Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby dali jakiś większy wybór w dekoderach w multiroom, a nie te badziewie WiFi boxy to bym już zamówił, a tak jak o nich poczytałem to nie chce mi się z nimi meczyć, dlatego szukam innych opcji. Jestem w nc+ już 10lat, ale teraz po wykasowaniu clone+ nie wiem czy przedłużać umowę.

Ps: chociaż mogliby te Pace dawać jako dodatkowe dekodery, ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baju baju będzie w raju. Zainwestowałeś w drogi sprzęt i cały czas się łudzisz i innych ciągniesz w tym kierunku.

Dotychczas grzecznie płaciłem abonament. Oferta z roku na rok leci na glebę. Na naziemnej mam za free i oglądam reklamy a c+ ani sportu ani filmu. Za co płacić? Brat od lat korzysta z alternatywy za grosze i ma wszystkie platformy. Zablokujcie kameleony to dołączę do normalnych którzy nie przepłacają. Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować bloker jak to kasa w błoto! I tak wyłączą Seca z satki. :-( Tylko Nagra i Conax zostanie. Karty Cayman i Conax parowane. :-(

To nie kupuj skoro wszystko wiesz co będzie, a czego nie i zapewne wiesz to lepiej niż sam operator. Różnica jest taka, że inni oglądają na własnym sprzęcie, a ty wróżysz przyszłość. :) Dla mnie sam zakup splittera był zawsze bez sensu, bo ma bardzo ograniczone możliwości ale to moje zdanie. Przykładowo teraz - wystarczyła mała zmiana i przełączenie na FEDC albo update dekoderów pace i już były, a dla niektórych są spore problemy, które powodują rezygnację z takich zabawek i wymianę sprzętu. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj skoro wszystko wiesz co będzie, a czego nie i zapewne wiesz to lepiej niż sam operator. Różnica jest taka, że inni oglądają na własnym sprzęcie, a ty wróżysz przyszłość. :) Dla mnie sam zakup splittera był zawsze bez sensu, bo ma bardzo ograniczone możliwości ale to moje zdanie. Przykładowo teraz - wystarczyła mała zmiana i przełączenie na FEDC albo update dekoderów pace i już były, a dla niektórych są spore problemy, które powodują rezygnację z takich zabawek i wymianę sprzętu.

Nc+ podało oficjalnie tą przyszłość ze Seca i Cameleony do końca 2019r idą w odstawkę , skończyły sie dobre czasy i zostaje tylko parowanie z dekoderami , na razie wysyłają sukcesywnie blokady na koniec 2019r całkowicie wyłączają Seca wszystko w tym temacie, gro osób nie może sie z tym pogodzić nikt na siłę nikogo nie trzyma można zawsze zrezygnować jeśli komuś umowa sie kończy , tylko kwestia jest tego typu że blokady wysyłają krótko po przedłużeniu umowy sa wycwanieni aby jeszcze potrzymać abonenta , na pewno będą próby obejścia parowania i dzielenia sygnału ale wielu osobom już nie chce sie w to bawić i wezmą sprzęt Nc+ lub zrezygnują . Jakby wszystkim blokady wysłali w ciągu paru dni to infolinia była by gorąca tak robią to sukcesywnie było wiadomo że kiedyś to nastąpi.

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej nie przedłużać umowy i przechodzić na czas nieokreślony.

Abonament rośnie nam o kilka złotych a w każdej chwili jak sytuacja nam się nie spodoba to pokazujemy im środkowy palec i szukamy innych opcji.

Ja jestem już drugi miesiąc na umowie bezterminowej. Straszyli mnie że wyłącza mi sygnał, zabiorą drugą kartę i zostanę bez tv. Oczywiście nic takiego nie ma miejsca i zadowolony oglądam sobie dalej na swoim sprzęcie. Nie wierzcie w to że dobre czasy się skończyły i już tylko dekoder oeratora. Do końca 2019 kiedy to wyłącza seca będziemy dalej oglądać na swoim sprzęcie. Prace nad caymanem cały czas trwają i niebawem wszystko wróci do normy.

Na tą chwilę tym co kończą się umowy najlepiej przejść na czas nieokreślony i wtedy to wy jesteście sprite a oni pragnienie i pamiętajcie nie bierzcie ich dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej nie przedłużać umowy i przechodzić na czas nieokreślony.

Abonament rośnie nam o kilka złotych

 

W takim razie albo nie potrafisz liczyć albo negocjować. Powiedz to tym którzy mieli najwyższe pakiety i cenę promocyjną przez cały okres umowy - wtedy zobaczysz różnicę. Nie jest to kilka tylko kilkadziesiąt złotych jeśli wiesz jak z nimi negocjować. :) Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tail#, nie przesadzaj. U mnie 15PLN przy Superpremium, to nie majątek. Druga sprawa. Zawsze możemy wrócić na umowę. A mam wrażenie, że przy tym co robi obecnie nc+, lepiej obserwować i zaczekać. Po aktualizacji Pace z wyłączeniem Seca nie muszą czekać do końca 2019. Karty może i zostaną do 2019, ale Seca już nie musi. Myk polega na tym, że nc+ stale zmienia zasady całej tej zabawy operator versus abonenci.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tail#, nie przesadzaj. U mnie 15PLN przy Superpremium, to nie majątek. Druga sprawa.

To że w twoim przypadku wyszło 15PLN, nie znaczy że u innych również tyle będzie. W takim razie ile teraz płacisz za superpremium?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj skoro wszystko wiesz co będzie, a czego nie i zapewne wiesz to lepiej niż sam operator. Różnica jest taka, że inni oglądają na własnym sprzęcie, a ty wróżysz przyszłość. :) Dla mnie sam zakup splittera był zawsze bez sensu, bo ma bardzo ograniczone możliwości ale to moje zdanie. Przykładowo teraz - wystarczyła mała zmiana i przełączenie na FEDC albo update dekoderów pace i już były, a dla niektórych są spore problemy, które powodują rezygnację z takich zabawek i wymianę sprzętu.

 

Splittery działały ok przez długi okres, jestem tego przykładem. Pierwszy splitter kupiłem już w 2004r (wersja Small na 3 tunery) Wersję Small miałem do 2009r 

W 2009 kupiłem wersję "Home Big Pro tę która działała do teraz. Zatem w moim przypadku było aż 14 lat spokojnego oglądania na splitterach.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy zgasła mi karta Cameleon (karta zakupiona w systemie gotówka z góry u pośrednika - do końca doładowania zostały jeszcze 2 miesiące :/ )włożona do własnego odbiornika. Uprawnienia na karcie są do 16/10/2018, ale jest tylko jedna cyfra z przodu 63 wcześniej był to ciąg kilku cyfr. Rozumiem, ze karta została już zablokowana przez NC+ ??

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w twoim przypadku wyszło 15PLN, nie znaczy że u innych również tyle będzie. W takim razie ile teraz płacisz za superpremium?

Kiedyś były to kwoty z sufity. Poniżej wycinek mojej ostatniej umowy która wygasła. Pakiet Extra+6C+ byl wg nc+ wart 160zl!!!

 

Z rok temu był komunikat że odchodzą od tego. f7cdb20c0cd76308c43265d1f67fc1a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  tego co widać przyspieszają z blokadami Cameli dzień bez blokady to dzień stracony na początku pewnie były próbne a teraz jak wszystko im wychodzi lecą hurtowo , wczoraj dzwonił kumpel że też dostał blokadę i splitter nie czyta już karty, a było tak fajnie ze splitterami zwłaszcza w domkach jednorodzinnych.

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta prawdopodobnie nie dostała FEDC, bo w czytniku dalej jest widoczna jako Seca Mediaguard CA jest tylko jakiś problem z przesyłem uprawnień na moją kartę (zamiast ciągu cyfr pod datami jest tylko 68) Mają mi ponowić klucze, mam mieć ustawione na TVP1 HD.


Karta działa. Kanały świecą. Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha @jackowski bardzo Cię proszę, daj już spokój z tymi swoimi teoriami. Nc+ się uszczelnia i to nie ulega wątpliwości, ale nadal są możliwości odbioru na wlasnym sprzęcie i uwierz mi że nadal będą i caymany również na nic się zdadzą. Poczytaj inne fora a dowiesz się że prace trwają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu przedluzylaem umowe telefonicznie do stycznia 2021 ale jak zaczeli majstrowac z kartami zaraz poszlo odstapienie od umowy konczy sie umowa za pare miesiecy i zegnam nc+ bez cameleonów nie mam zamiaru przedluzac umowy w sumie to dobrze ze teraz zaczęli kombinacje z kartami a nie za miesiac bo bym sie wkopal na ponad dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Nie jestem biegły w "szyfrach" które czytam jak Kameleon itd. :) sorki stary już jestem i mam prośbę.

Mam spliter 2010 r, dwa TV na swoich dekoderach i jeden NC+. Tylko dekoder cyfry nie działa na spliterze reszta działa OK. 

Co teraz? Dokupić 3 dekoder, a NC+ włożyć do szafy? Karta będzie działać nie będąc w dekoderze NC+?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...