Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 camele i Pace na ewidencji wiec mogę zamienic na 2 zwykłe dekodery wifi premium bez dodatkowych opłat , na moduł Cl+ nie bez komentarza  i 4k odpłatnie 5 zł.

na infolinie nie dzwoniłem bo jakoś to działa w tym i owym sprzęcie, jak zablokują canale i hbo no to bedzie argument , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robert451 napisał:

mam 2 camele i Pace na ewidencji wiec mogę zamienic na 2 zwykłe dekodery wifi premium bez dodatkowych opłat , na moduł Cl+ nie bez komentarza  i 4k odpłatnie 5 zł.

na infolinie nie dzwoniłem bo jakoś to działa w tym i owym sprzęcie, jak zablokują canale i hbo no to bedzie argument , 

Nie dostaniesz 2 dekoderów WifiPremiumbox.  Możesz dostać jeden taki dekoder + dodatkowy Wifibox. 

Inna opcja to WifiPremiumbox i moduł CI+.

Jeszcze inna opcja to 4k i dodatkowy Wifibox lub 4k i moduł CI+.

 

2 godziny temu, Maris napisał:

Ja mam 2 gołe Camele. Żadnego dekodera od nich. Rozumiem, że wymienią mi na 2 CAM-y CI+, czy się mylę?

Nie mylisz się.  2 gołe karty i wymiana na 2 moduły CI+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECM 6A

Cytat

12C8 # PLAYBOY TV HD
12F0 # VOD+
141C # VOD+
1C8C # Disco Polo Music
1C96 # AXN
32F8 # VOD+
332A # VOD+
3392 # Polsat Play HD
33A2 # Polsat Play HD
33B2 # Polsat Play HD
3D57 # BIZNES24 HD
3D5A # WP
3DD6 # TVN Fabula
3E20 # SciFi HD
3E23 # Golf Channel
3E3E # SciFi HD
4205 # Dorcel TV HD
4221 # Blue Hustler
4222 # Private HD

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcą, to po co sam się pchasz? Zostaw dwa cameleony, dekoder od nich masz więc w czym problem? W odpowiednim czasie sami będą się prosić o wymianę. W jakim sprzęcie masz tego drugiego cameleona?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dekodery Linux Gigablue 4K UHD i VU+ Solo SE i na nich oglądam. PACE PVR leży nieużywany. Tylko do kiedy karty cameleon będą działały. 

Najlepiej jakby była możliwość wymiany na 2 moduły CAM.

Edytowane przez lecho
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lecho napisał:

Mam dwa dekodery Linux Gigablue 4K UHD i VU+ Solo SE i na nich oglądam. PACE PVR leży nieużywany. Tylko do kiedy karty cameleon będą działały.

Wymiana cameleonow nie jest obowiązkowa zwłaszcza jeśli masz od nich sprzęt. Część osób ich nie wymieniała tylko dobrała do nich sprzęt lub wcześniej już posiadała sprzęt od operatora więc na całkowitą wymianę wszystkich cameleonow się nie zanosi. Sprawdź tylko czy na tym PACE z camelonem działają kanały które nie działają Ci na gigablue i na solo se - chodzi o te wymienione wyżej.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AORUS46 napisał:

Najdalej za rok każą wymieniać Cameleony

Niektórzy nie wiedzą co będzie jutro, a ty piszesz co będzie za rok. Co będzie za rok, to będziemy się zastanawiać jak nadejdzie ta data, a prognozy to w pogodzie można zobaczyć. Pisz proszę jak jest ze stanem faktycznym. Jasnowidzów tu pełno tylko, że to się ma nijak do rzeczywistości.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie rozumiem, w jakim celu te twoje przepowiednie skoro nic nie jest pewne. Będą wymieniać to wymienią i tyle. Fakt jest taki że na chwilę obecną cameleony zostają, a ty próbujesz na siłę ustalić termin ich wymiany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...