Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, emarti napisał:

A może o takim Digyboxx HD C+ platforma zapomni i będzie wrzucony do worka z innymi sprzętami operatora? 

He?

Ten temat to jest o dywagacjach czy faktach?

Za pół roku ten dekoder będzie służyć jako elektrośmieć bo nawet cameleon w nim nie ruszy 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się cały czas słusznie wydaje że jest tutaj jakaś część osób którzy mają łzy w oczach że nie mogą być w posiadaniu tego dekodera który jest praktycznie nieosiągalny na rynku a jak ktoś go wystawi na sprzedaż to natychmiast jest kupowany. Oczywiście zaraz napiszą tu że to śmiech itd ale póki co dekoder działa i nie wiadomo jak to się skończy i nikt tak naprawdę tego nie wie. Dla typowego oglądacza dekoder zapewnia ponadprzeciętną jakość obrazu przewyższającą inne dekodery i chyba o to w tym chodzi aby mieć obraz idealny. Nawet jak wszytko się skończy to ze sprzedażą nie będzie najmniejszego problemu. Kupiłem za 110 zł ponad 2 miesiące temu, jestem zadowolony a jak się kiedyś skończy to zainteresuje się tą Waszą zabawą a póki co to widzę tylko ukryty płacz pod płaszczem śmiechu. Zobaczymy, jestem przygotowany a póki co cieszę się najlepszym obrazem. Czytam już odpowiedzi: za chwilę przestaniesz się cieszyć... Odpowiadam: nic nie wiadomo aż do godziny 0.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, emarti napisał:

Mnie się cały czas słusznie wydaje że jest tutaj jakaś część osób którzy mają łzy w oczach że nie mogą być w posiadaniu tego dekodera który jest praktycznie nieosiągalny na rynku a jak ktoś go wystawi na sprzedaż to natychmiast jest kupowany.

Długo nad tym myślałeś żeby coś takiego napisać? "Gratuluję" zorientowania się w temacie. :D

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, emarti napisał:

Mnie się cały czas słusznie wydaje że jest tutaj jakaś część osób którzy mają łzy w oczach że nie mogą być w posiadaniu tego dekodera który jest praktycznie nieosiągalny na rynku a jak ktoś go wystawi na sprzedaż to natychmiast jest kupowany....

Tak...Mam łzy w oczach...z radości, że  nie mam takiego starego sprzętu bez przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PawelTSW napisał:

@mystic.pl a czy jedno wyklucza drugie? 

Cameleon zostanie, a dekoder pójdzie na śmietnik 

 

Muszę Cię zmartwić. Otóż ten dekoder ma slot CA (Nagra MA & Conax) a do tego slot "CI+" , a nie "CI" a co za tym idzie będzie działał w nim np.  moduł Cyfrowego Polsatu lub moduł NC+/PC+ a więc na "złom" jeszcze mu daleko.

 

Zaraz mi odpiszesz pewnie o 4K

 

Zgodzam się z kolegą @emarti  👍

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli Cameleona wymienisz na moduł CI+ z kartą to chyba zbyt dużo to nie zmienia 😎

 

Ja mam jeszcze dwa Cameleony z umową na czas określony i zostane na umowie na czas nieokreślony gdyż chce mieć wyjście "awaryjne" w razie pomysłów PC+. 

 

Czas pokaże co będzie a świat na pay-tv się nie kończy.

 

Dla mnie ważne jest że na tym wiekowym sprzęcie mogę mieć listę z TVP1 na pozycji 1 jak było to za CYFRA+a nie z TVN na pozycji 1.

Po to mam tego "dziadka" w domu 😎

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma  się co kłócić . Są ludzie którzy mają tunery z E2 i cieszą się ich możliwościami,są też ludzie którzy mieli (mają) tunery typu Ariva ,Cryptobox czy też stare tunera od nC+,Digyboxx HD C+ jest dla nich jakąś alternatywą .

Nikt tak naprawdę nie wie jak długo i z jakimi  kluczami będą działać Cameleony . Jak na razie Digyboxx ma odpowiednie klucze ,zwłaszcza CWPK "pasujący do NUID ,od kosmitów keyset nie dostali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technisat Digiboxx jest dekoderem który ma w pełni legalny certyfikat CI+.

Ma oficjalnie wgrane dane do działania karty Cameleon w CAID 1813.

Ma licencję oficjalną na Nagravision ( HD+ / C+ ) i Conax.

Jakościowo bije na głowę DSI 83/87 - ADB5800.

 

Do tego jedyny dekoder dedykowany dla platformy ( C+ ) na którym można mieć też odbiór z Polsatu ( moduł CI+ ).

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...