Jump to content

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

Recommended Posts

No wiem, że może. Nie rozumiesz o co mi chodzi.

1. Mogą nic nie robić, jak ktoś płaci to ich nie będzie interesować czy komuś działa, czy nie.

2. Mogą poinformować, że albo ktoś wymienia sprzęt, albo wypowiadają umowę.

3. Mogą włączyć parowanie unique, wtedy goły Camel w E2 zgaśnie.

4. Inne propozycje?

6 minut temu, PawelTSW napisał:

Niekoniecznie, bowiem mogą odpalić je w 6A na dekoderach z linuksem, bo w końcu na czymś oglądają? 

Ew. mogą je wyłączyć bo uznają że służą do piracenia. Nie masz naszego dekodera to nie oglądasz.

• Upvote 1
9 minut temu, Mariusz7 napisał:

Tylko po co komu tuner pace jak na nim też nie działają te kanały na Cameleonach ?

A twierdzisz na podstawie?

U mnie działają.  Pejsate nawet z Caymanami działają. Więc?

Mam podobnie tylko bez komunikatu. Po telefonie do wsparcia proponują mi wymianę dekoderów, oczywiście z przedłużeniem umowy na 24 miesiące (mam na czas nieokreślony) oraz opłatą aktywacyjną i za wynajem sprzętu.

Aha. I muszę utrzymać VIP+max za 239 zł. Mniej się nie da.

Edited by Mruczek
16 minut temu, bugmenot napisał:

Matko z córką, płacisz 239 zł i oni chcą jeszce opłatę za te swoje elektrośmieci...

I nawet nie chcą dać dwóch "cudownych" dekoderów 4K z "olbrzymim" dyskiem twardym.

To jest identyczna sytuacja jakby jakiś operator komórkowy dawał mi najgorszy telefon, kazał płacić za jego aktywację i użytkowanie i zabraniał przełożyć karty SIM do innego aparatu.

• Upvote 3
22 godziny temu, AORUS46 napisał:

Uuuu normalnie masz nóż na gardle 😆 Watpie czy sam poradzisz sobie z konfiguracjami oscama z tego forum , ja to olałem , Ultra(szrota) boxa + 4K biorę za parę tygodni 😭

Faktycznie Ameryka wgrać odpowiedniego oscama i dokonać konfiguracji która jest w internecie😂

Godzinę temu, BIZON58 napisał:

@ircios czy karty działają dowolnie czy występuje parowanie?

Nie ma parowania. Karty przekładane z Pejsa do Pejsa i działają. Caymany są parowane w prepajdzie.

@Mariusz7 Soft najnowszy w Pejsie? 

@Mruczek Do Ciebie też to pytanie się tyczy. Następna sprawa. Pisz reklamacje. Jak Ci nie uwzglednią, to skarga do rzecznika. Tyle płacić i jeszcze kasę wołają. 

Edited by ircios

To nie wiem co jest grane. Puść uprawnienia . Jak nic nie da to reklamacja. Dekoder za free to i wymiana za free. 

Godzinę temu, Mruczek napisał:

Mam podobnie tylko bez komunikatu. Po telefonie do wsparcia proponują mi wymianę dekoderów, oczywiście z przedłużeniem umowy na 24 miesiące (mam na czas nieokreślony) oraz opłatą aktywacyjną i za wynajem sprzętu.

Aha. I muszę utrzymać VIP+max za 239 zł. Mniej się nie da.

Ja bym złożył wypowiedzenie umowy na czas nie określony.

Następnie załatwiał to przez Dział Utrzymania Klienta.

Wypowiedzenie zawsze można wycofać w razie co.

W ostateczności poszedł i wziął nową umowę z pakietami które naprawdę są potrzebne.

Edited by tweed77

Po prostu Jelenia szukają.  Tak traktują dobrego płatnika. Na umowie bezterminowej można zejść z pakietu. Kiedyś za czasów pakietu Prestiżowego tak robiłem. Schodziłem niżej i w opcji włącz wyłącz brałem Prestiż .

Edited by ircios
  • Upvote 2
Godzinę temu, ircios napisał:

Na umowie bezterminowej można zejść z pakietu

Czyli teraz na okresie nie oznaczonym mogę zrezygnować z pakietu canal+ lub z extra+ na comfort+? Czy to skutkuje podpisaniem umowy, czy dalej mogę mieć czas nie oznaczony?

Zadaj pytanie i napisz w formularzu, że z końcem dnia 31 lipca chciałbyś rezygnować z opcji dodatkowej C+ oraz pakietu E+ i chcesz zostać z pakietem Comfort. Zobaczysz co Ci odpiszą. Pamiętam, że było naliczane dodatkowo 10 zł za manewr ze zjazdem w dół. Nie wiem czy to w ogóle jest jeszcze. Od lat aneksuje.