Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pazurek napisał:

Dorcel TV HD w 6A

 

to boli, 

czyli mając dekoder E2 musiałbym kartę umieścić w dekoderze bo spliter nie obsłuży 6A czy może sie mylę ?

bedą te kanały kodować w 6A tak po koleji ? 

nie fajnie 

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy że zadziała od tak sobie po włożeniu karty do czytnika na sprzęcie innym niż operatora się kończą. Na spliterze tym bardziej działać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Emil33 napisał:

To się trzeba na coś zdecydować, przejść na ''Ciemną Stronę Mocy'' albo zabawa z E2.

Cameleonów jeszcze  nie żegnamy, tylko jeden z systemów kodowania.

Rozumiem że Caymany parowane chodzą na oscamie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WIFI Premiumbox+ i dwie karty Cameleon (jedna bez dekodera), multiroom standard po Cyfrze. W sierpniu będę przedłużał umowę. Chcę dekoder WIFI Premiumbox+ (z Cameleonem) wymienić na dekoder 4K (z Caymanem).  Zależy mi na tym, aby drugi dekoder działał niezależnie poza domem (np. domek letniskowy). Czy w związku z tym proponujecie:

1. Zostawić drugiego Cameleona i dokupić na własną rękę Wifibox+?

2. Wziąć od PC+ drugi dekoder do multiroomu (Wifibox+) i drugiego Caymana?

 

Z doświadczenia wiem, że ciężko dobrać do multiroomu bezpłatnie drugi dekoder, czy wymienić główny w trakcie umowy (jakiś czas temu chciałem dekoder 4K). Dlatego nie chciałbym się wkopać w podobną sytuację teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz drugiego dekodera PVR. Możesz jedynie wymienić Wifipremiumbox na 4k. Jak chcesz niezależny MR dalej, to musisz kupić sprzęt  z wolnego rynku i gołą kartę Cameleon wymienić na moduł CI+ ECP. Dobranie do MR dekodera od operatora, może skutkować natychmiastowym lub w niedalekiej przyszłości MR w sieci.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wymienić Cameleona na Caymana z modułem CAM i dokupić własny dekoder? Ja tak zrobiłem. Dokupiłem AB Cryptobox-a za 329 zł i wszystko śmiga, aż miło.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Nie dostaniesz drugiego dekodera PVR. Możesz jedynie wymienić Wifipremiumbox na 4k. Jak chcesz niezależny MR dalej, to musisz kupić sprzęt  z wolnego rynku i gołą kartę Cameleon wymienić na moduł CI+ ECP. Dobranie do MR dekodera od operatora, może skutkować natychmiastowym lub w niedalekiej przyszłości MR w sieci.

 

 

Zakładając jednak, że chodzi o Wifibox+ z wolnego rynku (po TNK):

1. Czy w ogóle obecnie przy przedłużaniu umowy (po wypowiedzeniu) jest możliwe zostawienie gołego Cameleona? Wówczas, przynajmniej obecnie, można tego Cameleona mieć w takim Wifibox+, czyli de facto sprzęcie dedykowanym przez operatora, ale jednak z wolnego rynku. Pytanie, czy np. "niebawem" oglądanie może zostać przez operatora zablokowane i czy wówczas bez problemu będzie można wymienić (w trakcie umowy) Cameleona na CI+ ECP?

2. Czy obecnie wymieniając gołego Cameleona na moduł CI+ ECP z Caymanem można tego Caymana  (samą kartę) włożyć do własnego Wifibox+ (z wolnego rynku) i liczyć na niezależny Multiroom, czy jednak (tak jak w wypadku "abonamentowego" Wifiboxa+) też "grozi" to MR w sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...