Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Nowy poziom zabezpieczeń CI+ ECP jest oparty na najnowszej specyfikacji DVB v1.4 i zaprojektowany tak, aby spełniał rygorystyczne wymogi ochrony treści wyrażone przez MovieLabs". Przecież PC+ już posiada potężną

broń do walki z piractwem - wifibox+ na nim nic się nie nagra a czasem też i nie obejrzy. ?

Z komunikatu dotyczącego warunków korzystania z modułu wynika, że jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 99 zł, a miesięczny czynsz najmu 10 zł. Czyli 24m x10+99=339zł, moduł do kupienia na własność za 199zł. ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emil33 napisał:

Z komunikatu dotyczącego warunków korzystania z modułu wynika, że jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 99 zł, a miesięczny czynsz najmu 10 zł.

U mnie w strefie abonenta oferują ten moduł w promocji za 0 zł aktywacja i opłata miesięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waldemar Szmyt napisał:

A u mnie wygląda to tak:

Szanowny Panie,

 

informuję, że  w ramach obowiązującej umowy nie ma technicznie możliwości wymiany karty Cameleon na moduł CAM. Moduł CAM może zostać dobrany w ramach nowo zawartej umowy.

@Waldemar Szmyt Zostałeś wprowadzony w błąd przez niedoinformowanego konsultanta. W Twoim przypadku, gdy masz do usługi Multiroom post Cyfra+ wydaną tylko gołą kartę Cameleon, to jak Salony będą znowu otwarte, to wymienisz tą kartę Cameleon bez problemu na moduł CAM CI+ ECP ze sparowaną kartą Cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem możliwość wymiany "aż" na jeden CAM CI+ ECP  gdzie mam MR pi Cyfra+ HD ??

 

Dobrze ze zamknięto lasy bo jeleni i łosi będzie mniej do odstrzelenia ?

 

Ja czekam na rozwój sytuacji i TV nie jest najważniejsza w obecnej chwili dla mnie tym bardziej że sport na żywo umarł i nie ma nawet na czym oka zawiesić niestety a po to mam tylko PC+ gdyż młodszy syn lubi "angielską" kopaną a ja SGP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to niektóre Salony CANAL+ chyba nie czytają komunikatów w systemie jakie dostają i są tym sposobem w ogóle niedoinformowane, że można od marca tego roku wymieniać gołe karty Cameleon w Multiroomie post Cyfra+ na te nowe moduły CAM CI+ ECP i Abonentów takim gadaniem, że się nie da wprowadzają w błąd, mimo, że Abonent ma rację i jest lepiej doinformowany. Jak Salon twierdzi, że nie ma absolutnie takiej możliwości, to powinno się walczyć o swoje i zażądać, aby zadzwonił konsultant w Salonie na swoją infolinię wsparcia, by go doinformowali tam, że jest jednak możliwość od niedawna wymiany gołej karty Cameleon z MR post Cyfra+ na ten najnowszy moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman i jak należy w systemie taką wymianę Abonentowi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukx95 napisał:

@Waldemar Szmyt Zostałeś wprowadzony w błąd przez niedoinformowanego konsultanta. W Twoim przypadku, gdy masz do usługi Multiroom post Cyfra+ wydaną tylko gołą kartę Cameleon, to jak Salony będą znowu otwarte, to wymienisz tą kartę Cameleon bez problemu na moduł CAM CI+ ECP ze sparowaną kartą Cayman.

Tak jak pisze @lukx95 na 100% muszą Ci wymienić kartę Cameleon na moduł.Tylko wymiana w salonie.Ja tak zrobiłem i bez problemu wymienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lukx95 napisał:

Z tego co zauważyłem, to niektóre Salony CANAL+ chyba nie czytają komunikatów w systemie jakie dostają i są tym sposobem w ogóle niedoinformowane, że można od marca tego roku wymieniać gołe karty Cameleon w Multiroomie post Cyfra+ na te nowe moduły CAM CI+ ECP i Abonentów takim gadaniem, że się nie da wprowadzają w błąd, mimo, że Abonent ma rację i jest lepiej doinformowany. Jak Salon twierdzi, że nie ma absolutnie takiej możliwości, to powinno się walczyć o swoje i zażądać, aby zadzwonił konsultant w Salonie na swoją infolinię wsparcia, by go doinformowali tam, że jest jednak możliwość od niedawna wymiany gołej karty Cameleon z MR post Cyfra+ na ten najnowszy moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman i jak należy w systemie taką wymianę Abonentowi zrobić.

Mam karty cameleon + dekodery PACE PVR i sagemcom (własnościowy). Karty używam na swoich dekoderach Gigablue i VU+. Moje pytanie jest takie czy jest możliwość wymiany jednej karty cameleon na nowy moduł CAM CI+ ECP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Salon twierdzi, że nie ma absolutnie takiej możliwości, to powinno się walczyć o swoje i zażądać, aby zadzwonił konsultant w Salonie na swoją infolinię wsparcia,

Ja robię inaczej. To ja wyciągam telefon przy pracowniku salonu i mówię ze właśnie zamierzam zadzwonić. Rura im mięknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...