Jump to content

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

Recommended Posts

Posted (edited)
W dniu 30.06.2020 o 19:23, ww6 napisał:

@lukx95 

Masz u mnie 🍺🍺🍺

Miałeś rację, źle sparowali. Cameleon ruszył w module. 😊 

@@[email protected] 

No w sumie to też mogłem zrobić, może technicy, by podpowiedzieli to  co 

@lukx95

U mnie to samo źle sparowali. U mnie błąd 203 (sparowali kartę z dekoderem zamiast z modułem)

Same problemy z nimi, najpierw walka o moduł a teraz to :(

Kto mi odda kasę za telefony do nich?! A trochę tego było.

Oni to specjalnie robią? Czy o co chodzi. Ręce opadają.

Edited by eXtinction
Posted (edited)

Swego czasu około 2-3 tygodnie temu miałem identyczną sytuację, co opisałem tutaj.

Miałem 2 Cameleony, 1 sama karta we własnym module aston a 2 w Pace.

Wymieniłem czystego Camela na Caymana i najnowszy moduł CAM CI+ ECP.
Moduł nie chciał załapać uprawnień więc zadzwoniłem na infolinie techniczną i okazało się, że moduł sparowano z Cameleonem który działał w Pace a nie z nowym Caymanem xd

Co z tego, że  ten moduł nie obsługuje Cameli xd Dla nich wszystko możliwe xd

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Posted (edited)
15 minut temu, @[email protected] napisał:

Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej ale widzę że niezły bajzel tam odstawiają.

Paróją kartę Cameleon z modułem CAM CI+ ECP 😀 a Caymana z dekoderem 👍😎

Jeszcze ten Pace pociągnie Caymana ale już moduł Camela nie 😛

Spojrzeli do czego można Caymana , do dekodera no to podpinamy.

Edited by Bushiken
Posted (edited)
Godzinę temu, @[email protected] napisał:

Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej ale widzę że niezły bajzel tam odstawiają.

Paróją kartę Cameleon z modułem CAM CI+ ECP 😀 a Caymana z dekoderem 👍😎

Coś mi tu nie pasuje....przecież cameleona nie da rady z niczym sparować.Takie bzdury opisują tylko ludziska.

Edited by zabek1441758178
Posted (edited)

My mamy na myśli sparowanie u nich w systemie która karta do którego dekodera/tunera abonenta.

Edited by Barti
Posted (edited)

Bzdura.. karta jest jedynie przypisana do dekodera w multiroom bo ona pobiera co jakiś czas uprawnienia z dekodera głównego.

Natomiast cameleon wydana do abonamentu będzie działać w każdym sprzęcie obsługującym system seca.

Edited by Barti

Ja dzisiaj już wymieniłem dwa camele na dwa moduły jeden ECP drugi ten starszy bez EPC wszystko dzięki koledze @lukx95  bo tak bym dostał jakiś smieszny dekoder od nich w niewiedzy. Przynajmniej teraz już bez stresów że mi coś zgaśnie😀 Jeszcze dodam że mega ciężko jest z dostępnością modułów musiałem obdzwonić kilka punktów żeby trafić w końcu w którym mieli:rofl:Życzę każdemu powodzenia w wymianie  mam nadzieję że wszystkim się uda. Dlatego takie fora są potrzebne żeby ludzie mogli czerpać informacje i nie dać się omamić konsultantom😉

• Like 1

Ja ze wzlędu, że miałem PEACA z Cameleonem i gołego Cameleona dzięki @lukx95 wymieniłem na dekoder UltraBox i moduł z ECP,wszystko działa. Tylko pojawiła się wyższa opłata na koncie,ale bedę interweniował o rabat.

• Like 1
Posted (edited)
41 minut temu, zabek1441758178 napisał:

Bzdura.. karta jest jedynie przypisana do dekodera w multiroom bo ona pobiera co jakiś czas uprawnienia z dekodera głównego.

Natomiast cameleon wydana do abonamentu będzie działać w każdym sprzęcie obsługującym system seca.

Dalej nie rozumiesz co mam na myśli. Mi nie chodzi o parowanie w MR ze dekodery muszą być w tym samym wifi tylko o parowanie w systemie ich do którego urządzenia która karta.

W sytuacji jak podpięli mi i u siebie w systemie widzieli do Modułu kartę cameleon to  wsadzony tam cayman  mój nie działał rozumiesz??

29 minut temu, stanley840 napisał:

Ja dzisiaj już wymieniłem dwa camele na dwa moduły jeden ECP drugi ten starszy bez EPC wszystko dzięki koledze @lukx95  bo tak bym dostał jakiś smieszny dekoder od nich w niewiedzy. Przynajmniej teraz już bez stresów że mi coś zgaśnie😀 Jeszcze dodam że mega ciężko jest z dostępnością modułów musiałem obdzwonić kilka punktów żeby trafić w końcu w którym mieli:rofl:Życzę każdemu powodzenia w wymianie  mam nadzieję że wszystkim się uda. Dlatego takie fora są potrzebne żeby ludzie mogli czerpać informacje i nie dać się omamić konsultantom😉

Miałeś 2 czyste karty czy 1 karta sama a 2 w dekoderze np. Pace??

Edited by Bushiken
Teraz, stanley840 napisał:

Dwie czyste karty przez 12 lat

Dzięki za info, jakbyś miał 1 dekoder i wymieniliby to też na moduł to byłby bardzo ważny precedens i informacja, że da się zamienić dekoder na moduł.

2 godziny temu, Bushiken napisał:

Jeszcze ten Pace pociągnie Caymana ale już moduł Camela nie 😛...

Dlaczego piszesz takie rzeczy, jak okazuje się, że  Cameleon całkiem dobrze się czuje w module. ;-)

W dniu 30.06.2020 o 19:23, ww6 napisał:

@lukx95 

Masz u mnie 🍺🍺🍺

Miałeś rację, źle sparowali. Cameleon ruszył w module. 😊 ...

2 minuty temu, ircios napisał:

Dlaczego piszesz takie rzeczy, jak okazuje się, że  Cameleon całkiem dobrze się czuje w module. ;-)

Ale przecież nie w module CAM CI+ ECP xd Chyba, że się śmiejesz z ekspertów PC+ 😉

Posted (edited)

Czyli chcesz powiedzieć, że nie potrzebnie Camela wymieniłem na Caymana z Modułem? Jakbym kupił sam moduł w opcji TV na kartę i potem przełożył Camela to by działał??

Edited by Barti

Kolega @ww6 też wymienił na Caymana z modułem, ale Caymana przypisali omyłkowo do Sagemcoma. Cała historia jest opisana chyba 3 Str. wstecz. 

33 minuty temu, Bushiken napisał:

Czyli chcesz powiedzieć, że nie potrzebnie Camela wymieniłem na Caymana z Modułem? Jakbym kupił sam moduł w opcji TV na kartę i potem przełożył Camela to by działał??

Zrobiłeś jedyną możliwą opcję, bo nie dostaniesz moduły z ECP bez wymiany karty.

3 minuty temu, Inspektor napisał:

Jakie są opłaty za wymianę Cameleona na Moduł z Caymanem?

Bezpłatnie, ewentualnie 1zł dzierżawy miesięcznie.

Posted (edited)
1 godzinę temu, ircios napisał:

Właśnie w tym module koledze @ww6 Cameleon działa. Cofnij się w temacie i poczytaj całą historię. 

Prawda. Camel śmiga w module, aż miło. Już miałem technistara s3 isio odsyłać, ale dzięki kol. @lukx95 zamieniłem błędnie przypisane  karty. Camel w dsi83  złapał fedc(sprawdzone w oscamie). Teraz próbuję ją uruchomić w vuzero w 1813.

W rezerwie jest moduł.

Edited by ww6
  • Like 1