Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu nie ma na myśli sharingu a możliwość korzystania z legalnie opłacanej oferty we własnym dekoderze.

Własnej listy kanałów - nagrywania na własny dysk - nagrania z archiwizowane - do tego jeszcze możliwość posiadania jednego dekodera do użytku z kilkoma platformami sat legalnie opłacanymi.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się powinno ścigać tych którzy na tym zarabiają - udostępniają za pieniądze uprawnienia.

 

Platformy sat walczą po najniższej linii oporu z tym a cierpi na tym zwykły użytkownik.

 

Wiesz o tym że można to inaczej rozwiązać.

 

Nawet opcja żeby mieć 2 - 3 moduły CI+ od operatora do umowy żeby we własnym dekoderze - telewizorze oglądać jest nie realna.

 

Zmusza się na siłę do brania dekoderów.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To jakie widzicie dziś rozwiązanie?

Ja posiadam 3 własne Pace i jeden operatora, 2 karty cameleon i jeszcze 1 moduł Cam i teraz się zastanawiam co z tym zrobić. Zamienić te Pace na inne dekodery i dalej lecieć na Clone+, czy brać 4x multiroom od operatora, co wiąże się z kosztami 10zł/mies/szt. + zakup 4x dysk hdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długas24 tą decyzję musisz podjąć sam - przeliczyć jak ci wyjdzie zestaw dedykowany od operatora.

Najlepiej - możesz obniżyć koszty jak ci się kończy umowa.

Sprzęt od operatora ma jeden plus - masz go w użyczeniu i nie musisz się martwić o gwarancję - wymianę w razie awarii.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się powinno ścigać tych którzy na tym zarabiają - udostępniają za pieniądze uprawnienia.

 

Platformy sat walczą po najniższej linii oporu z tym a cierpi na tym zwykły użytkownik.

 

Wiesz o tym że można to inaczej rozwiązać.

 

Nawet opcja żeby mieć 2 - 3 moduły CI+ od operatora do umowy żeby we własnym dekoderze - telewizorze oglądać jest nie realna.

 

Zmusza się na siłę do brania dekoderów.

Ty również nie musisz korzystać z oferty NC+. Ponadto zawsze można mieć moduł CI.

Mam karę jeszcze z czasów C+ i wiem, że za rok zakończę umowę z NC +. Im szybciej się z tym oswoisz, tym lepiej dla Ciebie.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie możliwość wzięcia do jednej umowy 2 - 3 modułów CI/CI+ to skorzystam z miłą chęcią.

Świat się nie kończy na siedzeniu przed telewizorem i oglądaniu ciągle tych samych reklam i powtórek powtórek.

 

Prosty przykład:

Mam Polsat na module CI+ i pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD - płacę 20 zł.

Chciałem wziąć drugi moduł CI+ do umowy - byłem skłonny płacić za dodatkowy moduł CI+ 15 / 20 zł za to samo.

Nie chcieli mi dać.

Więc wziąłem nową umowę z modułem CI+ na Rodzinny HD + Cinemax HD i płacę im 10 zł bo mam rabat Smart Dom 4.

 

Płacę mniej - Polsat na mnie traci.

 

Jedynie muszę dwa osobne przelewy robić żeby opłacać dwie umowy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ wygasi system Seca, czy się to Wam podoba czy nie. Ktoś to zaprojektował a teraz realizuje. Sytuacja z Pace pokazuje jak łatwo ludzie przechodzą na sprzęt operatora.

Wszystkiego nie mogę realizować jednocześnie, ponieważ musi być sprzęt w APS. Więc sukcesywnie małymi krokami do celu.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baju baju będzie w raju. Zainwestowałeś w drogi sprzęt i cały czas się łudzisz i innych ciągniesz w tym kierunku..

Tylko oferta przyciągnie takich malkontentów.

99% klientów nawet nie wie co to Satkurier. Więc kto ma szukać alternaty? Tylko tacy jak Ty, którzy wtopili robiąc przed chwilą zakupy wypasionego sprzętu do odbioru NC+.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest dorosły i sam dokonuje wyboru.

Mam legalnie opłacane umowy. NC+/Polsat to nie jedyne platformy satelitarne na tym świecie.

Nikogo nie namawiam do korzystania z nielegalnego dostępu. Wręcz jestem tego przeciwnikiem.

Jak nie potrafisz tego zrozumieć co robi NC+ to już twój problem.

Widać korporacja źle wpływa na człowieka.

Poza tym dostałeś prawie za darmo sprzęt 4K w użyczenie i uważasz że jest taka platforma sat ok.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

support458 to co NC+ zostawi tylko Caymany i Conaxy parowane a nieparowane Cameleony wygasi z Seca i będą tylko w Nagrze pracowały w ich dekoderach czy też szykuje się ogólna wymiana wszystkich Cameli w NC+? Podobno po 1 stycznia 2020 ma być już pozamiatane i tak głoszą konsule na infolinii NC+?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458 od tego są moduły CI/CI+ a jak widzę twoja jedyna słuszna linia to dedykowany dekoder ze sparowaną kartą.

 

Nawet SKY DE się ugiął pod wpływem abonentów i oferuje moduł CI+ do umowy.

Choć wcześniej tylko same dekodery dedykowane były.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

Jak z nC+ "wyparuje" z pół miliona abonentów ,którzy przejdą do Polsatu i Orange ,bo jest taniej i w sumie ta sama oferta . Jak się o tym dowiedzą bosowie z Francji ,to Prezesi nC+ pójdą na zieloną trawkę . Liczy się zysk i kasa .

Platforma nC+ ma beznadziejne tunery ,przedpotopowe , wciskanie ich na siłę może się skończyć oporem ludzi ,to nie komuna ,że nie było wyboru w ofertach . W CP i Orange też bacznie śledzą sytuacje w nC+ i już pewnie wymyślają Świąteczne oferty . Jak ktoś chce uszczęśliwiać ludzi na silę ,to przeważnie odnosi to odwrotny skutek . Plan biznesowy ,żeby zarobić kilka złotych na mutriroomach ,przy likwidacji spliterów ,może się skończyć katastrofą finansową dla nC+ . "Chytry traci dwa razy" ,takie Polskie przysłowie .

Edytowane przez tomek6680t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą bo nie wszystkim wysłali jeszcze FEDC by ich zmusić do przełożenia karty do dekodera firmowego NC+ z szafy lub do pobrania dekodera od nich. Jeśli by to zrobili teraz wszystkim na raz to by im infolinia wykipiała z gorąca. :-) Takie rzeczy robi się etapami i spokojnie wg zaplanowanego schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

Jak z nC+ "wyparuje" z pół miliona abonentów ,którzy przejdą do Polsatu i Orange ,bo jest taniej i w sumie ta sama oferta . Jak się o tym dowiedzą bosowie z Francji ,to Prezesi nC+ pójdą na zieloną trawkę . Liczy się zysk i kasa .

Taak, bo to akurat prezesowi się nudziło i wymyślił sobie, że uwali Cameleony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To już lepiej ASTON używka / lub ten 1 moduł + bloker/konwerter. Chociaż jak wyłączą Seca z sat to już w ogóle koniec.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...