Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Nie rozumiem kompletnie jaki to ma sens? Camel ze Start i Moduł ECP z większa umową i dodatkowo w jednym boxie? Dla mnie to jest kompletnie bez sensu.

Bo to jest bez sensu. Ktoś chyba nie do końca wie co chce zrobić. :) Mieszanie dwóch kart tego samego operatora kiedy wszystko można mieć z jednej. Pewnie będą jaja z konfiguracją, bo moduł swoje, a karta też swoje i w jednym systemie (nagra) ale widocznie musi się sam przekonać że to bez sensu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 13:26, lukx95 napisał:

Tak możesz zachować na głównej umowie pakiet Nowy Comfort+, jeśli go obecnie posiadasz i zachować do tego główny dekoder Pace PVR z kartą Cameleon z rezygnacją przy tym z usługi Multiroom. Na rzecz rezygnacji z Multiroomu podczas jednej rozmowy telefonicznej załatwiasz zamówienie tej dodatkowej specjalnej umowy z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m z modułem CAM CI+ ECP.

 Mam "stary" Comfort+ na multiromie z Camelonami (1 karta bez dekodera). Za ile mogę dostać ten pakiet (ewentualnie Optimum+) przy rezygnacji z MR i "wymianie" drugiego Cameleona na CAM z pakietem Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tail# napisał:

Bo to jest bez sensu. Ktoś chyba nie do końca wie co chce zrobić. :) Mieszanie dwóch kart tego samego operatora kiedy wszystko można mieć z jednej. Pewnie będą jaja z konfiguracją, bo moduł swoje, a karta też swoje i w jednym systemie (nagra) ale widocznie musi się sam przekonać że to bez sensu.

a widziałeś cenę tego bezsensu ?? weź dostań takie coś normal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, czerstwy napisał:

Bez sensu jest takie rozwiazanie w jednym odbiorniku. Też wcale bym sie nie zdziwił jak będa przy tym notoryczne problemy.

Jemu nie chodziło o sens tylko ze cena jest poniżej normalnych, to był jedyny cel zawarcia umowy. jaki jest sens używania karty w której jest tylko DVB-T

a na dodatkowej ma co chciał za 25 zł

 

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, amarok4 napisał:

Ja mam camela i cayman w ci+. Wszystko z camele a w zadaniach modułu dodany c+4k.
Tutaj trzeba dodać pojedyncze kanały których camel nie dekoduje. Dodanie całego caida wprowadza bałagan.

Ladnie się pisze teorie tylko nie zawsze to działa.A przynajmniej tak jak powinno.@LorDx Co innego karty a co innego moduł😅Choć nie powiem gdyby mi dali do MR taki Moduł ECP to chętnie bym przygarnął😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że start+ jest tylko po to, aby można było wziąć drugą umowę. Razem 35zł. Taniej się chyba nie da taki pakiet dostać.

Dodatkowo mam za 2 lata 2 opcje do wyboru, którą umowę zatrzymać. 

Jeśli będą problemy z działaniem camela i ci+ w jednym dekoderze, to camela po prostu wyjmę. Jak będę chciał oglądać coś równolegle do nagrywania to mam canal + box 4k.

Czy przekombinowałem? Pewnie tak, ale ja lubię przecierać ścieżki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie się pisze teorie tylko nie zawsze to działa.A przynajmniej tak jak powinno.@LorDx Co innego karty a co innego modułChoć nie powiem gdyby mi dali do MR taki Moduł ECP to chętnie bym przygarnął
U mnie na ultimo działa pięknie a do tego jeszcze mam rosyjski Tricolor w 2 kieszeni CI i robię sobie stream na inne tunery kanały z modułów.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K63 napisał:

 Mam "stary" Comfort+ na multiromie z Camelonami (1 karta bez dekodera). Za ile mogę dostać ten pakiet (ewentualnie Optimum+) przy rezygnacji z MR i "wymianie" drugiego Cameleona na CAM z pakietem Extra+?

Miałem dokładnie ten sam zestaw. 

Pierwsza propozycja jaką od nich dostałem to

- comfort+ za 22,50 ale bez multiroomu oraz opcjonalnie druga umowa za 10zł/mc z pakietem extra+. 

 

Wtedy zapaliła mi się lampka, że ta dodatkowa umowa może być lepsza za niższą cenę. Warunkiem jest przedłużenie starej umowy, może to być nawet  za 9,99 i wrzucenie sprzętu do szafy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, amarok4 napisał:
Godzinę temu, czerstwy napisał:
Ladnie się pisze teorie tylko nie zawsze to działa.A przynajmniej tak jak powinno.@LorDx Co innego karty a co innego modułemoji28.pngChoć nie powiem gdyby mi dali do MR taki Moduł ECP to chętnie bym przygarnąłemoji28.png

U mnie na ultimo działa pięknie a do tego jeszcze mam rosyjski Tricolor w 2 kieszeni CI i robię sobie stream na inne tunery kanały z modułów.

A u mnie przy Camelu i module PB bywają juz problemy😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, K63 napisał:

Ta druga umowa z modułem czy z dekoderem? Interesuje mnie tylko moduł.

do wyboru

 

36 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie masz

Dlaczego? Wypowiem obie umowy i mam dwie opcje przedłużenia. Znając życie ta pierwsza umowa ciągle będzie na cameleonie. Przewiduję jednak, że to ostatnie moje 2 lata telewizji przez SAT (po 20 latach). 

Edytowane przez zetor2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czerstwy napisał:

 i nawet nie wiesz na jakich zasadach😃 Spróbuj zrezygnować z pierwszej😂

Wiem dlaczego. Warunkiem otrzymania drugiej umowy jest przedłużenie pierwszej. Próba skrócenia pierwszej oznacza zwrot przyznanej ulgi. Pisał o tym @lukx95:

" Dodatkowa umowa na specjalnych warunkach jest ściśle powiązana z obowiązkiem posiadania do niej umowy głównej. Także, aby mieć te fajne ceny na dodatkowej umowie, to musisz zachować główną umowę".

 

Moim zdaniem wycisnąłem maksa jaki się dało dla posiadaczy dwóch cameleonów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przetrwałyby cameleony mogę przedłużyć za 2 lata starą umowę a nową zakończyć. 

Jeśli korzystniejszą opcją będzie zatrzymanie nowej umowy lub przejście na nieoznaczony to zakończę starą umowę z cameleonem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, K63 napisał:

 Mam "stary" Comfort+ na multiromie z Camelonami (1 karta bez dekodera). Za ile mogę dostać ten pakiet (ewentualnie Optimum+) przy rezygnacji z MR i "wymianie" drugiego Cameleona na CAM z pakietem Extra+?

@K63 Pakiet Nowy Comfort+ możesz wynegocjować w cenie 22,50 zł/m lub pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m. Pakiet Optimum+ jest wzbogacony o kanały takie jak: Animal Planet HD, Baby TV, MTV 00s, Biznes24 HD, Comedy Central HD, Eleven Sports 4 HD, Eurosport 2 HD, FightKlub HD, FOX Comedy HD, Warner TV HD.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy po przedłużeniu umowy, w której nie będę  już miał multiroomu na cameleonach, mogę oddać dowolną z dwóch kartę cameleon? 

Chciałbym uniknąć sytuacji, że oddam jedną a potem się okaże, że ta druga była do multiroomu, i też została deaktywowana i jedyne co zostało to wymiana na caymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...