Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przelicz sobie czy różnica pomiędzy tym co płacisz teraz, a tym co Ci proponują po przejściu na umowę jest wielka. Jeśli nie, to zostań na czas nieokreślony, bo wtedy zawsze możesz zrezygnować. Co do sprzętu, to zawsze go możesz dobrać w ostateczności, więc z tym się nie spiesz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ver11 napisał:

Co w ogóle radzicie tym którzy mają cameleony bez dzierżawionych dekoderów?

Przedłużać normalnie bez zmiany stanu rzeczy czy dobierać jakiś ich sprzęt?

A może pozostawać na umowie na czas nieokreślony?

Jestem w tej samej sytuacji. Wysłałem im wypowiedzenie, zobaczę co mi zaproponują. Ale awaryjnie zawsze moge wycofać wypowiedzenie i pozostać na umowie na czas nieokreślony. Szczególnie, że camu nie chcą mi dać , tylko wciskają super hyper dekoder ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również nie chcą dać modułu. Wypowiedziałem umowę i powiedziałem, że przedłużę tylko, jeśli dostanę cam, ale odpowiedź nc+ jest taka, że system nie pozwala i takie tam. Zatem wolą stracić klienta niż przedłużyć z nim umowę, wymieniając mu dekoder na moduł bądź po prostu go dając. Bardzo rozsądne.

Edytowane przez Euronymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wielu abonentów, którzy mają obecnie karty Cameleon i użytkują je we własnych dekoderach chętnie dokonają wymiany na CAMy gdy nadejdzie "ten" dzień -czy to wyłączenia Seca czy końca umowy. W tym ja. Brak takiej możliwości w moim przypadku  to koniec tej umowy.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na kontrakcie masz same karty i dlatego umowę podpisałeś, aby korzystać ze swojego sprzętu.  Wciśnięcie dekodera przez operatora, to zmiana warunków umowy. Musisz dokładnie przeczytać  regulamin czy nie mają furtki.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, markar napisał:

Na pewno wielu abonentów, którzy mają obecnie karty Cameleon i użytkują je we własnych dekoderach chętnie dokonają wymiany na CAMy gdy nadejdzie "ten" dzień -czy to wyłączenia Seca czy końca umowy. 

Skąd ta pewność? Weź pod uwagę to, że część z z nich dzieli koszty z rodziną w jednym mieszkaniu/domu. W przypadku zmiany na moduł takiej możliwości nie będzie. Więc bardzo wątpliwe że ta grupa osób dokona wymiany na moduł. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ver11 napisał:
Teoretycznie bo operator jak i ICA podaje że mój sprzęt to tylko karta.
Dekodery SD dawno przecież zostały anulowane.

No to zdecyduj się. Raz piszesz, że masz w systemie dekoder, a drugi raz, że nie masz w systemie żadnego.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lecho napisał:

Prędzej czy później  będzie możliwość dostania modułu cam. Żadna firma nie może sobie pozwolić na taką stratę. Pieniądze dla nich są najważniejsze. Zdecydowana większość tych którzy mają własne dekodery mają też bardzo wysokie abonamenty.   

 

18 godzin temu, ircios napisał:

Najlepiej jak poczekajcie właśnie na ten dzień.  Bez proszenia wcześniej. I chyba lepiej ma umowie długoterminowej.

Moja umowa jest bezterminowa. Wypowiedziałem ją i czekam na zakończenie. Telefony z nc+ pojawiają się non- stop, a ja grzecznie za każdym razem tłumaczę - proszę o moduł, oddam Państwu dekoder, przedłużamy umowę. Cały czas jest nie, nie i nie. No to jeśli lepsza jest strata klienta, który chyba aż tak o wiele nie prosi (tym bardziej że moduł dostaje każdy nowy klient "z ulicy"), to ja nie mam więcej pytań.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam samą kartę, umowa mi się niedługo kończy. Wypowiedzenie wysłane. Każdego dnia, podczas rozmowy telefonicznej słyszę, że będę mógł oglądać telewizję tak jak dotychczas - na karcie przez cały okres umowy. Jak proszę o taki zapis w aneksie oczywiście nie ma takiej możliwości. Otrzymanie modułu  - brak możliwości, tylko wciskają jakiś badziewny dekoder. Pytanie: czy jest sens pozostać na karcie w opcji bezterminowej, czy też podpisać nowa umowę na moduł CAM, a kartę zwrócić?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pozostałbym przy samej karcie na umowie na czas nieokreślony, dopóki nie wyłączą całego systemu Seca albo nie nakombinują tak, że odbiór będzie niemożliwy na własnym sprzęcie i dopiero wtedy brał moduł. :) A może coś do tego czasu się zmieni i udostępnią w końcu wymianę karty na moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam. Od lipca jadę na umowie bezterminowej. Mam sama kartę (bez ich dekodera na stanie) i własny moduł. Na początku wydzwaniali, ale im powiedziałem że tylko wymiana na moduł wchodzi w grę. Podobnie jak koledze, też nie chcieli mi do aneksu wpisać informacji, że mogę całą umowę na własnym sprzęcie oglądać. Przy którejś rozmowie konsul sam mi powiedział, że zgodnie z umową mogą mi w każdym momencie zablokować kartę i zaprosić po odbiór nowego zestawu. Teraz już nie dzwonią, czekam końca żywota Camela i rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, myk6414 napisał:

Teraz już nie dzwonią, czekam końca żywota Camela i rezygnuję.

Skoro nie masz innego pomysłu i sugerujesz się tylko tym co mówi konsultant to jest to najlepsza dla Ciebie opcja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...