Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiem dlaczego ale na Philips DSR 6201/91 nie działa ( nie mogę go w ogóle  włączyć- karty cameleon). Pace 500 działa ale nie wyświetla nazwy kanału. Przy zawieraniu umowy w maju WiFiBox miał być za darmo teraz nie ma tylko Ultrabox i Superbox za 5 zł. złożyłem reklamacje i .... no czekam. Byłem w punkcie za 2 zł/mc mogę dostać Mediaboxa ale muszę wymienić karty ( lub kartę). Philipsa kupiłem na własność 9 lat temu od Canal+ i MR miał być zawsze za 0 zł. a wyszło jak zawsze :) . Podpowiedzcie jaki tuner do MR czytałem o Mediaboxie i jest o niebo lepszy od WiFiBoxa ale co z tą wymianą kart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldemar Szmyt

Skoro miałeś Pejsa do MR to masz nadal. Ja też mam i nic z tego nie wynika.

 

@Wess Ty możesz do MR do gołej karty wziąć moduł CI+. Oczwiście  Cameleona oddajesz. Pejs zostaje. Oczywiście jeśli Pejs to dekoder główny to tak możesz zrobić.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

@Wess

Pejsa możesz wymienić na 4k. Dodatkowy dekoder tylko wifibox, skoro chcesz nc+ go TV

Czyli tunery bez HD i  U4K za 5 zł. z HD 10 zł. to lipa.

5 minut temu, ircios napisał:

@Wess

Pejsa możesz wymienić na 4k. Dodatkowy dekoder tylko wifibox, skoro chcesz nc+ go TV

Może podpowiesz co z wymianą kart na tego Mediaboxa  ( to chyba jakiś stary model) ale ma wszystko co chcę HDD i dostęp dp NC+GO TV

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzcie jak wymieniacie,teść wymienił ostatnio pace na 4 k(5 zł 0 za aktywację), kartę dostał nową ale pracownik przypisał mu ją do Pace(podobno w systemie miał tylko możliwość przypisania do dekodera Pace) i od środy do dziś  technicy nie potrafią tego odkręcić.(Na potwierdzeniu zdania karty widnieje ,że nowa karta przypisana do dekodera Pace)  

Edytowane przez MikaaaPika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2020 o 21:55, tracer10 napisał:

I pomyśleć że poczciwe Pace z wgraną Enigma 2 sprzedają na aledrogo za prawie 400 zeta lub chcą 150 zeta za wgranie.

Masakra co wymyślają.

 

Czy Mógłbyś podesłać pewny  link do instrukcji wgrania enigmy 2 do pace PVR , mam jednego Pace juz go dałem do garazu  - kupiony na znanym portalu , wiec moge go uwalic w razie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...