Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, torre24 napisał:

Po pół godzinie z tym tunerem i przejściu z WiFi Box-a jestem zachwycony. Szybki, własna lista, działające EPG, całkiem przyzwoita grafika ekranowa (bez wejścia do menu, tu juz trochę trąci myszką). Jedyne co mi się nie podoba to czcionka napisów DVB. Ale cameleon śmiga bez zająknięcia!

No i gucio. ? To, co napisałeś na "nie" to są takie na siłę szukane przywary. ? Ja na jednym już jadę od wydania tego dekodera na rynku i powiem tak: na chwilę obecną nie wyobrażam sobie tunera od operatora. Dobrze, że ma gniazdo CI+, a więc jest tzw. wyjście awaryjne dla PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czerstwy napisał:

Jak widzisz nawet stary szrot może być lepszy od nowego wypasionego sprzętu operatora?

Raczej operator takiego sprzętu nie ma i nigdy nie miał. Im tylko tak się zdaje 

 

@Pawel Antyki zawsze są w cenie. Zwłaszcza sprawdzone. Nie zdziwię sie jak będzie i za 200.  11 letnie białe nboxy to dopiero mają zabawną cenę. No ale fakt. Skrzynka 20 zł reszta to oprogramowanie Enigma.

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Emil33 napisał:

Jest nawet za 377na alle...(nie wiem czy tu można zamieszczać linki z ofertami)

 

:idea:

Zgodnie z Regulaminem forum (art. II pkt 5 ust. X), podawanie na niniejszym forum linków do aukcji w serwisach aukcyjnych jest zabronione.

Proszę zapoznać się z Regulaminem forum i bezwzględnie go przestrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Emil33 napisał:

Jest nawet za 377na alle...(nie wiem czy tu można zamieszczać linki z ofertami)

nieco inna nazwa ale chyba ten sam.Dekoder satelitarny TECHNISAT TECHNISTAR S2

 

Ten dekoder nie obsłuży poprawnie w slocie CA Cameleona , a jedynie cam CI+ z Caymanem lub cam CI+CYFRA+ HD ( szary) z Cameleonem

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie na sensu tego kupować. Za te pieniądze lepiej palić Caymana na E2. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, davidov26 napisał:

Czy c+ znowu coś pozmienial bo przestal mi działać spliter właśnie dziś. 

Ktoś coś?

 

PS.mam blockera i dekodery opticum hd x310 .

Może się zepsuł i trzeba kupić kolejny. Nie mając logów trudno jest określić przyczynę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

Pewnie dostałeś FEDC czyli tzw. grzecznościowe zaproszenie Cię do APS-u po sprzęt operatora ?

 

Pytanie masz w "szafie" jakiś sprzęt od PC+

Fedc to dostałem ponad rok temu i kupiłem "blockera" także nie jesteś wogole w temacie bo blocker za 50zl wtedy sprawę rozwiązał. Zastanawiam się co tym razem. 

Mam dekoder pace ale pilot się chyba zepsuł ?i nie mogę go zaaktualizowac. 

Mam spliter diviso i działa także nie wiem o co biega. 

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, davidov26 napisał:

Fedc to dostałem ponad rok temu i kupiłem "blockera" także nie jesteś wogole w temacie bo blocker za 50zl wtedy sprawę rozwiązał. Zastanawiam się co tym razem. 

Mam dekoder pace ale pilot się chyba zepsuł ?i nie mogę go zaaktualizowac. 

Mam spliter diviso i działa także nie wiem o co biega. 

Witaj. Ja nawet nie wiem czy dostałem FEDC i nie zamierzam sprawdzać, żeby czegoś nie popsuć. Odkąd tylko przeczytałem o rozsyłaniu tej "niespodzianki" na Cameleony, nabyłem podobnie jak Ty blocker i razem z diviso zamierzam dotrwać do końca umowy (koniec lutego 2020). Na razie wszystko działa. Nie wiem co zaproponują w zamian za Cameleona, ale ich tunera nie przyjmę. Przejdę na czas nieokreślony i rozważę propozycje konsultantów. Ich moduł nie jest dwu strumieniowy, więc żeby nadal oglądać jeden kanał i nagrywać drugi lub nagrywać dwa jednocześnie, będę musiał rozważyć moduł od Polsatu z podobną ofertą co Extra+. Drogi to interes, ale co zrobić skoro nas tak u[beep]ili? Może są inne sposoby na to?

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, seatibiza napisał:

Drogi to interes, ale co zrobić skoro nas tak u[beep]ili? Może są inne sposoby na to?

Jeżeli są, to na pewno nie na wynalazkach typu splitter, bloker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Tego nie wiesz czy działa. Przecież nic nie ogladasz.

Dekoder działa ale w pilocie gdy nie był używany były baterie i ta tylna sprężyna cała pordzewiala i nie działa pilot więc nie mogę wcisnąć ok żeby się lista zaaktualizowala więc nie mogę nic oglądać. Spliter fizycznie działa, pace też, uprawnienia są do marca ale na opticumach hd x 310 pokazuje kanał zakodowany i tyle. 

 

2 godziny temu, tail# napisał:

Jeżeli są, to na pewno nie na wynalazkach typu splitter, bloker.

A co masz do blockera za 50zl który przez kilkanaście miesięcy sprawę rozwiązywal całkiem dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...