrobic? Jaka bedzie na nim jakosc obrazu w porownaniu

z powyzszymi dekoderami?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku zdecydowanie pierwsza opcja która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i powinna spowodować, że będziesz korzystał na tych samych zasadach jak do tej pory. Wymienić sprzęt zawsze możesz jeśli nie będzie już innej możliwości ale taka wymiana spowoduje ograniczenia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ultraboxa to o jakości się nie wypowiem, bo wszystkie boxy operatora traktuje jednakowo - na wszystkie mam... i tu jest takie słowo które idealnie pasuje ale go z wiadomych względów nie napiszę. :D  Możesz spróbować uruchomić w nim kartę. Nic się nie stanie, najwyżej nie zadziała. Co do konfiguracji to poszukaj w sieci. Jak nie dasz rady, to napisz do mnie prywatną wiadomość, to w wolnym czasie jeśli go znajdę mogę pomóc.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, remi napisał:

Digyboxx i na nim smiga wszystko ok ale obraz tylko 720p....

Wskaż mi jeden kanał co jest nadawany w FHD 1080p.

 

6 godzin temu, remi napisał:

tail# a jak sie ma ten Pace UltraBox+/PVR ? Jakiej jakosci to dekoder?

To jest stary dekoder, powoli wycofywany...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tail# dzieki, jakbym mial problem to sie odezwe

 

ircios, emarti , serio to nie wiem jak jest nadawana TV.

Chodzi mi o to, ze Octagon z oryginalnym softem i ustawieniu 1080p daje obraz duzo lepszy niz Digyboxx 720p czy 1080i.

Ten sam Octagon z softem PKT Hyperion (chyba) daje juz bardziej rozmyty obraz pomimo, ze ustawione bylo tez na 1080p.

 

Edytowane przez remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...